תוכן פרסומי

אורטופדים המומים: כרית שינה סטנדרטית היא סיבה מרכזית לכאבי גב כרוניים והתקפי מיגרנה נשנים וחוזרים

24/10/22 | מאת: מיכאלה הרצנברגר

5/5

המוצר המהפכני ששיגע את אירופה ושבר שיאים בהזמנות באונליין, עכשיו בישראל. אורטופדיים מובילים המומים מהמוצר הזה ומסכימים פה אחד: כרית Derila משנה את חוקי המשחק בחדר השינה.

כרית Derila, זהו שמה של הכרית האורטופדית שמיוצרת בגרמניה והפכה למוצר האהוב על הגולשים הישראלים ברשת.
מדובר בכרית חדשנית שהיא מעבר לכרית שינה רגילה. יצרני Derila שמו בראש ובראשונה את בקרת האיכות של הכרית הזו ומבטיחים שהכרית ממש לא רק נוחה ונעימה אלא חשוב יותר, היא באה לטפל ולשקם שלל מכאובים גופניים ולעשות פלאים בבריאותיך.
היצרנים לא רק מבטיחים, הם גם עומדים בהבטחה הזו מכיוון שהכרית מסייעת לך תוך כדי שינה – לעשות רברס לגוף שלך ולתקן את גורמי הכאב שאתה חווה במהלך היום, כמו למשל: ישיבה ממושכת מול מחשב, עמידה לא נכונה, פגיעות ספורט וכל גורם אחר שמעמיס על הגוף שלך.
לעומת כריות נוצות וספוג המוכרות לכולנו במשך שנים, כרית Derila היא כרית אורטופדית שמובססת על המחקרים האחרונים והמעמיקים ביותר שבוצעו בתחום השינה.

מחקר חדשני שנערך לאחרונה באיטליה הפתיע רופאים מומחים ואורטופדים כאחד.

מטרת המחקר הייתה לקבוע האם כרית שינה רגילה משפיעה לרעה על משתתפים בעלי כאבי ראש, צוואר וגב בלתי מוסברים. 70 מבוגרים הסובלים מכאב כרוני גוייסו למחקר וחולקו באופן אקראי ל2 קבוצות.
קבוצה אחת השתמשה בכרית אורטופדית (כרית זכרון) במשך 4 שבועות, והקבוצה השנייה עקבה אחר עצות חינוכיות לשינה איכותית יותר, תוך כדי המשך השימוש בכריות הרגילות שלהן.
כאבים שנתפסו באזורי הצוואר, החזה והכתפיים וכאבי ראש היו מדדי התוצאה העיקריים. בנוסף, הוערכו נכות, איכות שינה, שיפור סובייקטיבי ונוחות הכרית.
בסיום תקופת המחקר ומדידה מבוקרת של תפקודי גוף וכאב של המשתתפים, גילו החוקרים כי שימוש רציף בכרית אורטופדית מסייע בהפחותת כאבים כרוניים בלתי מוסברים בקרב המשתתפים מקבוצת הניסוי.
זהו רק מחקר אחד מתוך רבים שעולים לתודעה בחודשים האחרונים ומביאים פתרון אחד לכל הסובלים מכאבים שרפואה קונבנציונאלית לא מצליחה להסביר או לסייע להם. 
ולכן, זה לא מפתיע ששימוש בכרית האורטופדית של Derila מראה שיפור ניכר באיכות השינה וסיוע בכאבי שרירים בשלל אזורים בגוף.
בשל העיצוב המיוחד של הכרית והמרכיבים הטכנולוגיים שנבחרו לכרית הזו: גולשים רבים ברשת משוכנעים שהם חווים שיפור ניכר במצב המנטלי ודפוסי כאב שהם סוחבים במהלך שנים רבות.
צרכנים רבים אפילו חוויה עליה משמעותית באנרגיה, עייפות מופחתת ושיפור במדדי החרדה והדיכאון שהופחתו באחוזים גבוהים.
ההשפעות המדהימות שמצליחה כרית Derila להביא את המשתמשים שלה יוצאות מן הכלל!
הכרית הדהימה צרכנים כבר בכל רחבי אירופה- מאות אלפי לקוחות מאושרים קמים רגועים ובריאים יותר באמצעות הטכנולוגיה החדשנית שפתחו יצרני Derila ולכן הגיוני שהכרית שברה שיאי מכירות בארץ בזמן כל כך קצר בזכות טירוף ההמלצות של משתמשי הכרית ופוסטים רבים שמשבחים ברשתות החברתיות של לקוחות אמיתיים.

זהו הרגע לגלות לכם את הסודות שעומדים מאחורי מהפכת הכרית -

✅מדענים הוכיחו שמחסור בשינה, מזוהה כאחד מהגורמים המשמעותיים ביותר לעליה ברמות החרדה והדיכאון, מסקנה זו הוכרעה על ידי מחקרים אשר מכילים 756 מאמרים מהסוג האיכותי ביותר.

חברת Derila מביאה לכם פתרון לבעיות השינה על ידי טכנולגיית קצף זיכרון אשר עוקבת אחר העקמומיות הטבעית של עמוד השדרה ומגיבה למשקל ולצורת הגוף הספציפי שלכם.
 בנוסף נותנת לכם את התמיכה שאתם צריכים כדי לישון ללא כאב.
כאב צווארי הוא אחד הגורמים אשר יכולים להוביל למגבלה הפוגעת באורח חיים תקין.
על פי סטטיסטיקות אחרונות: 47% ממבוגרים מעל גיל 39 יחוו כאב צווארי בלתי מוסבר במהלך חייהם.
עם כרית מסוג Derila תוכלו להוציא את עצמכם מהמשוואה הזו, לכריות Derila עיצוב ייחודי המקל בפעילות שריר צווארית אשר נותנת נוחות מקסימלית לחוליות הצוואר.

✅ כידוע אחד מהגורמים הבולטים ביותר לבעיות גב הוא שינה לקויה. מחקרים מראים שלאחר לילה תשוש אנו רגישים יותר לתנועות ופעיליות פיזיות, דבר המוביל לעלייה בסיכון לפציעה, במיוחד לאנשים העובדים בעבודות סיזיפיות הדורשות פעילות שרירית גבוהה והרמת חפצים מהריצפה. דבר המוביל לפציעות גב כרוניות.

הכרית של Derila תאפשר לכם שינה מספקת ורציפה ללא הפרעות בשל הנוחות יוצאת הדופן שלה ובכך תפחית את הריגשות שלכם לתנועה ותוביל לאקטיביות בטוחה.

✅ שינה טובה יכולה להוביל לשמירה על מסת גוף תקינה בהתאם לגובה (BMIׂ) ולמנוע השמנה, יתרה מכך היא מפחיתה את הסיכון לשלל מחלות כגון: סוכרת מסוג 1 וסוג 2, לחץ דם, התקף לב, ושבץ מוחי.
הכרית של Derila יכולה לספק לך את השינה האיכותית ביותר בזכות הגובה המדויק והאידיאלי המאפשרת תנוחת שינה טבעית.

בעקבות כך, כרית Derila איננה כרית רגילה שמספקת ״רק נוחות״, מדובר במוצר שנותן פתרון לאיכות חיים גבוהה יותר ובריאות מיטבית.

זהו מוצר שמשתמשים בו בעיקר לצרכים אלטרנטיביים, הכרית הזאת תהפוך את חייכם מעייפים לרעננים, ממצב בו אין לכם כוח לתפקד ואתם לא מרוכזים לאנשים בעלי אורח חיים פעיל ומאושר.
מוצר כמו Derila ישפיע לטובה באופן ישיר על בריאותכם ויגרום לכם להיות יותר חייכנים ומחוברים לסביבה עם חשק לבצע את מטלות היומיום שלכם על הצד הטוב ביותר.

אז מה הן המסקנות שקיבלנו?

אם אתם רוצים להפחית כאב, לישון טוב יותר, ולדאוג לבריאות שלכם השתמשו בכרית Derila שתסדר לכם את כל המעטפת של זמני השינה והבריאות, וכך תגרום לכם להבדל עצום בחיי היומיום שלכם.

*כאב צווארי יכול להשפיע על חיי היומיום בשל פגיעה באיכות השינה המובילה לחוסר ריכוז והפרעות בהפרשת הורמונים אשר גורמים לחרדה ודיכאון.
עם הכריות האורטופדיות של חברת Derila בעיות אלו יופחתו משמעותית בשל הטכנולוגיה החדשנית הנקראת ״קצף זיכרון״, טכנולוגיה זאת מאפשרת לכרית להתאים את עצמה למשתמש ולתזוזותיו ובשל כך להרגיע פעילות שרירית מסביב לחוליות הצוואריות ולהקל על מערכת העצבים.
בנוסף טכנולוגיה זאת עוזרת לייצוב עמוד השדרה ומונעת תזוזה בעת השינה, מה שגורם להפחתה בנדודי שינה והפחתה בכאבי גב.

*לקוחותינו גילו שלאחר השימוש בכרית Derila, כאבי השרירים והמתח מופחתים יותר, הנחירות פחתו והם מסוגלים לקום מוכנים ליום חדש ובריא יותר.

התוצאות המדהימות של הכריות האורטופדיות Derila, נועדו לתת לכם נוחות, לשפר את איכות השינה ולדאוג למצבכם הרפואי. לכן חשוב להדגיש גם שמחסור בשינה יכול להוביל לתפקוד הורמוני לקוי, שינויי מצבי רוח וסיכון גבוהה להשמנה וסוכרת מסוג 2.

יצרני Derila חשבו מכל זווית במהלך ייצור הכרית ואף על הפרטים הקטנים ביותר שעושים את ההבדל הגדול ביותר כמו גובה הכרית וצורת בנייתה.

לא עוד כרית רגילה

בדרך כלל לקוחות נרתעים מהמחיר, אבל עכשיו שהם מבינים שכרית Derila זו לא עוד כרית רגילה.
בכך שהיא נותנת ומספקת ערך מוסף (מחיר מול תועלת) גבוה לחיי היומיום של המשתמשים.
כרית Derila הינה בעלת טכנולוגיה חדשה ומתקדמת ביותר אשר תשפר את איכות השינה שלכם ובכך את חייכם בצורה משמעותית.
בנוסף מצורפות טכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר אשר יוצרות מרחב ניטרלי לראש ולצוואר.
לעומת כריות רגילות שיכולות להשאיר צוואר נוקשה בשל כך שאינן מביאות את התוצאות הנדרשות, בעקבות החומר ממנו הן עשויות וצורתן הבעייתית.

כרית Derila תומכת בצורה אופטימלית בעמוד השדרה ומבטיחה מנח יציב , בריא וטבעי לשינה טובה ונטולת כאבים.

על פי סקר של ארגון הבריאות העולמי אוכלוסיות רבות ברחבי העולם הסובלות ממצב כלכלי-חברתי ירוד מפתחות בעיות צוואריות ושינה בשל המחסור בכרית האורטופדית, בחברת Derila מציעים מחיר המתאים לכל כיס על מנת לדאוג גם לאוכלוסיות הסובלות מבעיות כלכליות.

ובכן אנו מציעים 30 ימי ניסיון עם החזר כספי מלא אם אינכם מרוצים מהמוצר שהומלץ על ידי אלפי משתמשים ומומחים.

עם זאת – אנו מודיעים על מבצע לזמן מוגבל של 70% הנחה בלעדית לרוכשים דרך המאמר

*המבצע עד גמר המלאי המצומצם

כרית דרילה המקורית: שונה מכל מה שחשבת על כרית השינה שלך

ביקורות הגולשים ברשת

 שרון לוין
שרון לוין
פרדס חנה
Read More
"חשבתי שכרית דרילה היא לא יותר מגימיק שיווקי חסר תועלת, אבל נאלצתי לאכול את הכובע ואני יכולה להגיד בפה מלא שהיא שיפרה מהקצה לקצה את איכות השינה שלי." *
רן אמיר
רן אמיר
רמת גן
Read More
התאוששתי מניתוח עמוד שדרה צווארי והכרית הזאת קיימה את כל מה שהבטיחה וסיפקה תוצאות מעולות. היא ארוזה בקפידה ונוחה במיוחד. המבנה הייחודי מספק תמיכה מושלמת לכתפיים ולעמוד השדרה הצווארי! *
שרה כהן
שרה כהן
הרצליה
Read More
ניסיתי המון דברים שונים, אבל לא ישנתי כל כך טוב כבר 24 שנים.
Previous
Next

* התוצאות עלולות להשתנות ממשתמש למשתמש. מוצר זה אינו נועד לאבחון,טיפול או ריפוי מחלה או בעיה רפואית מכל סוג שהוא. חברת Derila אינה נושאת בכל חבות ואחראיות לדיוק ומהימנות המידע המוצג או זמין באתר והיא רשאית לשנות ולערוך אותו בכל עת ללא כל התראה והודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו מיועד או מתיימר לשמש תחליף לייעוץ,אבחון וטיפול רפואי מקצועי ומוסמך. אנא התייעצו עם הרופא המטפל שלכם לפני תחילת השימוש במוצר בריאות או אימון מכל סוג שהוא. אף פעם אל תתעלמו או תתייחסו בביטול לעצות והמלצות רפואיות המבוססות על מידע שקראתם או נחשפתם אליו באתר זה.חוות הדעת והביקורות המתפרסמות באתר זה מגיעות ממשתמשים אמיתיים של המוצרים ו /או השירותים שלנו שהם הסכימו לשלוח אלינו באמצעים שונים. הן סופקו לנו על בסיס התנדבותי מבלי שהוצע או הועבר פיצוי ותגמול כלשהוא. תוצאות השימוש עשויות לחרוג מגדר הרגיל ולא ניתן להבטיח אותן מראש.מוצר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מוסמך ואינו מבטיח תוצאות חיוביות מראש. מקורות:

0%