תוכן פרסומי

עמוד הבית › טרנדים › עצות בריאות

בתור נחרן מוצהר של 25 שנה, זה המוצר היחיד שעושה את העבודה

08/03/23 | מאת: יוסי בן משה

5/5
לפני כמה חודשים אשתי סימה (שתחיה) אמרה לי: ״יוסי, אם אתה לא מטפל בנחירות האלה, אנחנו עוברים למיטות נפרדות, די, נמאס לי. זה לא חיים ככה״.

הלוואי שהיא הייתה אומרת את זה בחיוך או בצחוק אבל המשפט הזה לצערי כבר כמה שנים מסיים כל ריב שיש לנו (ויש לנו הרבה ריבים על נושא הנחירות).

כשהילדים היו קטנים, ישנו בתורות אז היא לא הרגישה כל-כך וכשהתחלנו לצאת אולי היא הייתה מאוהבת מדי והעלימה עין.

פעם, הנחירות לא היו כזה חוצץ עצום בינינו (תרתי משמע) והיא לא הייתה מתעוררת בכל פעם ש-ווליום הנחירות מגיע לשיא שלו.

היא אומרת שאני ישן נהדר והיא היחידה שסובלת, אבל היא טועה בענק. 

הבטחתי לעצמי שאם אני אמצא פתרון לנחירות שלי, אני אכתוב פוסט שיגיע לכל הנחרנים באשר הם. 

אבל אחרי שהזדעזעתי לגלות שמחקרים אחרונים מצאו כי חצי מכלל הגברים הישראלים נוחרים, כבר היה לי ברור שאני מוכרח לכתוב את הכתבה הזו.

אם אתה נוחר, תעשה טובה לעצמך ולבת זוג ותקרא עד הסוף (יש גאולה!). ואם אתה ישן עם נוחרת, אז גם תקראי (שניכם תודו על זה).

עצוב לומר שאני נוחר בכל תנוחה, אפילו אם אני נרדם ברכבת או בישיבה, אני מגיע למצב של נחירות ממש. מיותר לציין כמה מביך ומבייש זה לפתוח את העיניים ולראות את כל העיניים בוהות בך בעצבים או בגיחוך.

אני נחרן מוצהר (כל המשפחה תעיד). לפעמים אני מתעורר בלילה עם גרון יבש כמו הנגב ורוצה לשתות את כל המים בברז. זו הרגשה זיפתית כל-כך. זה הגיע למצב ששקלתי ללכת על ניתוח נחירות שהציעו לי במעבדת שינה. אני לא שמן ולא מעשן ועדיין, הנחירות שלי כבר עברו כל גבול ולאחרונה, עלו לי בזוגיות ולכן הבנתי שאני חייב למצוא פתרון קל ומהיר למגפה הזו.

לאחר בדיקה באפליקציה שהורדתי, נמצא שאני נוחר שעתיים וחצי בערך מתוך לילה של 6 וחצי שעות. זה לא הפתיע אותי בכלל. שיא התסכול שלי הגיע אחרי אין ספור לילות ארוכים שישנתי במעבדות שינה בזמן שמודבקים אלי מליון חוטי חשמל וטכנאי שמקליט הכל.

מה שאני באמת צריך זה סוג של פתרון קסם מיידי, משהו פשוט, שעובד מהר!

שקלתי את האפשרויות שלי: אחרי שירדתי מהליכים כמו ניתוח, מסכות CPAP מסורבלות ותמציות צמחים, שלא עשו את העבודה – התחלתי לחפור עמוק ברשת ומצאתי 3 מוצרים מובילים: 

1. פלסטר נחירות – מדבקת פלסטר ששמים על האף, מוצר בשם:  HILOI

2. טבעת נחירות – לא חושב שיש ישראלי אחד ברשת שלא נתקל בדבר הזה. נקרא: SilentSnore

3. רצועת נחירות – מוצר נוסף שהרבה המליצו עליו ועונה לשם: Snortium

עשיתי את זה: הזמנתי את 3 המוצרים וזה מה שקרה

קראתי אין ספור ביקורות ברשת ולא הצלחתי להבין מה יעבוד עבורי, אז עבדכם הנאמן בחן את שלושתם. התוצאות הולכות להפתיע אתכם.

1. הרצועה, אתם לא תנחרו כי לא תרדמו (כואב ולא נוח)

מדובר ברצועה שאליה מחובר סנסור שבכל פעם שאתה נוחר הוא שולח לך רטט. הלוואי שזה היה רטט: בפועל, זה הרגיש כמו מחטים ודקירות כואבות. מעבר לזה, הרצועה עצמה הייתה מאוד לא נוחה.

 ברמה כזו שלא הצלחתי להרדם מרוב גירודים אז לפנות בוקר פשוט הורדתי את זה ממני.

לצערי, לא הייתי מסוגל למשוך יותר מלילה אחד עם המוצר האיום הזה, קבלתי גירוי ונפיחות בצוואר.

ביקורות מהרשת: תזהרו מרצועת הנחירות של Snortium (תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם)

2. הטבעת, הרבה באז ברשת אבל תוצאות אין

לשמחתי, הטבעת הזו עשויה מסיליקון רך שבתוכו יש חרוזים מגנטיים מהצדדים. מתלבש על האף באופן דיי טבעי. אמור לפתוח את מעברי האף ולהקל על מעבר אויר.

המחיר ליחידה שמחזיקה ל10 ימים הוא לא זול ( 160 שח לטבעת). העניין הוא שהטבעת לא הייתה הכי יציבה שיש ובלילה השני פשוט מצאתי אותה בבוקר על הכרית.

לא מצאתי צורך למשוך עוד לילות אחרי שאשתי אמרה שלדעתה אני נוחר חזק יותר מאז שאני שם את הטבעת הזו, היא בטח מגזימה אבל מה שבטוח שאני עדיין נוחר היות ורוב הלילות, הטבעת נפלה באמצע הלילה. 

טבעת הסיליקון מככבת ברשת אבל תוצאות בשטח דווקא אין

3. הפלסטר, האם זה באמת עושה את העבודה?

הרעיון נשמע מדליק (להדביק על האף וללכת לישון) אבל עדיין לא השתכנעתי שזה עובד ולכן גם ערכתי מבחן למוצר והנה התוצאות לפניכם:

יום 1:

לא ציפיתי בכלל, כבר הייתי מוכן לחכות שבועות אבל המשלוח היה כל-כך מהיר! זה תמיד משמח אותי. כשפתחתי את החבילה, הייתי מרוצה מהאיכות של הפלסטר, הוא היה יציב וקשיח אבל גם גמיש ורך- זה כבר סימן טוב!

הפלסטרים דיי קטנים שזה נחמד וכשמדדתי אחד כדי לבדוק, זה הרגיש טבעי ולא הפריע בשום צורה. לפני שאני מנסה מוצר חדש בלילה הראשון, אני רושם את כל התחושות והבעיות שאני סובל מהם בעקבות הנחירה בלילה, כך יהיה קל להשוות לפני ואחרי.

כמו שציינתי, אני מתעורר הרבה בלילה, פה יבש וצמאון מוגבר בבוקר. יש לי עיגולים שחורים מסביב לעיניים ואני תמיד מרגיש עייף עוד לפני שהתחלתי את היום.  

יום 3:

אתמול ישנתי עם פלסטר HILOI כבר לילה שני ברציפות ואני שם לב לשינוי דרסטי! קודם כל, אני ישן הרבה הרבה יותר טוב. וגם, בדרך כלל כשאני מתעורר בבוקר, דבר ראשון אני שותה מים כי הגרון שלי יבש מאוד, היום בבוקר כשקמתי שמתי לב ״ששכחתי״ לשתות, פשוט כי לא הצטרכתי.

הגרון שלי הרגיש טוב ואני מבין שזה בגלל שנחרתי פחות (גילו לי את זה במעבדת שינה). אני חושב שאני יותר אנרגטי בבוקר אבל אני לא בטוח שזה קשור. אני הולך לבדוק את המוצר לעוד כמה לילות.

יום 5:

אתמול הייתה לי שינה עמוקה במיוחד. אני גם דיי משוכנע שיש לי פחות עיגולים שחורים מסביב לעיניים (צרפתי תמונה, שתבדקו לבד). אני בפירוש כבר לא מתעורר מהנחירות של עצמי ולא קם באמצע הלילה לשתות.

בגלל שאני לא קם באמצע בלילה, אני ישן רצוף לילה שלם ולא מבזבז אנרגיה וזמן על לנסות להרדם, לא זוכר מתי פעם אחרונה זה קרה לי. בעבודה הייתי יותר רגוע ופחות עצבני. 

יום 7:

וואו, היום היה היום הכי טוב! אשתי קמה בחיוך (לא זוכר מתי זה קרה בפעם האחרונה) וישר אמרה לי: ״מאמי, אני חושבת שנחרת הרבה פחות בלילה, יכול להיות? נראה לי שנוותר על המיטות הנפרדות״.

מעבר לעובדה שהיא קוראת לי מאמי רק אחרי שאני שוטף כלים, אני פשוט מאושר שהיא שמה לב שהנחירות פחתו. הבוקר התעוררתי לפני השעון, שזה לא קורה לי אף פעם. הגעתי לעבודה לפני כולם והספקתי לסיים הרבה יותר משימות מביום רגיל. אני חד ומפוקס יותר וגם הבוס וקולגות שמים לב ושואלים מה קרה. אני יכול לומר בבטחון שכבר שנים לא הרגשתי כל-כך טוב. 

המסקנה: HILOI עולה בפער על כל המתחרים הקיימים בשוק

אני ממש אוהב את המוצר הזה!!! אחרי שהעברתי שבועות רבים בסקירת המוצרים המובילים ברשת, אני אומר לכם בבטחון מלא: HILOI בולט כמוצר היחיד שמקיים את ההבטחה.

שאר המוצרים שניסיתי מלאים בחסרונות ולא באמת עזרו לי. אני מתעורר רענן בבוקר ומוקדם מהרגיל, התחלתי אפילו לתרגל יוגה בבקרים, לפני העבודה. קולגות מחמיאים לי שאני חד ואנרגטי אבל הכי חשוב, אשתי סימה ואני הפסקנו לריב והתחלנו להנות מלישון יחד בלילה.

אני ממליץ בחום לכל מי שנוחר לנסות את הפתרון הטבעי והיעיל הזה, במיוחד לפני שנכנסים לכל מיני הליכים רפואיים ופתרונות יקרים, ארוכים ומסוכנים.

הנה תקציר היתרונות הבולטים של פלסטר HILOI:

100% טבעי, ללא תוספת כימיקלים 

קל לשימוש, להדביק ולישון

כנפיים סופר דביקות וגמישות 

אפקט הקפיץ פותח את מעברי האף

מליוני לקוחות מרוצים בארץ ובחו״ל

מתאים לשימוש רב-פעמי

מחיר מצחיק ששווה את התמורה

הפלסטר מחזיק כל הלילה

Hiloi: לילה שקט ובוקר רענן במיוחד

עכשיו, אחרי שחוויתי על בשרי את היתרונות המדהימים של שינה עם HILOI, אני בהחלט אזמין עוד כמה עבור החברים והמשפחה שלי. בייחוד לאנשים שחולקים מיטה עם בן או בת זוג שנוחרים.

אגב, בפעם הראשונה שניסיתי להזמין את HILOI, כולם אזלו אז עדיף מראש לקנות מספר חבילות בבת אחת. פלסטר אחד מספיק לשבוע וחצי וחבל שתתקע אח״כ בלי אספקה. 

הצעה בלעדית לכל קוראי כתבה זו:

מרוב שהתלהבתי מהמוצר הזה, הצלחתי לארגן הנחה מיוחדת לכל מי שקורא את הכתבה הזו (רק למי שמגיע דרך עמוד זה!)

היצרן הסכים להציע לכל הקוראים שלי, רק כעת 70$ הנחה+ 30 יום החזר כספי. אתם יכולים לנסות את HILOI בלי לקחת סיכונים (אפילו שזה ברור שאין אף סיכון עם המוצר הזה). 

חשוב לי להיות שקוף ולהגיד שהמבצע הזה לזמן מוגבל ואין לי מושג כמה זמן ההנחה הזו תשמר כך שאם לחצתם על כפתור הקנייה ולא הצלחתם לקנות, זה אומר שההנחה נגמרה או יותר חמור, שהמלאי נגמר.

אני מציע שאם הגעתם לעמוד הזה והמוצר זמין, אל תדחו את הרכישה ליותר מאוחר או מחר, תקליקו עכשיו. 

אין לך מה להפסיד פה. אם אתה לא מרוצה, כספך יוחזר, זה כזה פשוט. איש לא ישאל אותך שאלות.

HILOI זה פתרון חובה, זמין וקל

ביקורות של עוד לקוחות אמיתיים מהרשת:

שלומית בוחבוט
שלומית בוחבוט
ר"ג
Read More
אני מכורה לפלסטר הזה! אני כבר לא צריכה להסתיר את הנחירות שלי מגברים שאני מכירה כי אני כבר כמעט לא נוחרת יותר. תודה תודה תודה
עומר גז
עומר גז
ראשון לציון
Read More
אני לא הולך לשומקום בלעדיהם. קניתי בשביל הנחירות אבל זה גם עוזר לי לנשום טוב יותר בזמן יוגה ובעונות מעבר. אין פה ספק, שווה את המחיר בגדול.
רפי בן-משה
רפי בן-משה
באר שבע
Read More
לא מאמין כמה מהר זה עבד! זה עשה שינוי מטורף בחיים שלי, חשוב לנקות את כל אזור האף לפני שמדביקים את הפלסטר. לא זוכר מתי פעם אחרונה שנחרתי אפילו.
Previous
Next

תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. תוצאות עשויות להיות שונות מאדם לאדם. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. הבעלים אינו ממליץ או תומך בשום חברה מסוימת. ייתכן שיחולו תנאים, התניות והחרגות. לא נערכו בדיקות לגבי היעילות והבטיחות של מוצר זה על ידי מנהל המזון והתרופות (FDA) של ארה“ב. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, למנוע, לטפל או לרפא מחלה כלשהי. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. התייעצו עם הרופא שלכם לפני ביצוע שינוי בשגרה הרפואית הרגילה שלכם.

0%