לא יורדים במשקל? בדקו האם אתם סובלים ממצב של פלאטו

אין ספק שזה מאתגר לרדת במשקל, במיוחד למי שניסה רבות והתאכזב בכל פעם מחדש. מנסים לרדת במשקל ולא מצליחים? יכול מאוד להיות שאתם נמצאים בשלב הפלאטו, המכונה גם: שלב העצירה במשקל. 

אם אתם מנסים בכל הכוח אבל המספרים על המשקל לא זזים, השאלון הזה בדיוק בשבילכם. 

 

לא משנה מה מצבכם הנוכחי, אם אתם בדיאטה או רק שומרים וכמה פעמים בשבוע אתם עושים ספורט (אם בכלל), המבדק הזה יעזור לכם להבין האם הגוף שלכם נמצא בחסימת משקל ואתם אפילו לא מודעים לזה.  זה קריטי שתסיימו לענות על כל השאלות במבדק כדי לקבל את התוצאה המדויקת ביותר. אל תבזבזו זמן יקר ותתחילו בשאלון כעת. פסח ותקופת החגים מעבר לפינה, זה הזמן לטפל בקילוגרמים המיותרים ולהגיע לשולחן החג קלילים וחטובים. 

 

למעבר לשאלון לחצו כאן

 

Screen Shot 2022-02-25 at 7.49.56

השאלון כולל שאלות ספורות
ולוקח פחות מ- 2 דקות כדי לקבל תוצאות

מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר זה וכן לפני כל שינוי בהרגלי התזונה. תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. מוצרי NUUBU אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב מסוים, אלא נועדו להוות השלמה לטיפולים המבוצעים באופן מקצועי.

0%