Advertorial

הסוד היפני העתיק שמטפל בלחץ וחרדה - סוף סוף נחשף!

23/7/21 | מאת: אסף נזרי

Screen Shot 2021-07-26 at 15.12.23

אחד העורכים הבכירים שלנו במערכת, היה נהדר. עד שהוא כבר לא היה. עומרי (שם בדוי) הוא עמית נהדר וחבר שלנו – נראה טוב, קריירה מצליחה, במערכת יחסית ארוכת טווח. מישהו שעל פניו הייתם אומרים שיש לו הכל. 

 

הוא בוגר תואר שני בספרות מאוניברסיטת תל אביב, התחיל בתור כותב והתקדם מהר לתפקיד עורך. עומרי היה השראה. מלבד בעיה נוראית אחת: הוא סבל ממקרה חמור של לחץ וחרדה, והסממנים בלטו אצלו מאוד. בשלב מסוים, עומרי התרחק מהמשרד ומהצוות. השיער שלו התחיל להאפיר, היו לו התפרצויות של אקנה וכאבי גב. הוא היה מצליחן אבל תופעות הלוואי של השעות הארוכות בעבודה התחילו לתת אותותיהן.

 

 

עכשיו, עומרי הוא חבר קרוב שלי, אז נשארנו בקשר. הוא ידע שהבעיה הייתה אורח החיים שלו. הוא החליף קריירה למשרה יותר רגועה בתחום הכתיבה היצירתית, התחיל לתרגל יוגה, לאכול בריא. אבל הבעיות שלו המשיכו.

עומרי העביר חודשיים בניסיון לחזור לעצמו, אבל ללא שינוי. שיערות אפורות, אקנה וכאבי גב המשיכו. 

 

הוא תמיד התעניין ברפואה מסורתית וכך החליט לטוס ליפן ולהתייעץ עם רופאים מקומיים.


חלק מהרופאים ניסו לעשות בדיקות, צילומים, ביופסיות, אבל אף אחד לא הצליח למצוא במדויק למה עומרי סובל מסימפטומים אלו.


עשה רושם ששום דבר לא עובד. עד שבוקר אחד, בזמן שדיבר עם חוואי בשוק המקומי, הוא סיפר לו על הבעיות שלו.


"אתה חייב ללכת ל: ריוקאן (אתר הבראה רוחני) זה מקום שמפורסמי יפן הולכים אליו על מנת למצוא מזור לבעיותיהם" אמר החוואי.


ובכן עומרי הלך לאותו אתר הבראה לשבוע.


במשך שבוע, עומרי למד מהנזירים המקומיים – הוא ניקה את המקום ביחד עם הנזירים, קטף אוכל צמחוני, תירגל יוגה, והתחיל להרגיש קצת יותר טוב.

 

Screen Shot 2021-07-23 at 14.50.53

בסביבות היום החמישי באתר ההבראה, אחד המתרגלים שם לב שעומרי סובל מכאבי גב חמורים. הוא התבונן בעומרי ובתנועות הגוף שלו, בשיער המאפיר ובהתפרצות האקנה שלו.

 

אותו מתרגל אמר לעומרי שהגוף שלו נראה כאילו הוא בהצפה של רעלנים. 

 

עושה רושם, הוא אמר, שעומרי חי חיים מאוד מלחיצים ושכח לדאוג לגוף שלו במשך יותר מדי זמן. יש מרפא טבעי, הוא אמר, שכדאי לעומרי לנסות.


"כפות הרגליים מלאות בקצוות העצבים הכי רגישים ומרכזי האנרגיה של הגוף. למעשה, מערכות הגוף המרכזיות זורמות דרך כפות הרגליים. תגיד, מתי היתה הפעם האחרונה שטיפלת בכפות הרגליים שלך כמו שצריך?"


השאלה הכתה את עומרי בתדהמה. 

 

הוא ידע שיש משהו בדבריו של המתרגל. אפילו שעומרי ניסה לאכול נכון, לתרגל יוגה, או לרוץ – הוא לא ממש חשב לטפל באזור הזה של הגוף שלו שבין הכי משמעותיים בתחזוק מערכת זרימת הדם של הגוף.

 

Screen Shot 2021-07-23 at 14.53.34

המתרגל העניק לעומרי מדבקות מיוחדות לכפות הרגליים שלטענתו הוכנו ממגוון עשבים יפניים מקומיים. 

 

היה זה מרפא בן מאה שנים שהיפנים משתמשים בו כדי לייצב את זרימת הדם ברגליים ועל מנת לעזור להפחית את מספר הרעלים שהצטברו שם. 

 

אחרי הכל, הוא אמר: ״כפות הרגליים הם היכן שנמצאת הצ'אקרה הראשונה, כלומר: החיבור שלך לכדור הארץ. אם לא תטפל בו כמו שצריך אתה תאבד את החיבור הזה״.

 

למדבקות היה ריח לבנדר נחמד והן אמורות להיות בשימוש בלילה. בלילה שלאחר מכן, עומרי שם את המדבקות על כפות הרגליים, כפי שהנחה אותו המתרגל. הוא הרגיש חמימות ונוחות, שעזרו לו להירדם מהר יותר.

 

בבוקר למחרת, עומרי התעורר והסיר את המדבקות, הן היו שחורות. שחורות לחלוטין. זה היה מוזר כי עומרי שטף את רגליו לפני שהדביק את המדבקות כך שלא היה מצב שהן היו מלוכלכות כשהלך למיטה. עומרי חזר למתרגל ושאל אותו לפשר הדבר.

 

המתרגל הסביר: "על פי ידע יפני רפואי קדום, יש בגוף שלנו יותר מ: 360 נקודות אקופונקטורה. יותר מ: 60 מנקודות אקופונקטורה אלו מצויות בכף הרגל! כפות הרגליים שלנו הן שיקוף מדויק של האיברים הפנימיים שלנו"

 

הוא המשיך: "המדבקות הללו, מעוררות את 60 נקודות האקופונקטורה בכפות הרגליים שלך ועוזרות לסלק רעלים מהגוף. תערובת צמחי המרפא שואבת רעלים מכפות הרגליים באופן בטוח ולא פולשני. הרעלים שעוזבים את הגוף הם מה שצובעים את המדבקות בצבע שחור".

 

עומרי לא האמין – ובצדק. בכל חייו הוא לא שמע על משהו כזה. 

 

אבל הוא החליט לתת למדבקות צ'אנס והמשיך להשתמש בהם במשך שבוע נוסף. כל לילה הוא שם מדבקות נקיות ולבנות על כפות הרגליים, ובבוקר הוא היה מתעורר עם מדבקות שחורות לחלוטין.

 

למרות זאת, עם כל לילה שעבר, המדבקות נראו קצת פחות ופחות שחורות. ביום השישי, הוא שם לב שהפנים שלו נהיות בהירות יותר ובעלות מרקם חלק יותר. התאפרות השיער שלו עשתה רושם כאילו נעצרה. יתרה מכך, אפילו לקום בבוקר מהמיטה היה קל יותר – כאבי הגב פחתו.

 

Screen Shot 2021-07-23 at 15.00.29

עומרי מצא פתרון בן מאה שנים שסוף סוף העלים את הבעיות שלו.

 

לאחר כשבוע של שימוש, עומרי כמעט בכה. כאבי הגב והאקנה נחלשו כל כך שהוא כמעט שכח שהיה אצלו משהו לא בסדר. הוא רצה לרכוש עוד מדבקות בשביל להביא הביתה, אבל נאמר לו שהן תרופה מקומית ולא מיועדת לעולם הרחב. אבל עכשיו עומרי ידע איך לטפל בבעיות שלו, והוא נשבע שישחזר את המדבקות, ואפילו ישפר אותם!

 

 

לעומרי נערכה היכרות עם חוואי יפני שמגיע ממשפחה של דורות של רופאים.

 

אחרי שהוא עזב את אתר ההבראה, עומרי חזר לאותה עיירה אשר בשוק המקומי שלה פגש את אותו חוואי וסיפר לו את הסיפור עם המדבקות ואיך שהן פתרו את הבעיות שלו. החוואי הניד בראשו וסיפר שיש לו חבר שהכין משהו דומה למה שעומרי מתאר.

 

החוואי הכיר לעומרי את קאי אקירה, חבר ילדות שלו.

 

קאי אקירה היה רופא יפני מבוגר. הוא היה בעל ידע קדום אשר עבר מדור לדור. הוא ידע שעל מנת שהגוף ירפא, הנפש והמחשבה צריכות לקבל גם הן טיפול.

 

קאי העביר את זמנו בליקוט עשבי מרפא ביער ולאחר מכן ערבוב שלהם כמו אביו וסבו לפניו. כשעומרי והחוואי המקומי באו לבקר את קאי אקירה, היה רשרוש שליו של העלים בקרבת ביתו והכל היה מוקף בשקט ובשלווה. כאן, הקשיש קאי אקירה הסביר את ההרעיון של ה"ריפוי".

 

ה"ריפוי" הוא תהליך, מדיטציה. עשבי המרפא מעורבבים לכדי אבקה, האבקה מצורפת לתחבושת. התחבושת הזאת לאחר מכן הופכת למדבקה על ידי הילדים שלו. למדבקה הוא קורא NUUBU. פתרון פשוט, טבעי להורדת רמות לחץ ורעלים הקשורים לאורח החיים המודרני והמהיר.

 

וכך, עומרי ניסה את מדבקת NUUBU, וגילה שהיא עובדת אפילו יותר טוב מזאת שהוא עצמו ניסה באתר ההבראה. ביחד עם ילדיו של קאי, עומרי הכין עשרות אבות טיפוס וניסה כל גרסה. הם נתנו דוגמאות לצעירים ומבוגרים שסבלו מלחץ וחרדה, והיו להם סימפטומים נראים לעין של חיים מלחיצים.

 

מה שמפתיע זה שלא רק לאנשים עם כאבי גב ואקנה זה עזר, אלא גם אנשים בריאים בלי כאבים דיווחו על שיפור ב: חיוניות, אנרגיה והרגשה כללית.

לבסוף, עומרי החליט שהגיע הזמן לייבא את המרפא היפני המסורתי הסודי לארצות הברית, עם ייצור ראשוני על ידי קאי אקירה, ולקרוא למדבקות "NUUBU" על מנת להפגין כבוד לרופא היפני.

 

Nuubu מתפשט כמו אש בשדה קוצים!

 

 

עומרי חילק מאות דוגמיות של NUUBU לכל מי שהכיר. רק בעזרת פה לאוזן, גם אנשים שסבלו וגם אנשים שאהבו את האנרגיה המתחדשת שלהם חזרו לעומרי שוב ושוב וביקשו עוד מדבקות לרגליים.

 

עומרי הקים חברה בשביל למכור את המדבקות המקוריות, החזקות המשוכללות לכולם. הוא החליט לשווק אותם ישירות לציבור במחיר שווה לכל כיס כדי שיוכל להמשיך לשלוט באיכות. תהליך הייצור חייב להיות מדויק. עשבי המרפא צריכים להיקטף בערבות יפן. תהליך האריזה חייב להיות ארמטי, עשב מרפא אחר עשב מרפא, בדיוק כמו שקאי אקירה עשה זאת. 

 

עומרי ידע שעשויים להיות חקיינים, אבל אין עוד חברה שיהיה לה את הסוד של איזה עשבי מרפא ספציפיים צריכים להיקטף בשביל המדבקה. 

 

המקבץ הראשון של המדקות נמכר בטירוף. הזמנות חדשות ולקוחות חוזרים הולכים ונערמים. 

 

NUUBU מתחיל לעבוד מיידית. זה הזמן להיפטר מהלחץ והחרדה!

מעכשיו NUUBU זמין לכולם, גם בישראל!

Screen Shot 2021-07-23 at 15.20.01

הרגישו את השינוי המפתיע בעצמכם ותשיגו את NUUBU כעת!

NUUBU עוזר לגוף שלכם להיפטר מרעלים בעזרת הכוח של רפלקסולוגיה להתחבר לנקודות אקופונקטורה אשר נמצאות בכפות הרגליים שלכם. 

 

הפדים לרגליים מציעים דרך קלה ובריאה לנקות את הגוף שלכם מרעלים, ועוזרים לכם לחיות חיים חזקים ושמחים יותר. מדבקות ניקוי הרעלים גם מכילים חומץ עצים ויונים שליליים אשר מועילים לגוף שלנו.


יתרה מכך, מדבקות הרגליים גם עוזרות לשפר את מחזור הדם. סימפטומים לבעיות במחזור הדם כוללים ידיים וכפות רגליים קרות, התכווצויות שרירים, עייפות, כאבי רגליים. אם אתם סובלים מאחד מהם, אנו מאמינים כי NUUBU יכול לעזור בהקלה בהם.


כשדם זורם דרך כף הרגל, המדבקה משתמשת בנקודות האלה לשאוב את הרעלים. כשהרעלים נדחפים החוצה, הם מגיעים לקצות האיברים כמו כפות הרגליים.

למה לצפות אחרי השימוש?

כאשר אתם מתעוררים, אתם עשויים למצוא את הפדים צהובים, חומים או שחורים. 

זוהי תגובה לכך שהפדים מסירים את הרעלים ממכם במשך הלילה. בלילות הראשונים שתשתמשו ב NUUBU , תצפו למצוא את הפדים כהים. כשאתם משתמשים בהם בצורה מתמשכת, הצבע יתחיל להיות בהיר יותר – זה עשוי לרמוז שהגוף שלכם מכיל פחות רעלים.

איך משתמשים?

ראשית, שמרו את NUUBU בשידה ליד המיטה, כך שלא תאלצו להסתובב בבית לאחר שתשימו את המדבקות. הסירו את האריזה ומקמו את הפד על החלק המרכזי בתחתית כף הרגל שלכם והשתמשו ברצועה על הפד על מנת לוודא שזה נשאר במקום. 

זהו! אתם יכולים ללכת לישון.

 השאירו את NUUBU למשך הלילה – והסירו אותם רק בבוקר. כאשר תסירו אותם, אתם אמורים לראות את התוצאות לפי הצבע של המדבקות. כל מדבקה היא חד-פעמית, אז השתמשו במדבקה אחת חדשה כל לילה.

בקיצור, האם שווה לכם לרכוש את NUUBU?

בהחלט כן! הנה תקציר שלל יתרונות NUUBU:

מיליוני אנשים ברחבי העולם נשבעים ש: NUUBU מנקה את הרעלים מגופם ומחולל פלאים!

כרגע NUUBU המקוריים נמכרים אך רק ברשת, דרך אתר זה בלבד. תהליך ההזמנה ממש פשוט! כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקישור הזה

למהירי החלטה שביניכם, תוכלו לרכוש את NUUBU היום ב 70% הנחה. המחיר לגולשי האתר הינו 58 ש״ח בלבד במקום המחיר המקורי (שהינו 193 ש״ח). לחצו על הקישור הזה ונצלו את ההנחה הנדירה הזו. אתם תקבלו מאיתנו חבילה ובה 10 מדבקות NUUBU לשימוש יומיומי.

ביקורות הגולשים ברשת

אסף בן-משה
אסף בן-משה
תל אביב
Read More
״נאמר לי שייתכן ואזדקק לניתוח באגן. אז אמרתי שאנסה למצות אפשרויות אחרות ואין מה להפסיד. השתמשתי בNuubu כל לילה וכשהסרתי בבוקר הן היו שחורות. לאחר כשבוע של שימוש כמעט ולא היה שחור על המדבקות, והכאבים באגן נעלמו כמעט לגמרי״
סיגל מיכאלי
סיגל מיכאלי
תל אביב
Read More
״עוזר לנפיחות והעור שלי נראה מעולה. אני משתמשת בהן בכל לילה. העור שלי נראה הכי טוב מזה שנים. אני שמחה שמצאתי אותן. לא חשבתי שההבדל יהיה כזה משמעותי אבל זה באמת עובד! תודה על המוצר המעולה שיצרתם אני בהחלט ארכוש עוד בעתיד הקרוב״
מישל ציון
מישל ציון
מבשרת ציון
Read More
״אני יכולה לומר בכנות שזה עובד. השתמשתי בהן באופן יומיומי עד שלא ראיתי יותר שחור על הפד. כשאתן משתמשות, תודאו שאתן שוטפות את כפות הרגליים ומנגבות אותן לפני שתשימו את המדבקות. אני ממליצה להשתמש בהן כשאתן מתכוננות ללכת למיטה״
Previous
Next

שימו לב! בעקבות הביקוש ההולך וגדל של NUUBU עלו בשוק חיקויים רבים. NUUBU הינו המוצר היחידי שבאמת מסיר את הרעלים מהגוף ומיוצר מצמחי המרפא הייחודיים שביפן. צרכנים יקרים, אל תפלו בפח ותרכשו מוצרים שנראים דומה ומבטיחים הבטחות שווא ואח״כ מאכזבים במבחן התוצאה. NUUBU נרכש כבר ע״י מליוני לקוחות מרוצים ברחבי העולם ולקוחות חוזרים שראו פלאים.  מהרו להזמין לפני גמר המלאי כי NUUBU נחטף כמו לחמניות חמות. 

עדכון חשוב: מבצע 70% הנחה הינו מבצע לזמן מוגבל. לא ידוע כמה זמן היצרן יספק הנחה זו לאור הביקוש ההולך וגדל של NUUBU באתר שלנו. אל תחכו לרגע האחרון, אין לדעת כמה זמן תוצע הנחה ייחודית זו. מהרו והזמינו את NUUBU כעת! 

 

מדוע לא להשיג אחד לאהוביכם או אחד לחברים? נצלו את ההזדמנות, ההנחות לא יימשכו לנצח.

0%