Advertorial

המצאה חדשה נותנת תקווה לכל הסובלים מנחירות ומסייעת לנשימה בריאה יותר

21/6/22 | מאת: סיגל ברוך

Screen Shot 2022-07-01 at 12.16.15
הגולשים ברשת נלהבים: המצאה חכמה שנלחמת ביעילות בנחירות המעצבנות​

מיליוני ישראלים מכירים את התופעה שמגיע כל לילה. כן, אנחנו מדברים על נחירות. המטרד מספר אחת בחדר השינה. אחד מכל שני גברים ואחת מכל ארבע נשים בגיל העמידה (ומעלה) נוחרים בשנתם באופן קבוע. תופעת הנחירות, שבעבר נחשבה כלא יותר מ״סתם הפרעה מטרידה״, מוכרת כיום בקרב ציבור הרופאים כהפרעת שינה מוכחת ובעיית בריאות חמורה. מחקרים רבים בנושא כמו מאשרים: נחירות ליליות יכולות אפילו להיות מסכנות חיים!

עכשיו יש פתרון: המצאה מהפכנית שמשחררת מיידית את דרכי הנשימה ועל ידי כך גם מפחיתה נחירות

כדי להבין יותר מדוע ההמצאה הזו מספקת את התוצאה, חשוב להבין מדוע חלק מאיתנו בכלל סובלים מנחירות מלכתחילה. בעת נחירות נובעים רעשי נשימה חזקים  שמקורם בדרכי הנשימה העליונות. 70 דציבלים מלאים הינו הווליום של רוב הנוחרים, דמיינו ווליום ברמה של משאית חולפת. הסיבות לנחירות הן רבות ומגוונות וכוללות בין היתר: שקדים נפוחים, פוליפים, מחיצת אף מעוקלת או ענבל ארוך מדי. התופעה מורגשת בעיקר בקרב גברים מעל גיל 50. בין 60 עד 80 אחוזים מקבוצת גיל זו יושפעו במהלך חייהם מנחירות שישארו לצמיתות מרגע שיופיעו.

על מה מדובר?

תכירו את HILOI: זוהי רצועת האף הייחודית והראשונה בעולם למאבק בתופעת הנחירות. הדרך שבה הרצועה פועלת היא בעזרת הכנפיים הגמישות שלה שפותחות את הנחיריים שלך בתנועה דמוית קפיץ. זה מונע מהנחיריים שלך להיחסם ומשפר את מעבר זרימת האוויר לריאות שלך באופן מיידי, מה שיעזור לך לנשום בנחת בקלות ולהפסיק לנחור. 

עשרות אלפי אנשים כבר השתמשו בפלא הקטן הזה כדי לישון טוב יותר בלילה

איך זה עובד?

הכנפיים האלסטיות של HILOI מרחיבות בעדינות את הניחריים כדי להפחית את התנגדות הנשימה באף. במילים אחרות, האוויר יכול לזרום טוב יותר לתוך הריאות דרך האף. ברגע שהגוף ״רושם״ (מזהה) שנשימה דרך האף שוב עובדת באופן רציף, הנשימה מסתנכרנת והגוף עובר באופן לא מודע לנשימת אף (הרבה יותר בריאה). בניגוד למוצרים אחרים כמו רצועות סנטר, HILOI לא מפריע לך באיכות השינה וגם בזמן השימוש ניתן להגיע לשינה עמוקה ורציפה מפני שהרצועות לא מורגשות כלל לאחר ההדבקה.

Screen Shot 2022-07-01 at 12.17.54
אפשר שוב לנשום עמוק (ובשקט!): HILOL מקדם נשימה אפית רציפה ונלחם בנחירות המרעישות

המכשיר הקטן והגאוני הזה שולט בנחירות בזמן שאתם בכלל ישנים ונכנסים למצב שינה עמוק. 

באופן רגיל, מחזור שינה תקין אצל אדם בריא כולל לפחות 25% בשינה עמוקה (מצב REM)- הסובלים מנחירות נפגעים באופן בלתי נשלט ביכולתם להגיע למצב של שינה עמוקה וכמובן מי שישן לידם. 

על ידי הקלה יעילה בנחירות, ניתן גם להנות מלילה שקט יותר וגם להגיע לשינה עמוקה שממנה קמים כל בני הבית רעננים ועירניים יותר. HILOI מסייע לך ולפרטנר להבטיח לגוף מנוחה והתחדשות טובה.

 

בקיצור, האם שווה לי לרכוש?

בפירוש כן! HILOI הוא המוצר הראשון בישראל שמביא פתרון יעיל ונוח יותר לעומת כל פתרונות הנחירה שנמכרו עד היום בישראל (טבעות פלסטיק, רצועות סנטר, שמנים וכו). 

הנה תקציר של שלל יתרונות HILOL למיגור נחירות: 

האם ניתן לרכוש את המוצר בישראל?

במשך תקופה ארוכה, לא היה ניתן להשיג את HILOI בישראל. לשמחתנו, לאחרונה היצרנים החליטו לפתוח קו הפצה מיוחד לישראל עבור מספר יחידות מוגבל מראש ולכן כעת אתה יכול לבצע הזמנה קלה ומהירה עם משלוח ישיר לארץ. HILOI ישלח אליך עד למפתן דלת ביתך. מכיוון שמדובר בתקופת השקה מיוחדת, אנחנו ממליצים לך להזדרז מכיוון שמספר היחידות מוגבל מראש והיצרן מציע מבצע בלעדי שתקף רק למהירי החלטה. למעבר לאתר היצרן, יש ללחוץ כאן

ביקורות הגולשים ברשת

אל תחכו לרגע האחרון! HILOI מוצע בהנחה של 50% עם משלוח חינם לכל העולם לזמן מוגבל בלבד. לחצו כאן לרכישה מהירה. 

אתי אבני
אתי אבני
רמת גן
Read More
״זה המוצר היחיד נגד נחירות שהייתי ממליץ עליו כי זה היחיד שעובד בשבילי, וניסיתי את כולם״
שלומי גז
שלומי גז
תל אביב
Read More
״סבלתי מנחירות במשך שנים והשלמתי עם זה, עד שניסיתי את הרצועות האלה. תודה!״
אבשלום בן-משה
אבשלום בן-משה
פתח תקווה
Read More
״זה עובד והדבק על האף לא מורגש בכלל. גם אשתי וגם אני סוף סוף ישנים בשקט״
Previous
Next

עדכון חשוב: החל מתאריך 13/6/22,
נציגי המכירות של HILOI פנו אלינו כדי להציע לקוראים שלנו הנחה מיוחדת. לא רק שהם מציעים את HILOI ב-50% הנחה, אלא שהם גם יספקו משלוח חינם (כמו גם הנחות כמות), מכיוון שהאספקה ​​מוגבלת. למה שלא תנצלו גם את הנחות הכמות ותרכשו HILOL לכל אחד מחבריכם או בני משפחתכם שהתעניינו במוצר? מעל לכל, אנו ממליצים לכם לרכוש HILOI משלכם מכיוון שהבריאות שלכם היא בראש סדר העדיפויות שלנו.

כתב ויתור: מוצרי Hiloi אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא, או למנוע מחלה או בעיה ספציפיים, אלא לספק תוסף משלים לטיפולים מקצועיים מיועדים.

0%