פרסום ממומן

בריאות ולייף סטייל

עמוד הבית > טרנדים > עצות בריאות

דיאטה בגיל המעבר: המדבקות האלה מאיצות את המטאבוליזם שלי בגיל 50 פלוס!

גם אני ניסיתי את הטיפ הויראלי הזה לשיפור המטאבוליזם במשך 4 שבועות ולעולם לא אפסיק!

11 במרץ 2023 בשעה 9:17 בבוקר

ירידה או אפילו הימענות מעלייה במשקל במהלך גיל המעבר היא משימה לא פשוטה, אבל היא אפשרית. כמוני, נשים רבות בשנות ה-50 לחייהן מתמודדות עם שינויים מטבוליים שהם סימפטום של גיל המעבר.

החברים המבוגרים שלי תמיד אמרו לי ששנות הזהב מתחילות בגיל .50 לצערי, זה לא היה המקרה עבורי: פשוט הרגשתי חלשה יותר ויותר בשנים האחרונות ולא משנה מה ניסיתי, איכשהו לא הצלחתי לשמור על המשקל הרצוי וכעת אני שוקלת כבר 7 ק"ג יותר מהמשקל שהייתי בו רוב חיי…

למזלי בעלי רשם אותנו לקבוצת טיולים חדשה בשנה שעברה. שם פגשתי אישה בת 59 מרשימה ונאה.

שמתי לב שהיא מובילה את הקבוצה רוב הזמן ותמיד היה לה מספיק אנרגיה כדי לעודד את כולם כשהגענו לחלק היותר קשה של הטיול.

בטיול האחרון שעשינו כבר הרגשתי שאני חייבת לשאול אותה, "תגידי, תמיד היית כל כך נמרצת? אני חייבת לדעת מה הסוד שלך"?

היא צחקה והשיבה, "את לא תאמיני לי, אבל לפני שנה כמעט לא יצאתי מהבית כי תמיד הייתי כל כך עייפה."

"מה? זה ממש לא נראה ככה! אז מה שינית"? שאלתי מופתעת.

"תתקרבי קצת", היא לחשה. "אני קצת נבוכה, אבל לפני שנה ניסיתי את המדבקות רגליים היפניות המוזרות האלה וככל שענדתי אותן יותר זמן, כך ישנתי טוב יותר והפכתי להיות פעילה יותר. ולא תאימיני אחרי 3 חודשים עליתי על המשקל וראיתי שירדתי 10 ק"ג! אני משתמשת בהם כל לילה מאז*"

זה הדהים אותי לגמרי! שמעתי על הטרנד המוזר הזה באינטרנט, כמובן, אבל לא האמנתי שהמדבקות דיטוקס האלה הן הסוד לאנרגיה ולמצב רוח הטוב שלה.

היא הבטיחה לשלוח לי במייל את הקישור ל"מדבקות" האלה(כך היא כינתה את הנשק הסודי שלה) ברגע שהיא תחזור הביתה.

למחרת בבוקר פתחתי את הדואר שלי וראיתי שהיא שלחה לי את הקישור למדבקות האלה וישר התחלתי לחקור קצת יותר על הקשר בין המדבקות שלה לבין חילוף

החומרים של נשים בגיל המעבר. זה מה שגיליתי:

ירידה במשקל במהלך גיל המעבר: למה זה לפתע קשה יותר מפעם?

בגוף הנשי קורה הדבר הבא: במהלך גיל המעבר, הגוף שלך מפחית בהדרגה את ייצור האסטרוגן, כך שרמת האסטרוגן יורדת יותר ויותר.

עם זאת, הורמון האסטרוגן אינו מעורב רק במחזור החודשי הנשי, אלא גם משפיע על תהליכים מטבוליים שונים בגופך, כגון שריפת שומנים.

מחסור באסטרוגן בגיל המעבר: הסיבה האמיתית למטאבוליזם איטי יותר

המחסור באסטרוגן מקשה על ירידה במשקל במהלך ואחרי גיל המעבר. בנוסף, קצב חילוף החומרים הבסיסי נמוך יותר בתקופת גיל המעבר ואחריה: הגוף פשוט אינו זקוק לאותה כמות אנרגיה כמו שהוא היה צורך בצעירותו.

על מנת לשמור על המשקל בגיל המעבר או אפילו להוריד קילוגרמים עודפים, חשוב ביותר להגביר את קצב המטבוליזם כדי לעזור לגוף בתהליך החילוף חומרים הבסיסי וכדי לפצות על המחסור באסטרוגן.

וכאן בדיוק אמורות לעזור מדבקות :Nuubu על ידי ניקוי רעלים דרך כפות הרגליים, הגוף מבזבז פחות אנרגיה כדי להסיר את הרעלים בעצמו, ומשאיר יותר אנרגיה שניתן להשתמש בה לשריפת שומן.

עד כאן הכל בסדר, זה נשמע הגיוני לפחות בתיאוריה, אבל האם זה עובד במציאות?

עד כה, Nuubu מכר למעלה מ10- מיליון יחידות. המדבקות נמכרות בכל פעם שהמלאי חוזר להיות זמין, זה כמה מבוקשות המדבקות האלה.

אני מקווה שהמדבקות של Nuubu יעמוד בהייפ!

הזמנתי את Nuubu באינטרנט וזה מה שקרה בארבעת השבועות הראשונים:

שבוע 1:

קודם כל: משלוח סופר מהיר, אני תמיד אוהבת את זה! כשפתחתי את החבילה הייתי די מרוצה מאיכות המדבקות. הן מגיעות באריזה יפה, עם הוראות מפורטות וריח מאוד טבעי, כמעט כמו שמן עיסוי.

בכנות לא שמתי לב להבדל משמעותי בלילה הראשון, אבל היה מדהים לראות עד כמה המדבקות היו שחורות בבוקר אחרי שהורדתי אותן מהרגליים. זה משהו שבהחלט צריך להתרגל אליו.

בימים שלאחר מכן, באמת הרגשתי שאני ישנה טוב יותר ועמוק יותר. התעוררתי לעתים רחוקות יותר ובעלי אמר לי שאני במצב רוח הרבה יותר טוב מהרגיל בבוקר*.

אחרי השבוע הראשון די סיקרן אותי לראות מה יקרה בהמשך.

שבוע 2:

מאמצע השבוע השני, באמת התחלתי לשים לב להבדל. הרגשתי הרבה יותר בכושר ופתאום היה לי יותר אנרגיה להתמודד עם דברים שדחיתי הרבה זמן.

התחלתי להתעוררת קצת יותר מוקדם מבעלי, אז התחלתי לעשות יוגה במשך 20-30 דקות בבוקר. זו באמת חוויה נהדרת, רציתי לעשות את זה כל כך הרבה זמן, אבל פשוט לא יכולתי להביא את עצמי לעשות את זה בבוקר.

בעלי גם חושב שהמדבקות נהדרות כי עכשיו הארוחת בוקר שלו כבר מוכנה איך שהוא מתעורר*.

שבוע 3:

למען האמת, לא ציפיתי להרבה מהניסוי הזה. אבל כל השבוע נדהמתי עד כמה אני מרגישה טוב יותר.

בשבוע השלישי הבחינו עמיתיי לעבודה שאני כבר לא באה לשתות קפה בהפסקת צהריים. בדרך כלל תמיד הייתי צריכה את הקפה השני שלי בזמן של הארוחת צהריים כדי לפצות על העייפות שמכה בצהריים.

אבל עכשיו אני יכולה פשוט לעבור את זה בלי בעיות. אני מרגישה הרבה יותר פרודוקטיבית ולא הייתי צריכה לעבוד שעות נוספות השבוע.

כמובן שהמשכתי לעשות יוגה בחריצות ואיכות השינה שלי עדיין מצוינת*.

שבוע 4:

זה היה השבוע הכי טוב עד כה. שקלתי את עצמי ביום ראשון בבוקר לראשונה מאז תחילת הניסוי והופתעתי לגלות שירדתי כמעט 4 ק"ג.

זה כמעט ק"ג בשבוע וזה בלי לשנות שום דבר בתזונה שלי! זה נראה שהמדבקות האלה באמת עובדות אז מיד הזמנתי עוד. אני עכשיו בטוחה שאצליח להגיע למשקל הרצוי שלי ב-4 השבועות הקרובים ושאצליח לשמור עליו.

אבל למען האמת: גם אם אני לא ארד יותר במשקל, אני פשוט מרגישה כל כך טוב, מאוזנת ומלאת אנרגיה שבהחלט אמשיך להשתמש במדבקות האלה. השינוי שלי אפילו הניע את בעלי לנסות את המדבקות בעצמו. מעניין איך זה יהיה*!

מחשבות אחרונות

לגמרי התאהבתי במדבקות האלה! אני חושבת ששיטות אלטרנטיביות הן תמיד עדיפות יותר וראיתי שיפור דרסטי. עברו 6 שבועות ואני יכולה להתעורר כל יום בלי שעון מעורר וירדתי עוד 2 קילו. אני ממליצה על המדבקות האלה לכל מי שנאבק בכל סוג של בעיה מטאבולית. הן בטוחות לחלוטין לשימוש וזה גורם להרגשה נהדרת בבוקר. 

כעת, לאחר שחוויתי את היתרונות המדהימים של ,Nuubu אני בהחלט אזמין עוד כמה עבור החברות והמשפחה שלי. בפעם השלישית שניסיתי להזמין כמה, כל המלאי אזל. עכשיו אני הולכת על בטוח בכל פעם ותמיד מזמינה את החבילה הגדולה ביותר. ככל שאת משתמשת במדבקות זמן רב יותר, כך התוצאות טובות יותר!

הצעה מיוחדת:

כהצעת היכרות מיוחדת, היצרן מציע כעת 70% הנחה + אחריות להחזר כספי של 30 יום לכל הלקוחות החדשים, כך שתוכלו לנסות את Nuubu ללא סיכון.

הצעה זו עשויה להסתיים בכל עת, אז תפעלו עכשיו כדי לנצל את ההצעה המיוחדת הזו.

ואם אתה לא מרוצה מהמדבקות Nuubu שלך, אתה יכול להחזיר אותן תמורת החזר מלא. בלי לשישאלו שאלות!

Nuubu היא מתנה נהדרת לנשים ולגברים! בדוק זמינות עכשיו »

לחץ על הקישור למעלה כדי לראות אם Nuubu עדיין מציעה 70% הנחה ו-30 יום החזר כספי

9.2

5/5

מצויין

ביקורות

ככה המבקרים שלנו דירגו את Nuubu

מבוסס על 759 ביקורות

תמורה לכסף 91%
נוחות 87%
תוצאות 93%

לקוחות Nuubu אמיתיים

אני ממליצה בחום על המדבקות המופלאות האלה. כבר הרמתי ידיים כשהגעתי לגיל המעבר וכולם אמרו לי שאין כבר מה לעשות. המוצר הזה הוא הוכחה שדווקא יש!

לקוחה מאומתת – דוריס גז

אני מאוד אוהב את המדבקות האלה כי הן טבעיות לגמר(צמחי מרפא ותמציות צמחים) ולא הרגשתי תופעות לוואי. מניסיוני, זה באמת עובד ועוזר לסלק רעלים. אני ממליץ על זה.

לקוח מאומת – אבי כהן

הוצאתי כבר הרבה כסף על דיאטות מאז שהגעתי לעשור החמישי וכלום לא עזר. באתי סקפטית אבל מתברר שזה לא חייב להיות קשה ולגמרי אפשרי.

לקנות ומהר!

לקוח מאומת – שלום בן-משה

מדיניות פרטיות | תנאי שימוש

כתב ויתור:

*תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם.

מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל או לרפא כל מחלה או מצב. Nuubu אינה מציגה מצגים ואינה נושאת באחריות לדיוק המידע הכלול באתר זה או זמין באמצעותו, ומידע זה נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו נועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בכל מוצר בריאותי או פעילות גופנית. לעולם אל תתעלם מעצות רפואיות המבוססות על מידע שנקרא או נגיש באינטרנט ללא ייעוץ רפואי. העדויות באתר זה הן ממשתמשים בפועל של המוצרים ו/או השירותים שלנו והוגשו באמצעים שונים. הם ניתנו מרצון ולא הוצע או ניתן פיצוי. ייתכן שהתוצאות אינן אופייניות ולא ניתן להבטיח אותן. המוצר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואינו מבטיח תוצאות. זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון להגנת הצרכן. הסיפור המוצג באתר זה והאדם המתואר בסיפור אינם חדשות אמיתיות. במקום זאת, הסיפור הזה מבוסס על התוצאות שהושגו על ידי כמה אנשים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המתוארות בסיפור ובהערות הן אילוסטרטיביות ועשויות שלא לשקף את התוצאות שאתה משיג עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור קליקים על או רכישות של מוצרים המופיעים באתר זה.

0%