תוכן פרסומי

רופאים המומים: האם כרית השינה פוגעת לכולנו בבריאות? (מה שהיצרנים לא רוצים שתדעו)

24/10/22 | מאת: מיכל שגיא

5/5

אחד העורכים המובילים שלנו היה נהדר, עד שהוא לא היה. איתי, ששמו שונה כאן מטעמי פרטיות, הוא עמית וחבר נהדר שלנו – נראה טוב, מצליח בקריירה שלו ובמערכת יחסים לטווח ארוך. מישהו שאתה אומר שיש לו הכל.

הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת תל אביב עם תואר שני בספרות ומיהר להתקדם בדרגות מ-סופר לעורך בעיתון. איתי היה השראה לכולנו. חוץ מבעיה אחת נוראית.

בתקופה מסוימת, איתי התחיל להתרחק מהמשרד ומהצוות שלנו. הוא סבל ממתח וחרדה קשים והסימנים הופיעו – הוא התחיל עם שערות אפורות, לפתח התפרצויות אקנה ולחוות כאבי גב.

הוא עדיין הגיעו לשלל הישגים והוערך ע״י ההנהלה, אבל תופעות הלוואי של עבודה שעות ארוכות הלכו והדביקו.

עכשיו, איתי הוא חבר קרוב שלי, אז שמרנו על קשר. הוא ידע שהבעיה היא באורח החיים שלו. הוא החליף קריירה לתפקיד רגוע יותר בהוצאה מקומית, התחיל לעשות יוגה, לאכול בריא. אבל הבעיות שלו לא פסקו.

איתי בילה חודשיים בניסיון לחזור לעצמי הישן שלו, אבל הכל היה אותו דבר – שערות אפורות, התפרצויות אקנה וכאבי גב שרק החמירו מיום ליום והקשו עליו לישון בלילה.

לאיתי תמיד היה עניין ברפואה אלטרנטיבית. ״אולי שם אני אמצא את הפתרון שאני מחפש, משהו שיעזור לי״ הוא אמר לי יום אחד. אז הוא החליט לנסות זאת על ידי נסיעה ליפן ושיחה עם רופאים שונים.

כמה רופאים יפניים ניסו לעשות בדיקות, סריקות CT וביופסיות, אבל אף אחד לא יכול היה לזהות מדוע איתי ממשיך לסבול מהסימפטומים שלו.

נראה ששום דבר לא עבד. עד שבוקר אחד, כשדיבר עם חקלאי בשוק מקומי, הוא הביע את דאגותיו הבריאותיות.

"אתה חייב ללכת ל: ריוקאן החבוי הזה (מקום מפלט רוחני, מעין מקדש) שאליו הולכים יפנים מפורסמים רבים כדי למצוא תרופות לבעיות שלהם." אמר האיכר.

וכך עשה איתי – הוא הלך לנסיגה רוחנית נסתרת זו למשך שבוע.

איתי למד מהנזירים המקומיים – הוא ניקה את החללים המשותפים עם הנזירים, אכל רק אוכל טבעי, עשה יוגה, ועקב אחרי כל הפעולות שלהם במהלך היום והלילה. החיים במנזר היו פשוטים מאוד אבל האתגר העיקרי היה בלילה.

לפני השינה, קיבל איתי שמיכת פוך מגולגלת ועם שמיכת בד דקה כדי לישון איתם. כשניגש עם שאר הנזירים לחלל השינה בו ישנים כולם יחד, הוא לא ראה אף מיטות. רק לאחר שהסתכל על שאר הנזירים, הוא הבין שמה שה״שמיכת פוך״ שהוא קיבל היא למעשה פוטון (מזרן דק) שהנזירים מניחים על הרצפה ועליו הם ישנים בעוד השמיכה השניה מגנה מפני קור. 

איתי מעולם לא ישן על הרצפה והיה רגיל לישון על כרית אבל הוא לא התלונן והלך לישון כמו כל שאר הנזירים.

הלילה הראשון של שינה על הרצפה היה רצוף בהתעוררויות. איתי לא מצא תנוחה לישון בה וכמעט ולא הצליח להירדם.

בחלוף הימים, יחד עם שגרת העבודה במקדש, הוא התחיל להרגיש קצת יותר טוב והלילות עברו יותר מהר.

בסביבות היום החמישי בנסיגה זו, אבוט (הנזיר הראשי במקדש) הבחין באיתי חווה כאבי גב עזים בזמן שהוא מנסה לקום מהרצפהֿ, למצב עמידה. הוא הביט באיתי סובל מכאבים, התבונן בתנועות גופו, באפירת שיערו ובפריצות האקנה על פניו.

ה-אבוט אמר לאיתי שהגוף שלו נראה כאילו הוא איש זקן מאוד ושכל עמוד השדרה שלו עקום. נראה, לדבריו, כאילו איתי חי אורח חיים מלחיץ מאוד במשך הרבה שנים ושכח לטפל בגופו יותר מדי זמן.

מנהל המנזר הציע לו פתרון שהוא אמר, שאיתי צריך לנסות.

"הראש והצוואר מלאים בקצות העצבים הרגישים ביותר ומחוברים למרכז האנרגיה של הגוף. כל מערכות הגוף מושפעות מהאזורים האלה אבל מתי בפעם האחרונה טיפלת כראוי בראש שלך?"

השאלה סינוורה את איתי. הוא ידע שיש טעם בדברי הנזיר- גם אם איתי ניסה לאכול נכון, ללכת לשיעור יוגה או לרוץ – הוא אף פעם לא חשב על טיפול בחלק בגופו שהוא בין החיוניים ביותר בשמירה על זרימת דם בריאה בכל הגוף.

מרבית הכריות בשוק פוגעות ביכולת הקוגנטיבית שלנו ומשפיעות על יכולת זכרון ופוקוס

״אמנם אנחנו ישנים על הרצפה וזה עוזר לאזן את כל הגוף ולהחלים בשלל מחלות העולם המערבי ע״י שינת לילה בריאה יותר אבל במקרה שלך, הראש שלך זקוק לעזרה נוספת״, הסביר הנזיר לאיתי וליווה אותו לחדר פרטי במקדש.

הנזיר הושיט לאיתי קורת עץ בצורת מלבן עשוי מעץ שהיה דיי כבר ואליו היו קשורים מספר פיסות בד, הנזיר קרא לזה: "מאקורה״ והסביר לאיתי שהוא צריך לשים את זה מתחת לצוואר ולישון ככה במשך ה10 ימים הקרובים. ה״מאקורה״ שימשה את היפנית ככרית בריאה עוד במאה ה12 והם השתמשו בה כדי לייצב את זרימת הדם מכפות הרגליים ועד הראש בקו ישר אחד ולעזור למנח גוף בריא שלטענת היפנים הוא הפתרון לשלל מחלות הגוף.

אחרי הכל, הוא אמר, הרגליים הן המקום שבו נמצאת הצ'אקרה הראשונה – זה הקשר שלך עם כדור הארץ והראש הוא המקום בו נמצאת הצ'אקרה השביעית והאחרונה כך שאם לא תטפל היטב בחיבור ביניהם, אתה הולך לאבד את הקשר הזה ואת האיזון בגוף שלך.

העץ היה כבד ואיתי היה סקפטי מאוד אבל חלק קריטי מכללי המקדש היו לציית לכל מה שאמר ה״אבוט״ ולכן הוא לא התווכח ושם את הכרית המוזרה יחד עם כל שאר רכושו.

״מאקורה״ הכרית היפנית המקורית מאז המאה ה12, אולי זו הסיבה שיפנים בריאים וחיים יותר

למחרת בבוקר, כשאיתי התעורר הוא הרגיש הקלה מסוימת בכאבי הגב שלו וגם הצליח להעביר לילה שלם של שינה נעימה. הוא קם רענן יותר אבל התחושה מתחת לצוואר שלו הייתה מוזרה אז איתי החליט לחזור לנזיר ולשאול אותו מה יכולה להיות הסיבה.

"לפי ידע רפואי יפני עתיק, לגוף האנושי שלנו יש למעלה מ-360 נקודות דיקור. יותר מ-60 מנקודות הדיקור נמצאות בצוואר שלך. הצוואר הוא אזור רפלקטיבי שמסמל רגשות מודחקים, טראומות כלואות ושנים רבות של לחץ נפשי (סטרס)." המתרגל התחיל להסביר.

הוא המשיך, ״המאקורה מעוררת את נקודות הדיקור בצוואר שלך ומסייעת באיזון, בצורה בטוחה ולא פולשנית. התחושה שאתה מרגיש, תשחרר ותקל על כל שאר מכאובי הגוף שלך בימים הקרובים״

איתי לא האמין – והוא צדק בחוסר האמונה שלו. בחיים שלו הוא לא שמע על משהו דומה. אבל הוא החליט להשאיר את המאקורה ולהשתמש בה שבוע נוסף.

בכל לילה הוא התעורר חיוני ואנרגטי יותר. זה הרגיש לו מוזר לחזור להיות כמו שהוא מכיר את עצמו מפעם, לפני שהתחילו כל הבעיות הרפואיות שלו. השינה על הרצפה כבר לא הפריעה לו יותר וגם התחושות המוזרות בצוואר נעלמו. 

ביום ה-6, הוא שם לב שהפנים שלו הופכות בהירות יותר וחוזרות למרקם בריא וחלק יותר. נראה היה שהאפירת שערו פסקה או הפחיתה באופן משמעותי. יתרה מכך, אפילו לקום מהרצפה – למצב עמידה היה קל יותר  ולא לווה באף סוג של כאב גופני.

איתי מצא פתרון מלפני 600 שנה שפתר לבסוף את בעיותיו.

אחרי שבוע של שימוש במאקורה, איתי כמעט בכה. כאבי הגב והתפרצויות האקנה שלו שככו כל כך עד שהוא כמעט לא זכר שמשהו לא בסדר איתו. הוא רצה לקחת את המאקורה כדי להחזיר איתו הביתה, אך נאמר לו כי מדובר בפתרון מקומי שלא יעבור לעולם הרחב.

 אבל איתי ידע עכשיו איך לתקן את הבעיות שלו, והוא נשבע ליצור מחדש את המאקורה, ואפילו לשפר אותה!

איתי הוצג בפני חקלאי יפני שמגיע ממשפחה של דורות של רופאים. לאחר שעזב את המקדש, איתי חזר לאותה עיירה שבה פגש את האיכר בשוק מקומי וסיפר לו את סיפור המאקורה והשינה על הרצפה וכיצד זה עזר לו לפתור את כל המכאובים שהיו לו. החקלאי הנהן בראשו ואמר שחבר שלו הכין משהו דומה למה שאיתי תיאר.

לאחר מכן הוא המשיך והכיר לאיתי את קאי אקירה, חבר ילדות שלו.

קאי אקירה היה רופא יפני מזדקן. הוא ניחן בחוכמה שעברה בדורות, טיפול, סבלנות ואהבה. הוא ידע שכדי שהגוף יתרפא צריך לדאוג גם לנפש ולנשמה.

קאי בילה את זמנו בקפידה באיסוף עשבי תיבול ביער ובהמשך ערבב אותם כמו שעשו סבו ואביו קודם לכן. כשאיתי והאיכר המקומי באו לבקר את קאי אקירה, נשמע רשרוש שליו של העלים ביער הקרוב לביתו, בריכה עם דגי קוי ליד ביתו הקטן, מוקף בשלווה ודממה.

כאן, הקשיש קאי אקירה הסביר לאיתי את הרעיון של 'ריפוי'.

ה"ריפוי" הוא תהליך, מדיטציה והשינה היא חלק בלתי נפרד מכך. עיסוי הצוואר שהמאקורה מעניקה, פותח את הגוף כולו ומאזן אותו מקצה לקצה ולכן לאחר שינה עם כזו, הגוף מתפנה לרפא את כל מה שהוא הזניח במשך שנים רבות.

המאקורה השתכלל מאוחר יותר לתיקון על ידי קאי וילדיו והתיקון שהוא קורא לו, נקרא: DERILA. פתרון פשוט וטבעי לשינה בריאה ומשקמת שמאזנת את הגוף ומוציאה אותו מכאב.

וכך, איתי ניסה את התיקון של כרית DERILA, והוא גילה שהיא עובדת אפילו טוב יותר מהמאקורה המקורית שהוא ניסה במקדש. יחד עם ילדיו של קאי, איתי יצר עשרות אבות טיפוס ובדק כל גרסה. הם נתנו דגימות למבוגרים צעירים ומבוגרים שסבלו מכל מיני סוגי כאבים ומחלות, והיו סימפטומים גלויים של חיים מלחיצים על גופם.

כרית דרילה המקורית: שונה מכל מה שחשבת על כרית השינה שלך

מה שהדהים הוא שלא רק אנשים עם כאבי גב סייעו, אלא גם אנשים בריאים ללא כאב דיווחו על חיזוק מסיבי בחיוניות, באנרגיה וברווחה.

לבסוף, איתי החליט להביא את פיתוח כרית DERILA המסורתית עם המנגנון הסודי, גם לארה"ב, כשהוא רכש את הייצור הראשוני מקאי אקירה, וכינה את הכרית ״דרילה״ כדי לגלות כבוד לרופא היפני.

DERILA תופסת כמו אש בשדה קוצים!

איתי חילק מאות דוגמאות של  דרילה לכל מי שהוא מכיר. רק מפה לאוזן, גם אנשים שסובלים וגם אנשים שאהבו את האנרגיה החדשה שהם הרגישו חזרו שוב ושוב לאיתי כדי לבקש כריות נוספות גם לחדרים אחרים בבית ובמשרד. גם אלו שמרוצים מהכרית שלהם, התעניינו בפיתוח החדש של איתי, שכן, זוהי אינה כרית רגילה אלא מאקורה מסורתית (פתרון יפני עתיק לאיזון הגוף ושינה מרפאת) שרק עברה התאמה לשוק המערבי.

DERILA זמינה כעת לכולם! איתי הקים חברה כדי למכור את הדרילה המקורית, העוצמתית והמשוכללת לכולם! הוא החליט לשווק אותם ישירות לציבור במחיר סביר. זה היה כדי שהוא יוכל לשלוט באיכות. 

תהליך הייצור צריך להיות מדויק מכיוון שמדובר במוצר שלא דומה לשום דבר אחר. הזוית הייחודית של דרילה מחקה את פעולה המאקורה היפנית ויחד עם זאת מתאימה את עצמה לצוואר. מדובר בטכנולוגיה חדשה של ספוג זכרון עם מערכת סיבים מתוכננת היטב שלא מזכירה אף כרית שקיימת בשוק המערבי.

הסבב הראשון של דרילה, נחטף כבר במלאי הראשון. הזמנות מחדש והזמנות חדשות נערמו. לא משנה איך ישנת עד היום, דרילה משנה את חוקי המשחק כי היא מחקה את השינה היפנית אחד לאחד.

די מהר, הביקוש ל-DERILA גברה על יכולתו של היצרן לספק על הטכנולוגיה המיוחדת והמורכבת הזו הזמן כה קצר.

DERILA תפעל כבר מהשינה הראשונה. זה הזמן להיפטר מהלחץ, החרדה וכל שאר המכאובים. 

גלה כיצד היא עובדת וקבל את DERILA בעצמך!

DERILA מסייעת לגוף שלך באיזון וריפוי על ידי שימוש בכוחה של הרפלקסולוגיה כדי להתחבר לנקודות דיקור על הצוואר, הראש והקרקפת. הטכנולוגיה הייחודית של DERILA מציעה דרך נוחה ובריאה להחזיר את גופך לאיזון ושינה בריאה ומרפאת וגם עוזרת לך לחיות חיים חזקים ומאושרים יותר. דרילה גם מסייעת בנחירות, קשיי שינה ובעיות בעמוד השדרה (שנובעות לרוב מצפייה בנייד ובמחשב).

יתר על כן, דרילה גם עוזרת בשיפור זרימת הדם. תסמיני זרימת דם לקויה כוללים ידיים ורגליים קרות, התכווצויות שרירים, עייפות, רגליים כבדות או כואבות. אם יש לך אחד מהם, אנו מאמינים כי DERILA תסייע בהקלה שלהם.

כאשר הדם זורם בשינה לאורך הגוף, DERILA מנצלת את הנקודות הללו כדי להוציא להחזיר את מערכת החיסון למצבה הטבעי והגוף מנצל את זמן השינה כדי לאזן את הגוף מחדש.

למה לצפות

כאשר אתה מתעורר, אתה עשוי להרגיש התעוררות בצוואר עקב הלחיצה על נקודות הדיקור והרפייה גדולה לכל אורך הגוף.

DERILA (1 מתבססת על רפואה יפנית עתיקה רפואה רגילה מטפלת בסימפטומים, DERILA יורדת לשורש הבעיה – שינה. שליש מחיינו אנחנו מעבירים בשינה אך כשהשינה שלנו אינה נכונה, היא עושה יותר נזק מתועלת.

היפנים מגיעים לאריכות ימים מפתיעה במיוחד לעומת העולם המערבי וזו בשל היותם מנצלים את זמן השינה לריפוי ושיקום הגוף משלל מצבים בחיי היום יום.

DERILA פותחה על בסיס חוכמת רפואה יפנית בת מאות שנים. זה מתמודד עם הסיבה האמיתית, הנסתרת מאחורי הרבה תסמינים שגופך עשוי לחוות על ידי שינה בריאה, כפי שמעולם ידעת שקיימת- הסיבה העיקרית לכאבים ובעיות רבים – מהגוף שלך, שמקבע ומסלים את המכאובים בזמן השינה.

DERILA (2 מחזירה את הגוף לפוקוס. מרבית הכריות  בשוק אינן מתאימות לשינה ולכן הן עצמן גורמות לצוואר וגב תפוסים ואלו גורמים להאטה בתפקודים הקוגניטיביים.

רבים חושבים שצוואר תפוס הינו מטרד מקומי בלבד אך למעשה, אזור הצוואר גם מקרין לשאר חלקי הגוף וכן משפיע עלינו לרעה גם ע״י: כאבי ראש, דיכאון, בחילות, פרודוקטיביות נמוכה וחוסר פוקוס.

אחרי שינה עם DERILA , הגוף מקבל את השינה שהוא באמת צריך.

DERILA (3 לשינה טובה יותר בין אם אתה מתקשה לישון או לא או אפילו אם אתה מרוצה או אוהב את הכרית שלך, DERILA תעזור לך לשפר את השינה שלך.

הנוחות ש-DERILA מספקת לגוף שלך תהפוך את הלילה שלך לחוויה שלא ידעת שקיימת, כמו לישון לפתע בבית מלון 5 כוכבים או לצאת לנופש בטבע.

שינה איכותית אמיתית הופכת אותך לאדם מאושר יותר ומשפרת את איכות השינה שלך כך שתתעורר רגוע ופעיל.

DERILA (4 תורמת לאנטי אייג'ינג. DERILA היא אנטי אייג'ינג טבעי – היא משפרת את העור שלך כמו גם את האיברים! שינה בריאה כבר הוכחה במחקרים רבים כמסייעת בהסרת רעלים, עוזרת לנקות את הנקבוביות, לכן אתה אמור לראות הפחתה בהתפרצויות אקנה ובעיות אחרות הקשורות לעור. צפה לראות את העור שלך נראה מבריק וצעיר לאחר השימוש ב- DERILA!

איך משתמשים ב- DERILA?

אתה משתמש בDERILA כמו כל כרית רגילה אבל מכיוון שרוב העולם המערבי ישן על מזרן ולא על הרצפה, ישנן כמה פעולות שתוכל לעשות על מנת להגביר את יעילותה של DERILA בחדר השינה שלך:

שים לב למזרן שאתה ישן עליו: רוב המזרנים שיש לנו בבית הם בעייתיים מאוד היות והם רכים מדי ומכניסים את הגוף למצב עקמת תמידי. אם אתה לא רוצה להחליף למזרן קשיח, אתה יכול להוסיף שכבת מזרן נוספת או כיסוי בד קשיח כדי להעלות את הקשיחות של המיטה. DERILA עובדת טוב יותר כשהגוף מאוזן ישר ואין גבשושיות או בורות במזרן שלך.

הקפד על איכות שינה מרבית: בזמן השינה זה קריטי שגם האווירה בחדר תשרה עלינו רוגע ותזמין אותנו להתמסר. שים לב שהטמפרטורה בחדר בו אתה ישן היא אופטימלית (25 מעלות) ושהחלל חשוך והוילונות או התריסים סגורים לחלוטין.

לילה של שינה קלה: גורם נוסף המשפיעה על יעילות DERILA הוא המצב בו אנו נכנסים למיטה. נסה להקפיד על קיבה רגועה ומרווח זמן של לפחות שעה מזמן הארוחה או על ארוחה קלה. פעולת עיכול גוזלת מהגוף אנרגיה רבה ופוגע בכניסתו למצב שינה עמוקה. לא משנה אם אתה נח צהריים או ישן 7 שעות בלילה, זה חשוב שתקפיד על הכללים האלה בזמן השימוש ב- DERILA.

מתברר שאיתי היה צריך לעשות את כל הדרך ליפן כדי להביא את הטכנולוגיה החדשה הזו לישראל

עדיין לא השתכנעתם?

DERILA תתן לך את הפגת המתח שהייתה חסר לך. תהיה לך יותר אנרגיה, תרגיש בריא יותר, ובסך הכל, מאושר יותר. כולם יתהו מה הסוד שלך!

לזמן מוגבל, כרית זכרון ארגונומית של DERILA זמינה עם הנחה של 50%.

היא תרגיש לך כל כך מדהימה שתתהה איך בכלל ישנת לפני כן ולמה לא השגת אותה מוקדם יותר!

שינה נכונה ובריאה של גופך יכולה:

הפחתת כאבי גב;

למנוע נחירות וקשיי שינה;

להקל על מתח וחרדה;

ניקוי נקבוביות ומאבק באקנה;

להחיות את הגוף שלך עם אנרגיה חדשה

מטבוליזם מהיר, ירידה מואצת במשקל

ביקורות הגולשים ברשת

ליז חדד
ליז חדד
באר שבע
Read More
"כרית נהדרת שמרגישה רכה אבל באמת תומכת. אני ישנה כל כך הרבה יותר טוב מאז שיש לי אותה"
דן אלוף
דן אלוף
רמת גן
Read More
"כרית באיכות מעולה שבאמת עזרה לי עם כאבי הצוואר והגב שלי. אקנה עוד אחת עבור אשתי!"
שירה רז
שירה רז
הרצליה
Read More
"אני מתה על הכרית הזו. אני סובלת מכאבי צוואר והיא באמת עזרה."
Previous
Next

תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. תוצאות עשויות להיות שונות מאדם לאדם. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. הבעלים אינו ממליץ או תומך בשום חברה מסוימת. ייתכן שיחולו תנאים, התניות והחרגות. לא נערכו בדיקות לגבי היעילות והבטיחות של מוצר זה על ידי מנהל המזון והתרופות (FDA) של ארה“ב. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, למנוע, לטפל או לרפא מחלה כלשהי. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. התייעצו עם הרופא שלכם לפני ביצוע שינוי בשגרה הרפואית הרגילה שלכם.

0%