תוכן פרסומי

מומחי שינה מכריזים: עד כמה כרית השינה שלכם משפיעה על בריאותכם? (מה שיצרני כריות לא רוצים שתדעו)

ד"ר מיכאלה הרצנברגר | לפני יומיים

אין כמו לשים את הראש על הכרית בסוף יום ארוך ולישון בשלווה עד הבוקר, אך מתברר שלכרית יש חשיבות מכרעת על הבריאות שלנו ובעיקר על תפקודי מוח.

מתקשים להתרכז? חווים בעיות זכרון? יוצאים מפוקוס מהר מדי? יכול מאוד להיות שזה קשור לכרית שאתם ישנים עליה מדי לילה.

כיצד הכרית שלכם משפיעה על המוח?

כאמור, לכרית שלכם יש תפקיד מכריע בכל הנוגע לבריאות שלכם והסיבה לכך נובעת מהעובדה שכרית שאינה מתאימה לגופכם גורמת לצוואר וגב תפוסים ואלו גורמים להאטה בתפקודים הקוגניטיביים. 

 כיוון שאנחנו מבלים שעות רבות בשינה, חשוב שיהיה לנו נוח עד כמה שאפשר אך לא פחות חשוב, קריטי שתהיה לנו כרית המעניקה תמיכה מלאה לגופנו ובעיקר בראש ובצוואר, כדי למנוע התכווצויות והפרעות מנטליות במהלך היום.

רבים חושבים שצוואר תפוס הינו מטרד מקומי בלבד אך למעשה, אזור הצוואר גם מקרין לשאר חלקי הגוף ומשפיע עלינו לרעה גם ע״י: כאבי ראש, דכאון, בחילות, פרודקטיביות נמוכה וחוסר פוקוס.

מומחי שינה מאשרים: ״צריך להחליף את הכרית, הרבה לפני שאתם סובלים ממנה״

מומחי שינה ורופאים כבר מסכימים היו פה אחד: מרבית המטרדים הגופניים שאתם סובלים מהם מגיעים באופן ישיר מתנוחת שינה לא נכונה או באופן עקיף, מכך שהגוף שלכם לא מקבל מענה שינה ראוי ולכן לא מרפא את עצמו מבעיות גופניות שנסחבות חודשים ארוכים (שבסוף מביאים אתכם גם לרופא).

תעשיית הכריות האורטופדיות והבריאותיות צוברת תאוצה ויש לזה סיבה טובה: ישיבה ממושכות מול המחשב, שעות בפקקים, צוואר מכופף תמידי לעבר הטלפון הנייד מביאים למצב קבוע של עייפות, נרגנות ויציבה לא נכונה. תוסיפו על כל זה גם שינה לא איכותית וקבלתם מתכון בטוח להזדקנות מואצת, עלייה במשקל ומערכת חיסון חלשה.

צרכנים רבים מחזיקים באותה כרית במשך חודשים רבים ולעיתים אף שנים, יחידי סגולה גם יכבסו את הכרית מדי פעם או ישלחו אותה לניקוי יבש ובכך יתעלמו מהסכנות הרבות שהכרית מעמידה אותם מדי יום ולילה.

מוצר חדש עושה מהפך בחדר השינה: כרית זיכרון ארגונומית, שונה מכל מה שהכרתם

מוצר חדש נכנס לשוק בסערה וכובש את הרשת ממש בימים אלה, תכירו את ״דרילה״ (derila).

מאחורי המוצר עומדת קבוצה של חוקרי שינה גרמנים בעלי שם ששמו את איכות השינה בפרספקטיבה הוליסטית ומתעקשים לומר: ״הכרית הזו היא הדבר הכי קרוב לשינה על עננים״. כרית דרילה היא כנראה הכרית הכי רכה שאי פעם תשנו עליה ויחד עם זאת, החוקרים מבקשים להסביר כי ״הדבר הכי בריא זה לישון על הרצפה, בלי כרית שינה ובלי מזרן!

ככה היפנים ישנים כבר מאות שנים ושומרים את בריאות איתנה ואריכות ימים, הכרית שלנו מחקה את הפעולה הזו ומעניקה יתרון בריאותי עצום על פני שאר הכריות בשוק כיום״. 

כלומר: הם פיתחו כרית זיכרון ארגונומית שמעניקה מנח מיוחד לגוף ומשרה רוגע ותמיכה עבור למעלה מ35 אזורים בגוף.

לישון כמו היפנים: האם הכרית שלכם בריאה לכם?

כרית שמתקפלת לתוך עצמן, בעלת מילוי פירורי או בעלת ריח מוזר הינם רק חלק מהסימנים שמזהירים מפני כרית שעושה לכם נזק. גם אם הכרית שלכם נראית ומרגישה ״כמו חדשה״, ישנו סיכוי גבוה מאוד שאיכות השינה שלכם נפגעת ואתם אפילו לא מודעים לזה.

במסורות יפניות עתיקות, נהגו היפנים לישון על הרצפה או על מזרן דק במיוחד ולסדר לעצמם שלל בדים וכריות קטנות כדי ליצור מצב בו הגוף מאוזן לחלוטין וכל נקודות המגע בין הגוף לרצפה מקבלות תמיכה מלאה. עקרון השינה גם מתועד בשלל מקורות ברפואה אלטנטיבית והיפנים ידועים במראה צעיר, רזה ואריכות ימים שלא נראית כמו במערב.

3 גורמים מרכזיים הופכים את כריות דרילה לפתרון האידיאלי לאיכות שינה מנצחת: 

𝟏) אפשר לייחס את הרעיון של כריות תמיכה לרפואה הסינית המסורתית: לפיה, הכרית מנצלת את העובדה שמערכות העצבים שלנו קשורות זו בזו בכל הגוף. אם נקודה מסוימת מעוררת, הדבר גורר אחריו תגובת שרשרת חזקה. כשאתם תומכים בצורה נכונה בראש והצוואר בזמן שינה, כל הגוף נכנס מיידית למצב מנוחה.

𝟐) ההשפעה המיוחדת של שינה עמוקה ורציפה מגיעה מעיסוי קבוע בקושי מורגש של אזורי הרפלקס המתאימים על הצוואר – מגיעה מעיסוי קבוע בקושי מורגש של אזורי הרפלקס המתאימים על הצוואר! אזורי הרפלקס שולחים דחפי הרפיה אל הראש, הגב, הברכיים, המפרקים ועוד ועוד.

לב הכרית הוא קצף זיכרון שפותח במיוחד למטרה זו. הכרית עוקבת אחר המבנה הטבעי של עמוד השדרה שלך, מרווחת את דרכי הנשימה ואפילו מפחיתה בנחירות.

𝟑) הכריות פותחו בטכנולוגיה מיוחדת שמתאימה את עצמה לכל תנוחת שינה שמועדפת עליכם – 

כל שעליכם לעשות הוא להתמסר לכרית והאפקט פועל: גירוי הצוואר ועמוד השדרה מוביל ליציבה נכונה יותר ולהגברת ריכוז ופוקוס במהלך היום – אחרי מספר לילות כבר תרגישו נינוחים ורעננים יותר!

בנוסף, הכרית מפעילה נקודות אקופונקטורה שהופכות את השינה לבריזה!

שינה משפיעה דרמטית על איכות החיים שלך - חסוך אלפי שקלים בזכות דרילה

גולשים רבים ברשת כבר מתלהבים מהמוצר כי יעילותו כבר ניכרת בצורה כל כך קלה וברורה. אבל הצרכנים מדגישים גם יתרון נוסף: נחירות כבדות, צוואר תפוס ובעיות פוקוס הם כל כך קשים לטיפול ותופעות רבות מסוג זה אינן מכוסות בביטוח הבריאות ולא דרך קופות חולים.

בנוסף, רבים שמגיעים הביתה לתקופת שיקום ומרגישים תשישות וחוסר מנוחה, מעידים כי הכריות של דרילה הביאו עליהם רוגע והרפיה כמו שמעולם לא חשו לפני כן!

הגולשים ברשת מתלהבים ממנה: ״כרית דרילה תשנה לכם את היום מקצה לקצה״

כריות דרילה הן עזרה אמיתית לאנשים שרוצים לישון. דווקא אנשים אלו סובלים לעיתים קרובות יותר ממתח, קשיים בשינה או סדר יום לוקה בחסר עקב שלל תחושות גופניות שמפריעות להם בשגרת היום.

עם כריות דרילה אתה יכול עכשיו להוריד שתי ציפורים במכה אחת, וזו הסיבה שמדעני שינה ממליצים בחום על הכריות האלה! בכך שהן עוזרות לך גם לישון אבל גם להפחית את הרגישויות שלך ולחזק את מערכת ההגנה הטבעית שלך, ככה שתוכל להתמודד עם שלל מצבים גופניים שמגיעים אלך.

הרפיה לגוף ולנפש: לקוחות דרילה מאושרים יותר, פרודוקטיביים יותר ופחות בסטרס

קל להסביר מדוע זה כך: מחקרים מצאו שהפרעות גופניות הן לא רק מאטות ומפילות אותנו למיטה, אלא שהן גם בעלות השפעה אמיתית על גורמי הסיפוק האישי, הפרודוקטיביות והמתח. זה במיוחד רלוונטי לגיל השלישי ולכל מי שבריאותו כבר לוקה בחסר.

דרילה: יותר מסתם "כרית" שקונים בחנות

הדבר היחיד שהגולשים ברשת מתחו עליו ביקורת הוא המחיר, שהוא גבוה יחסית ועולה קצת יותר מ 100 ש״ח עבור "רק כרית". עם זאת, קונים רבים אפילו לא מודעים לכך שעם דרילה הם לא רק קונים כרית,
אלא פריט המספק תמיכה מצוינת לראש והצוואר.

גודל והתאמה של הכריות נמדדו בקפידה כך שלא משנה גודל הראש, האזורים הנכונים מעוררים. גם החומר ונוחות השכיבה עברו שלב פיתוח ארוך. כעת הכרית כמעט ואינן מורגשת בלילה, אך הודות ליכולת הזיכרון של הכרית, תנוחת הראש נשמרת ועדיין מופעל מספיק לחץ כדי לספק גירוי ותמיכה לכל שאר הגוף.

אחריות מלאה ל 30 יום: לא מרוצה? כספך יוחזר

היצרן כל כך משוכנע ביעילות המוצר שהוא גם מציע אחריות מלאה להחזר הכסף למשך 30 יום אף על פי שהכרית כבר חוללה סערה ברשת והיא זוכה לשבחים מצרכנים ומומחים כאחד.

"הדבר הגאוני והפנטסטי באחריות להחזר הכסף הוא שהיא מעניקה ללקוח חופש מוחלט. הוא לא צריך לתהות אם הוא רוצה להוציא 100 ש״ח על כרית. הוא רק צריך לשאול את עצמו אם זה שווה לו 100 ש״ח כדי להפסיק לסבול ולישון טוב בלילה, זה הכל.  כי אם בניגוד למצופה, הכרית לא עובדת לו – אז הוא לא צריך לשלם כלום!"

 

 – אפרים גז, כלכלן עסקי ומומחה לצרכנות ברשת

עריכה: עקב הפניות הרבות, הנה שוב ההודעה מהיצרן: כריות התמיכה מתאימות גם לגברים וגם לנשים. בכל משלוח יש מידה אחת שמתאימה לכולם, רחבה וארוכה מספיק כדי להגיע לנקודות רפלקסולוגיה רצויות. את הכריות ניתן לדחוף בקלות מתחת לצוואר ולעורר הקלה מהרגע הראשון.

הכרית יציבה מספיק כדי לא לחמוק וללא יצירת תחושת לחץ לא נוחה – גם לאחר שעות שינה מרובות.

מידע חשוב: נכון לתאריך 4/10/22 היצרן עדיין מציע לקוראי האתר 50% הנחה, עבור לקוחות חדשים. יחד עם זאת, נותרו רק יחידות אחרונות במלאי ולא ידוע מתי יפתח משלוח נוסף לישראל. אם אתה רוצה לנסות את דרילה עכשיו במחיר ניסיון מיוחד לחץ כאן ונצל את ההנחה המיוחדת והאחריות להחזר הכסף תוך 30 יום, כדאי להזדרז, מלאי רב אזל בתקופת החגים כבר.

הנחה בלעדית דרילה – 50% הנחה!

נצלו את ההנחה כל עוד היא נמשכת. ההנחות לא ימשכו לנצח.

זמין רק היום

אחריות יצרן | 30 יום להחזר כספי מלא

תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. תוצאות עשויות להיות שונות מאדם לאדם. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. הבעלים אינו ממליץ או תומך בשום חברה מסוימת. ייתכן שיחולו תנאים, התניות והחרגות. לא נערכו בדיקות לגבי היעילות והבטיחות של מוצר זה על ידי מנהל המזון והתרופות (FDA) של ארה“ב. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, למנוע, לטפל או לרפא מחלה כלשהי. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. התייעצו עם הרופא שלכם לפני ביצוע שינוי בשגרה הרפואית הרגילה שלכם.

0%