Advertorial

בלי כדורים, טיפולים או הורמונים: ככה השתחררתי סופית מכאבי המחזור שסחבתי מגיל 13

22/9/21 | מאת: מיכל שגיב

״יאללה, כולה מחזור, מה את עושה מזה עניין?״

ככה אמר לי פעם אחד השותפים שלי לדירה, בעודו בטוח שכאבי התופת שלי זה ״רק תירוץ״ בשביל להתחמק מתורנות שטיפת הכלים השבועית. לצערי הרב, ממרום שנותיי (32), כאבי מחזור גרמו לי להפסיד יותר משטיפת כלים. 

כאבי התופת האלה גבו מחיר של מבחני בגרות, חתונות, ימי הולדת, טיסות שפספסתי ואפילו מקומות עבודה שמהם פוטרתי. מעסיקים גברים (וגם נשים) התייחסו לתופעת ״המחזור הבעייתי״ שלי כאילו היא פרי דמיוני בלבד, עד שלבסוף גם פוטרתי בשל ״יתר היעדרויות״. 

נדמה שחלק מהתמודדות עם כאבי מחזור קשים (והמשתקים יש לומר), זה ההתמודדות עם האנשים סביבך: מעסיקים, בני זוג, שכנים, בני משפחה, רופאים, נותני שירות ובעצם כל מי שחושב שאת מגזימה, מדמיינת, אולי ממציאה וגם קצת בכיינית.

נתונים ממש מבאסים כשאני חושבת על כך שבשנות הפוריות שלי אקבל כאישה ממוצעת, קרוב ל: 500 מחזורים חודשיים (ממוצע בין הגילאים 12-52).

האם ידעת שכאבי מחזור משבשים את החיים של אחת מכל 5 נשים בישראל שמנצלות את כל ימי החופשה והמחלה שלהן, כשהן מרותקות למיטה ? מדובר בממוצע של 3-7 ימי מחזור מדי חודש. ללא ספק הפסד מיותר של ימי חופשה, מחלה וכמובן כסף.

בואי נודה בזה, כל אנשי המקצוע שסביבך לא באמת מצאו פתרון אמיתי לבעיה הזו

מה אני אמורה לעשות בינתיים? להמשיך לסבול?

האמת, כבר איבדתי כל תקווה בהכל ובכולם. מה אני עושה כדי שלא להיות מושבתת כמעט שבוע שלם מדי חודש? 

למה, למה זה קורה דווקא לי?

 

הכאבים התעצמו לרמות לא אנושיות, כל חודש שחשבתי שזה הכי גרוע שיש, החודש אחריו היה כואב יותר. היו לילות שמרוב החשש מהכאב ומפיטורים, הייתי קמה באמצע הלילה לקחת כדור, כל 4-5 שעות מטכ״לי.

 

יש כמוני עוד יש מליארדי נשים בארץ ובעולם שחיות ככה 

וזו הסיבה שאני כותבת את הטקסט הזה כדי להגיע לכמה שיותר נשים שסובלות מדי חודש! 

תודה לאל, אנחנו ב2021: תכירי את קיילו!

קיילו הוא פטנט דיסקרטי, נוח ו- 100% טבעי להחלשה משמעותית בכאבי המחזור שלך. 

כדי שתביני למה המדבקה הזו כ״כ גאונית, את צריכה להבין מה פשר הכאבים שאת חווה.

 

קריטי שתדעי שלמרות שאת מרגישה כאב מחזור באופן מאוד פיזי, הכאב הוא בסה״כ אות חשמלי שנשלח ממערכת העצבים שלך למוח שלך. זה הכל, כאב זה רק זרם חשמלי. בדיוק כמו הזרם שעובר בקיר כשאת מכבה ומדליקה את האור. העניין הוא שבדיוק באותו האופן, את יכולה לכבות גם את הכאב שלך. 

 

הזוי, נכון? 

אבל זה בדיוק מה שקיילו עושה לכאבי המחזור שלך (ואפילו תוך 60 שניות!).

 

מדוע קיילו מצליח איפה שכל השאר נכשלים?

קיילו זו לא ״עוד מדבקה״ או איזה פתרון אלטרנטיבי טרנדי. תאמיני או לא, קיילו זה פיתוח טכנולוגי שהתגלה במעבדה של הצבא האמריקאי! זו הסיבה שקיילו קולע בול איפה שכל השאר מפספסים! 

תביני, כל מה שניסית עד היום, עבד נגד הגוף שלך:

– גלולות: פועלות נגד המערך ההורמונלי האמיתי שלך, לא בעדו. 

– כדורים: מכילים כימיקלים שחודרים לתוך הגוף שלך ופועלים נגד מנגנון ההגנה הטבעי שלך.

– טיפולים נקודתיים (דיקור סיני, כוסות רוח, צמחי מרפא וכו׳): בכלל מתעלמים מהכאב שלך לחלוטין ורק באים לספק איזו הקלה רגעית. 

– שינוי תזונתי וספורט: הם השקעה לטווח ארוך מאוד שלא מספק פתרון ספציפי לבעיית הכאב.  

– פאטצ׳ים, פדים ופתרונות מקומיים אחרים: מחדירים חומרים סינטטתיים ופועלים בדיוק כמו כדורים (רק דרך העור במקום הפה).

איך קיילו עובד?

קיילו מורכב מ – 3 שכבות: 

1.  שכבה נושאת: זו השכבה שמחברת את כל החלקיקים יחד וגם מגנה על קיילו מפני נזק חיצוני.

2.  שכבת קולטנים: זו השכבה שאחראית לקלוט את הכאב כמו אנטנה ולהחליש אותו. 

3.  שכבת בסיס: זו השכבה שנצמדת לעור, מנטרלת לכלוך או זיעה ונשארת יציבה על הגוף. 

קיילו מתאים את עצמו לאורח החיים שלך. כל שעליך לעשות זה רק להדביק אותו איפה שכואב לך. את יכולה להדביק את קיילו אפילו ע״ג הבגדים והוא עדיין יעבוד. קיילו לא תולש שערות ולא מכאיב והוא מגיע עם מספר יחידות דבק רב פעמי שנשמר לאורך זמן ונצמד לגוף ביעילות.

בגלל שהוא טבעי לגמרי והוא פועל יחד עם הגוף שלך (ולא נגדו) אז אין לו תופעות לוואי, אין הגבלת שימוש ואפשר להדביק אותו בכל אזור בגוף. 

קיילו לא פולש לגופך, לא מחדיר חומרים, לא מתעלם מהכאב ולא מנסה לטשטש אותו. 

קיילו פשוט מראה לגוף שלך איך לטפל בכאב בעצמו.  

 

לאילו נשים זה מתאים, שאלת?

שאלה מצוינת! קיילו יסייע לכל מי שחשה בתסמינים הבאות: 

בקיצור, האם שווה לך?

רק תזכרי בכל אותן הפעמים שכאבי המחזור שלך השביתו אותך לספה או למיטה ושיבשו לך את כל כל היום (או הלילה). או אולי, בכל אותן הפעמים שנתקעת ברגע האחרון בלי כדור או בלי בקבוק מים חמים לבטן (או כל פתרון אחר שמקל עליך כשכואב לך). בכל אחת מהפעמים שרק רצית שמישהו יגאל אותך מהכאב הזה. 

 

 

בינינו, 

כמה כסף כבר הוצאת על פתרונות שלא עבדו? 

כמה שעות כבר בזבזת על טיפולים ואנשי מקצוע שלא פתרו את הבעיה?

כמה דברים כבר הפסדת בגלל כאבי מחזור שתקפו אותך? 

 

 

אני לא יודעת באיזה מצב את קוראת את המילים שלי, אבל אני כן יודעת שאם הגעת עד לפה, כנראה שכאבי מחזור זה עניין כואב שאת מכירה מאוד מקרוב. 

תזכרי, כשאת לא במחזור, את שוכחות מהכאב הזה ומקווה שאולי חודש הבא זה יהיה יותר קל וכשזה יגיע את ״תתמודדי״ ו- ״יהיה בסדר״ אבל כשהמחזור מגיע ואת מסורסת, את מוכנה לעשות הכל כדי להיות אפילו לשניה אחת ברגעים האלה שבהם הרגשת טוב והיית חיונית יותר. 

 

אל תחכי לימים האלה שבהם הכאב מכריע אותך, רק בגלל זרם חשמלי קטן שיצא מכלל שליטה. תדאגי לימים האלה כבר עכשיו, כשאת קוראת את המילים שלי. אני כותבת לך כעת, כי אני מכירה את הכאב הזה מקרוב. 

 

 

בקיצור, הזמן להשיג קיילו זה עכשיו! 

 

אל תמתיני לרגע האחרון, קיילו זה מוצר נדיר שנחטף מהמדפים. 

איך את משיגה לעצמך קיילו?

כששמעתי על קיילו לראשונה, זה היה דרך חברה טובה שגרה בחו״ל ומכירה אותי. אבל אז…התברר לי שקיילו זה מוצר אמריקאי שלא מגיע לישראל. אלוהים, כל-כך התלהבתי מההמצאה הזו שלא האמנתי שמה שימנע ממני לנסות אותה זו העובדה שאני גרה בארץ! 

 

ישבתי על האינטרנט לילות ע״ג לילות כדי למצוא דרך לשים את ידיי על הפטנט הזה ולנסות אותו עלי. למזלי, אחרי חפירות עמוקות ברשת, בסוף הגעתי ליצרן הרשמי של קיילו ושכנעתי אותו שגם בישראל לנשים יש כאבי מחזור וזה לא הוגן שאין לפה משלוחים!!!

 

לשמחתי, התמזל מזלי והקיילו שלי הגיע אלי ואל כמה שכנות וחברות קרובות שלי שעכשיו מאוהבות גם הן בקיילו שלהן. 

 

נכון לכתיבת שורות אלה, היצרן הרשמי הודיע כי הוא פותח קו הפצה מיוחד לארץ לזמן שאינו ידוע וכי מספר היחידות שישלחו הינו מוגבל מראש. נשבעתי לעצמי שאני אפיץ את הבשורה הזו הלאה, בכל מחיר, כדי שגם אם עוד אישה אחת תוכל להשיג לעצמה קיילו, אני עשיתי את שלי. 

 

***עדכון חשוב מאוד***

הכתבה הזו מסתובבת ברשת כבר מספר שבועות ולכן ישנו סיכוי גבוה שקיילו כבר אזל מהמלאי בזמן הזה והיצרן הרשמי לא מספק יותר משלוחים לישראל. לבדיקת מלאי קיים של קיילו ברגע הזה, נא לחצי על הכפתור האדום המצורף מטה.

נשים ברשת משתפות

איילה שביט
איילה שביט
תל אביב
Read More
״לא אשקר, באתי סקפטית. ניסיתי המון דברים שלא עבדו. קיילו עובד. אני מדביקה על הבטן, יוצאת לעבודה ושוכחת שאני במחזור. כל מחזור מחדש, אני שוב בשוק מזה״
סימה מזרחי
סימה מזרחי
ב״ש
Read More
״סוף סוף אני מנצלת את ימי החופש שלי מהעבודה כדי לבלות, שנים שזה לא קרה לי. אין לי מושג איך זה עובד אבל אני סוף סוף נושמת לרווחה כל חודש, כל החודש. תודה תודה תודה״
גלית עופר
גלית עופר
אילת
Read More
״מאז שיש לי את קיילו, אפילו ביום הראשון של המחזור אני קובעת דברים בלי לפחד שאצטרך לבטל. המוצר הזה שינה לי את החיים. אני מרגישה שכואב לי פחות מחודש לחודש״
Previous
Next

***שימי לב***

 קיילו מבוקש מאוד ע״י נשים בישראל!  ישנו סיכוי גבוה שקיילו אזל. לבדיקת משלוח של 

 קיילו לישראל, לחצי על הכפתור האדום. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אל תחכי לרגע האחרון,
אם יתמזל מזלך ונותר מלאי קיים
תזמיני כעת!

.Individual results may vary This is an advertisement, and not the actual article, blog, or seller protection. notice The story depicted on this page and the person depicted are not the actual news. Rather, the story is based on results obtained by some people who have used this product. The results and comments are illustrative and you may not get the same results using the product. This page could receive money for clicks that lead to the purchase of the products presented on this page. Disclaimer: Kailo products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any particular disease or condition, but rather are intended to be a complement to professionally performed treatments.

0%