תוכן פרסומי

בתור נוחר מוצהר כבר 25 שנה (שניסה כבר הכל), זה הדבר
היחיד שהחזיר את אשתי לישון איתי במיטה אחת

בתור נוחר מוצהר כבר 25 שנה (שניסה כבר הכל), זה הדבר היחיד שהחזיר את אשתי לישון איתי במיטה אחת

20/08/23 | מאת: אבנר רובינשטיין

5/5

לפני כמה חודשים אשתי שולה הודיעה לי חגיגית: "אבנר, אם אתה לא מטפל בנחירות שלך, אנחנו ישנים במיטות נפרדות, זה מספיק, נמאס לי, אני לא יכולה יותר לחיות ככה!״.

הלוואי שהיא הייתה אומרת את זה בחיוך או בצחוק, אבל המשפט הזה הוא משפט הסיום של כל ויכוח שיש לנו במשך שנים (ואנחנו מתווכחים הרבה על הנושא). כשהילדים שלנו היו קטנים יותר, ישנו בתורנויות, אז אשתי לא ממש שמה לב. כשהתחלנו לצאת, היא כנראה הייתה מאוהבת בי עד מעל הראש ולא התייחסה לזה.

פעם, כשהיינו צעירים ויפים, הנחירות לא היו מכשול כל כך גדול בינינו והיא לא התעוררה בכל פעם שהנחירות שלי התגברו. היא אומרת שאני ישן נהדר והיא היחידה שסובלת, אבל זה ממש לא נכון. הבטחתי לעצמי שאם אמצא פתרון לנחירות שלי, אכתוב בלוג שיגיע לכל הנוחרים, לא משנה היכן הם נמצאים.

אבל, כשמצאתי מחקרים רשמיים שמוכיחים כי מחצית מהגברים הישראליים נוחרים, הייתי בהלם והבנתי שאני חייב לכתוב את הבלוג הזה ולהגיע לכולם עם הסיפור שלי. אם אתה נוחר, עשה לעצמך ולבת הזוג שלך טובה וקרא את הטקסט הזה עד הסוף. ואם את ישנה עם נוחר, תקראי את זה גם את. שניכם תודו לי על זה. נשבע!

לצערי, אני חייב לומר שאני נחרן כבד בכל תנוחות השינה. כשאני נרדם ברכבת או בישיבה, אני נוחר חזק (״כמו מסור״, ציטוט של שולה אשתי). אתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם כמה מביך ומשפיל זה יכול להיות לפתוח את העיניים ולמצוא את עצמך בסיטואציה שכולם מסתכלים או שצוחקים עליך.

כל המשפחה שלי ושל אשתי יכולים לאשר שאני נוחר קבוע ובכל מצב. לפעמים אני מתעורר באמצע הלילה עם גרון יבש וחייב לשתות כל טיפת מים שיוצאת מהברז. זו הרגשה זיפתית. זה הגיע לזה ששקלתי ניתוח לנחירות, שהציעו לי במעבדת שינה. אני לא סובל מעודף משקל ולא מעשן, אבל הנחירות שלי החמירו בצורה כל כך דרסטית שזה גבה מחיר מהנישואים שלנו. לכן היה לי ברור שעליי למצוא פתרון פשוט והכי מהיר לבעיה זו.

לפי האפליקציה שהורדתי, אני נוחר כשעתיים וחצי מכל שש וחצי שעות בלילה. מיותר לציין שזה לא הפתיע אותי. אחרי שביליתי הרבה זמן במעבדות שינה, שם הייתי מחובר לאלפי חוטים ומדען שעוקב אחר כל תנועה שלי, הגעתי סוף סוף לנקודת השבירה שלי.

מה שאני באמת צריך זה משהו פשוט שעובד מהר!

שקלתי מחדש את כל האפשרויות שלי. לאחר שהחלטתי שלא לבצע ניתוח, כיסויי CPAP לא נוחים ותמציות צמחים שלא עבדו, התחלתי לחקור באינטרנט ומצאתי את שלושת המוצרים הכי מובילים בשוק בישראל (וברשת):

1. רצועת נחירות: מוצר נוסף שרבים ממליצים עליו, זו רצועה שמתלבשת על הפנים 
וכוללת סנסור שמגיב לנחירות ומונע אותן

2. טבעת נחירות: אני לא חושב שיש מישהו שמחפש באינטרנט שלא נתקל במוצר
הזה, זו טבעת שקופה שמתלבשת על האף שלך  

3. כרית נחירות: כרית שמיישרת את הכתפיים כדי לפתוח את תעלות הנשימה ככל
האפשר (וכן, גם אני הייתי בשוק שיש כרית לנחירות!)

אני הולך על זה ברצינות: הזמנתי את שלושת המוצרים
המובילים נגד הנחירות וזה מה שקרה אח״כ

אני הולך על זה ברצינות: הזמנתי את שלושת המוצרים המובילים נגד הנחירות וזה מה שקרה אח״כ

אחרי שקראתי לדעתי את כל הביקורות שיש באינטרנט וקבלתי כאב ראש אחד גדול, עדיין לא הצלחתי להבין איזה מוצר מתאים לי אז החלטתי ללכת עד הסוף ולקנות את שלושתם. אסור לי לוותר כי אני חייבת פתרון ומהר. מוכנים? התוצאות שלי יפתיעו אתכם ברמות.

מוצר ראשון- הרצועה: אתם לא תנחרו כי לא תירדמו
מהזמזום הזה כל הלילה

מוצר ראשון- הרצועה: אתם לא תנחרו כי לא תירדמו מהזמזום הזה כל הלילה

הרצועה מחוברת לחיישן, סוג של סנסור פנימי שיושב על הסנטר. עכשיו, בכל פעם שאתה נוחר, זה שולח רטט שמתלבש לך על הסנטר. בפועל, הלוואי שזה היה רטט בסנטר: למעשה, זה הרגיש כמו דקירות כואבות ששולחות מחטים לכל הפנים שלי. בנוסף, הרצועה עצמה העיקה עלי ולא ממש אפשרה לי לישון. אני מנסה לכתוב את הבלוג הזה בשיא האובייקטיביות כי באמת שממש התרשמתי מהרעיון מאחורי המוצר הזה ורציתי שזה יעבוד, למרות המראה הלא סקסי בעליל אבל זה בפירוש לא עובד.

זה היה כל כך מגרד שלא יכולתי להירדם ועד שכבר נרדמתי (עם מדיצטית שינה) אז מסתבר שנחרתי ואז הגיעו המחטים המעצבנות בכל הפנים. אחרי שלל נסיונות, הורדתי את זה לפנות בוקר. ואיחרתי לעבודה.

לצערי לא הצלחתי לחקור את המוצר יותר מלילה אחד, קיבלתי גירוי ונפיחות בגרון. הרגיע אותי לקרוא באמזון עוד כמה אנשים שסבלו מאותה בעיה אז הבנתי שאני לא היחיד.

מוצר שני – הטבעת: הרבה רעש באינטרנט אבל תוצאות אמיתיות? אין!

אוקי, למוצר השני שבדקתי: מדובר בטבעת הנחירות המפורסמת. הרשת מוצפת במוצר הזה, גם בארץ וגם בחו״ל. היא עשויה מפלסטיק רך ויש לה חרוזי ברזל מגנטיים בצדדים, מה שמשמח אותי כי נראה שאין פה אף רטט (כבר נרגעתי). מלבישים את הטבעת על האף, קל לפתוח ולסגור אותה והנשימה מתאפשרת בקלות. עד כה נשמע לי מצוין!!!

המחיר של המוצר הזה הוא 230 שקל לחבילה שכוללת טבעת אחת שמספיקה רק ל-10 ימי שימוש: מחיר מאוד גבוה אבל בשלב זה, אף מחיר אינו גבוה מדי.

שמח ונרגש הייתי בטוח שאולי מצאתי אני כבר מציל את המצב והדבר היחיד שיפריד ביני לבין אשתי וחיי האהבה שלנו זו טבעת קטנה באף וממש תכף נחזור לישון יחד באותה מיטה. כנראה שמיהרתי מדי לשמוח כי למה שקרה בלילה לא ציפיתי. הטבעת הרגישה נוח על האף והייתי בטוחה שהיא מחזיקה חזק אבל הבעיה היא שהטבעת כנראה לא הייתה יציבה וכשהתעוררתי למחרת מצאתי אותה על הכרית שלי. אחח…. איזה באסה.

אחרי ששולה התלוננה שהווליום של הנחירות התחזק מאז הניסוי שלי עם הטבעת הזו,
הפסקתי מיד את השימוש. לשולה יש נטייה להגזים אבל למען הסר ספק, המשכתי למוצר הבא. דבר אחד בטוח: אני עדיין נוחר כי הטבעת נפלה וזה מספיק.

המוצא האחרון שלי... כרית הנחירות- היכול להיות
שדווקא זה מה שיגאל אותי מייסורי?

המוצא האחרון שלי... כרית הנחירות- היכול להיות>שדווקא זה מה שיגאל אותי מייסורי?

הרעיון נשמע מעניין. לאחר קצת מחקר ברשת גיליתי שהטכנולוגיה המתקדמת של הכרית זה לא צחוק והאמת שנשארתי מופתע. מסתבר שמה שהכרית הזו עושה, היא מיישרת את הראש והכתפיים שלך וככה בעצם זה שומר על דרכי הנשימה שלך פתוחות ככל האפשר. כל שאר המוצרים שניסיתי עבדו על עקרון של תמרון הנחירות שקיימות אבל הכרית הזו מנסה מראש לגרום לך לנשום בריא יותר ולטפל במקור של הנחירות (=תעלות הנשימה). האמת? התרשמתי מהקונספט החדשני הזה אבל במצבי המחפיר עדיין לא הייתי משוכנע שזה יעבוד על הנחירות שלי אז בדקתי באובייקטיביות מלאה ולאורך תקופה את המוצר הזה וגם דאגתי לתעד את המצב מדי יום. רשמתי את כל התופעות לוואי שהיו לי בהתחלה ואפילו לקחתי תמונות כדי להיות לגמרי בטוח שאני לא מדמיין כלום. ובכן, הנה התוצאות לפניכם:

לילה  1 :

חשוב לי לומר, שכבר נערכתי מראש להמתנה של שבוע לפחות (כמו שאר המוצרים שהזמנתי) אבל המשלוח היה ממש מהיר! הגיע תוך 3 ימים. כשפתחתי את האריזה הייתי מאוד מרוצה מאיכות הכרית, היא הייתה יציבה וגמישה ויחד עם זאת, גם רכה ונעימה בו זמנית – זה כבר סימן טוב!

הנה תמונה של הכרית כמו שהגיעה אלי הביתה, ישר מהאריזה:

הכרית באריזה המקורית, המשלוח הגיע מהר מאוד

הכרית בגודל סטנדרטי (שאני אוהב), כשניסיתי אותה, זה הרגיש לי טבעי והיה לי ממש נוח. עד היום ישנתי עם כריות שלדעתי היו מדי רכות אז אני ממש סקרן איך יהיה לישון עם הכרית הזו. לפני הלילה הראשון שאני מנסה מוצר חדש, אני תמיד רושם את כל הבעיות שיש לי עם הנחירות, כדי שיהיה לי קל יותר להשוות לפני ואחרי.

כפי שציינתי קודם, אני מתעורר בלילה עם יובש בפה וצמא מאוד כשאני קם בבוקר. יש לי שקיות שחורות מתחת לעיניים כבר תקופה ארוכה ואני מותש כל הזמן עוד לפני שאני מתחיל את היום שלי. זה המצב חיים הרגיל שלי.

לילה  3 :

ישנתי עם כרית דרילה אתמול בלילה, זה כבר לילה שני ברציפות ו…וואלה, אני מרגיש שיפור דיי רציני! קודם כל, אני ישן הרבה יותר טוב. השינה שלי איכותית יותר וכשאני קם בבוקר אני מרגיש שישנתי לילה שלם ולא שהלילה
חלף בשניה וחצי.

ישנתי עם כרית דרילה אתמול בלילה, זה כבר לילה שני ברציפות ו…וואלה, אני מרגיש שיפור דיי רציני! קודם כל, אני ישן הרבה יותר טוב. השינה שלי איכותית יותר וכשאני קם בבוקר אני מרגיש שישנתי לילה שלם ולא שהלילה חלף בשניה וחצי.

דבר שני וקריטי לא פחות, זה שאני בדרך כלל שותה מים דבר ראשון בבוקר כשאני קם כי הגרון שלי יבש כמו הנגב. כשהתעוררתי הבוקר גיליתי ש"שכחתי" לשתות כי פשוט לא היה לי צורך. זה הפתיע אותי כי כבר שנים שאני קם ככה והבוקר הגרון שלי הרגיש רגיל, כבר לא זכרתי כמה זה נעים לקום ככה.

הגרון שלי מרגיש חלק יותר ואני יודע שזה בגלל שאני נוחר פחות (זה כבר נקבע במעבדת שינה). אני חושב שיש לי יותר אנרגיה בבוקר, אבל אני לא בטוח. אני אבדוק את המוצר עוד כמה ימים ובטח כבר אבין לבד אם יש שיפור או שזה הכל בראש שלי.

לילה  5 :

אתמול בלילה היה לילה מעולה. לא רק שישנתי מצוין ואפילו נהנתי מהשינה ולא ״התרסקתי וקמתי״. בנוסף, אני כבר לא מתעורר כי אני נוחר וגם לא קם באמצע הלילה לשתות מים.

מכיוון שאני כבר לא מתעורר באמצע הלילה לשתות (ואח"כ להשתין), אני ישן לילה שלם רצוף ולא מבזבז אנרגיה וזמן על הליכות לשירותים ולמטבח. בכנות, אני לא יודע מתי זה קרה לי בפעם האחרונה. גם בעבודה הייתי פחות מתוח ויותר פרודקטיבי, אפילו הבוס שלי זרק לי כזה ״בוא׳נה אבנר, אתה טיל היום, מה קרה?״.

אבל כל זה כלום לעומת מה שאני רואה כשאני מסתכל במראה, לא יודע אם רואים את זה בתמונות:

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם
העור שלי פחות אדמומי ונפוח והשקים השחורים שאני סוחב שנים מתחת לעיניים כמעט נעלמו לחלוטין. זה פשוט הזיה. בשיא הכנות, בחיים לא האמנתי שכרית יכולה לחולל כזה שינוי משמעותי. הגעתי למוצר הזה בגלל הנחירות וקבלתי כ״כ הרבה מתנות נוספות שלא ציפיתי להן. אני ממש ממש סקרן לראות מה עוד יכול לקרות בימים הקרובים. אבל גם אם לא יקרה כלום, אני מבחינתי מרוצה עד הגג.

לילה  7:

וואו, טוב…היום היה היום הכי טוב אי פעם! שולה התעוררה מחויכת כולה (אני לא זוכר את הפעם האחרונה שראיתי אותה מחייכת ועוד בבוקר!) ואמרה לי, "מותק, אני חושב שנחרת הרבה פחות הלילה, נכון?" אני חושב שאנחנו יכולים להסתדר בלי המיטות הנפרדות״ ואז היא אפילו קרצה לי בחיוך הממזרי שלה.

מעבר לעובדה שהיא בדרך כלל קוראת לי ״מותק״ רק אחרי ששטפתי כלים, אני פשוט שמח שהיא שמה לב שהנחירות הפסיקו. התעוררתי לפני השעון המעורר הבוקר, וזה לא שגרתי עבורי (בלשון המעטה), בלי קשר לנחירות. אני לא טיפוס של בוקר ותמיד קם בשנייה האחרונה כמו אחרי תאונה.

אבל הפעם, הגעתי לעבודה הרבה לפני כולם (פעם ראשונה שהייתי צריך לחפש את האור במטבח המשרדי) וההספק שלי היה כזה מטורף, הרבה יותר מאשר ביום רגיל. הבוס שלי וגם הקולגות כבר שמים לב שמשהו אצלי שונה, חלק חושבים שיש לי מאהבת או שירדתי במשקל אבל כולם מסכימים פה אחד שאני חד וממוקד יותר ושאלו אותי בסקרנות וחטטנות מה השתנה ומה קורה איתי. הכי בינינו, לא הרגשתי כל כך מדהים כבר שנים.

בקיצור, אין פה שאלה בכלל, כרית הנחירות של דרילה מבטיחה ומקיימת

המוצר הזה מטורף ולא האמנתי עד שניסיתי אותו על עצמי!!! אחרי שבועות של בדיקה וקניה של המוצרים המובילים באינטרנט, אני יכול לומר זאת בביטחון, ממקור ראשון:  דרילה הייתה הקניה הכי משתלמת שעשיתי בחיי. זה המוצר היחיד שעמד בכל ההבטחות ויותר . למרות שבאתי הכי סקפטי שיש, מודה.

לשאר המוצרים שבדקתי היו הרבה חסרונות והם לא עזרו לי בכלל. עכשיו כשאני מתעורר רענן ומוקדם מהרגיל, אפילו התחלתי לתרגל יוגה בבקרים לפני שאני הולך לעבודה. אני רושם את זה ולא מאמין שמדברים פה עלי. כולם כבר מחמיאים לי על המראה והאנרגיה שלי (משפחה, חברים, שכנים וקולגות) , אבל הכי חשוב- שולה ואני הפסקנו לריב ונהנים לחלוק את אותה מיטה בלילה, חיי האהבה שלנו עלו בכמה וכמה רמות. אני מרגיש שחזרנו לתקופת הדייטים.

המוצר הזה הוא מאסט לכל מי שנוחר. זו חלופה הטבעית והיעילה ביותר שיכולה להיות היום בשוק ושגם מסייעת בבעיית הנחירות ישר מהשורש ולא כמו כל שאר המוצרים. אם אתה שניה לפני טיפולים יקרים ופולשניים (או חס ושלום ניתוח), אתה חייב לעצמך את הכרית הזו לפני שאתה מתחיל את הצעד הבא ומסכן את הבריאות שלך. ואם פשוט הרמת ידיים וניסית הכל: שמע, אני כ״כ מבין אותך, באמת…רק לפני שבועיים הייתי באותו מצב. בדיוק מהסיבה הזו, אני פשוט חייב שתנסה את המוצר המדהים הזה.

בקיצור, הנה שלל יתרונות דרילה:

✅   טבעי 100%, ללא תוספת כימיקלים

✅   קלה לשימוש, נעימה ונוחה לנשיאה

✅   טכנולוגיית זיכרון שמרווחת תעלות האף

✅   מיליוני לקוחות מרוצים בארץ ובעולם

✅   קל לכבס, איכות נשמרת לאורך שנים

✅   תמורה מצוינת למחיר אטרקטיבי במיוחד

דרילה, חיים ללא נחירות מתחילים עכשיו!

כעת, אחרי שחוויתי על בשרי את היתרונות האדירים של דרילה, ברור שהזמנתי עוד כמה כריות עבורי, עבור החברים והמשפחה. וספציפית למי שחולק את המיטה עם נוחר או נוחרת (וכמובן לכל מי שאני מכיר שגם סובל מנחירות בעצמו).

אגב, קריטי לי לציין: פעם ראשונה שרציתי לקנות את דרילה, זה היה ממש בעייתי כי נגמר להם המלאי. נכנסתי לאתר כמה פעמים, בימים שונים ולא הייתה אופציה לקנות. באותו זמן זה לא ביאס אותי כ״כ כי לא ידעתי שזה מה שיציל אותי מהנחירות אבל עכשיו שאני יודע שמדובר בכרית פלאים, אני מפציר בך להזמין ומהר כי כשהכרית תגיע ואתה תרגיש כמוני, החרטה היחידה שלך תהיה ״איך? איך לא הזמנתי את זה מזמן כבר?? איזה בזבוז״.

לכן מראש, שמע לי…עדיף לך לקנות כמה חבילות בבת אחת וכבר עכשיו, לא מחר ולא יותר מאוחר. זה תמיד מעצבן לפספס הזדמנויות של מוצרים שווים שעושים כזה שיפור הסטרי בחיים שלך, מילה שלי (זה יהיה לך שווה אח״כ).

הצעה בלעדית לקוראים שלי:

כל כך התלהבתי מהמוצר, שנשבעתי שאארגן הנחה גדולה לכל מי שקורא את הבלוג שלי ונחת על הכתבה הזו (זמין באופן בלעדי באתר זה!)

הצלחתי לשכנע את היצרן הרשמי הסכים לתת לכל הקוראים שלי 50% הנחה **בלעדית** ומדיניות החזרה של עד 30 יום. זה אומר שאתה יכול לנסות את דרילה מבלי לקחת אף סיכונים (למרות שבכל מקרה אתם לא תצטער על הרכישה הזו).

חשוב שאגיד מראש ואסביר שהמבצע הזה הוא לזמן מוגבל בלבד. אין לי מושג כמה זמן ההנחה הזו תהיה זמינה. אז אם לחצת על כפתור הקנייה ולא הצלחת לקנות, זה אומר שהמחיר עלה כבר או גרוע מכך, המוצר אזל מהמלאי. לצערי, אין לי אחריות על זה ולכן כמו שציינתי, אם נחתת על עמוד ההזמנה והמוצר זמין ובהנחה – לך על זה!

אני ממליץ ללחוץ על  קנה מיד כדי שתוכל לקבל את דרילה אליך כמה שיותר מהר. אני לא צריך להגיד לך שאין שום דבר או מחיר בחיים האלה שחשוב יותר מהבריאות שלך. בטח לא כסף וגם לא מוצרים אחרים וחיקויים שרק מחמירים לך את הנחירות ומרחיקים ממך את מי שיקר לך ולא ישן בלילה.

במקרה הזה אין לך מה להפסיד כי אם אתה לא מרוצה, יש לך אחריות ברזל 100% : תקבל את כספך בחזרה, בלי שאלות!

דרילה זה מוצר חובה, זמין ופשוט לבעיית הנחירות שלך ולאיכות שינה בריאה יותר לך ולכל יקיריך.

כל כך התלהבתי מהמוצר, שנשבעתי שאארגן הנחה גדולה לכל מי שקורא את הבלוג שלי ונחת על הכתבה הזו (זמין באופן בלעדי באתר זה!)

הצלחתי לשכנע את היצרן הרשמי הסכים לתת לכל הקוראים שלי 50% הנחה **בלעדית** ומדיניות החזרה של עד 30 יום. זה אומר שאתה יכול לנסות את דרילה מבלי לקחת אף סיכונים (למרות שבכל מקרה אתם לא תצטער על הרכישה הזו).

חשוב שאגיד מראש ואסביר שהמבצע הזה הוא לזמן מוגבל בלבד. אין לי מושג כמה זמן ההנחה הזו תהיה זמינה. אז אם לחצת על כפתור הקנייה ולא הצלחת לקנות, זה אומר שהמחיר עלה כבר או גרוע מכך, המוצר אזל מהמלאי. לצערי, אין לי אחריות על זה ולכן כמו שציינתי, אם נחתת על עמוד ההזמנה והמוצר זמין ובהנחה – לך על זה!

אני ממליץ ללחוץ על  קנה מיד כדי שתוכל לקבל את דרילה אליך כמה שיותר מהר. אני לא צריך להגיד לך שאין שום דבר או מחיר בחיים האלה שחשוב יותר מהבריאות שלך. בטח לא כסף וגם לא מוצרים אחרים וחיקויים שרק מחמירים לך את הנחירות ומרחיקים ממך את מי שיקר לך ולא ישן בלילה.

במקרה הזה אין לך מה להפסיד כי אם אתה לא מרוצה, יש לך אחריות ברזל 100% : תקבל את כספך בחזרה, בלי שאלות!

דרילה זה מוצר חובה, זמין ופשוט לבעיית הנחירות שלך ולאיכות שינה בריאה יותר לך ולכל יקיריך.

ביקורות מלקוחות אמיתיים:

אירית יוסף
אירית יוסף
נס ציונה
Read More
״הכרית הזו הפכה להיות חיונית להישרדות שלי! מכיוון שאני כבר לא נוחרת, אני לא צריכה להסתיר את הנחירות שלי מהגברים שאני פוגשת. תודה, תודה, תודה, תודה.״
אריה רובין
אריה רובין
מושב אמונים
Read More
אני אף פעם לא ישן בלי הכרית הזו. קניתי אותה כדי לעזור לי לנחירות, אבל היא גם עוזרת לי לנשום טוב יותר בתקופות יוגה ועונות מעבר. אין ספק, זה שווה את הכסף.
דביר מועלם
דביר מועלם
קריית שמונה
Read More
אני לא מאמין כמה מהר זה עבד! זה שינה את חיי באופן קיצוני. אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה נחרתי.
Previous
Next

זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, פוסט בבלוג או פוסט להגנת הצרכן. מוצר זה אינו מיועד לאבחון, טיפול או ריפוי של מחלה או מצב כלשהו. Derila אינה מציגה כל מצג ואינה נושאת באחריות לדיוק המידע הכלול באתר זה או זמין באמצעותו, ומידע זה כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. יש להיוועץ ברופא לפני השימוש בכל מוצר בריאות או פעילות גופנית. לעולם אל תתעלם מייעוץ רפואי עקב כל מידע שקראת או ניגשת אליו באתר זה, או הימנע מלעשות כך. ההמלצות באתר זה הן ממשתמשים בפועל של המוצרים ו / או השירותים שלנו והוגשו במגוון דרכים. הם ניתנו מרצון ולא הוצע או שולם כל פיצוי. התוצאות עשויות שלא להיות אופייניות ולא ניתן להבטיח אותן. המוצר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואינו מבטיח תוצאות. גילוי נאות: אתר זה ומוצרים ושירותים קשורים הם שווקים. אתר זה הוא פרסומת ולא פרסום חדשות. כל האנשים בתמונות באתר זה הם דוגמניות/דוגמנים. הספק של אתר זה והמוצרים והשירותים באתר זה רק מספק שירות שבאמצעותו לקוחות יכולים לרכוש ולהשוות. גילוי נאות שיווקי: אתר זה הוא מקום מסחר. לכן, שים לב שלמפעיל יש קשר כספי למוצר או לשירות המפורסם באתר זה. המפעיל מקבל תגמול במקרה של הפניה מוצלחת, אך לא יותר מכך.

0%