תוכן מקודם

לצאת נגד הרעל: ניקוי רעלים ומתכות כבדות הופך לפשוט מאי פעם

איילת נחשון

2/1/2022 10:11

קושי לרדת במשקל? אולי זה בכלל לא קשור לדיאטה

בריאות / רפואה אלטרנטיבית

לצאת נגד הרעל: ניקוי רעלים ומתכות כבדות הופך לפשוט מאי פעם

הם נמצאים בכל מקום: באוויר שאתם נושמים, באוכל שאתם אוכלים, במים שאתם שותים. לא להאמין אבל אפילו בקרמים ובחומרי הניקוי הביתיים יש רעלים. איך ניתן לנקות את הרעלים מהגוף (זה הכרחי בכלל?) והאם ניתן לעשות את זה לבד בבית? 

יצאנו לבדוק את הנושא וחזרנו עם תשובות שיפתיעו גם אתכם! כתבה חדשה במדור שממש אסור לכם להתעלם ממנה (גם אם אתם שוחרי בריאות). 

אנחנו מלאים ברעלים. כולנו. זה נשמע מאיים אבל זו כבר עובדה מוכחת: אנחנו תופסים רעלים כמעט מכל דבר שסביבנו. עד לא מזמן חשבו רבים שמתכות כבדות ורעלים נמצאות בעיקר בזיהום האוויר או בעישון. האמת רחוקה מאוד מזה כי למעשה במאה ה21, רעלים נהפכו לנפוצים במיוחד בסביבת היומיום שלנו. ברמה כזו, שרוב הרעלים כבר חיים בתוך הגוף שלכם כבר בזמן קריאת שורות אלה.

 

הכתבה הזו רלוונטית לכולם: גם לאלו מכם שלא מעשנים וממש מקפידים לאכול בריא. בסיום הכתבה הזו (אם תקראו עד הסוף) תופתעו לדעת שגם שוחרי בריאות ששותים שייק ירוק וגם צקצקנים גדולים, לא חסינים לרעלים. אם תקפידו על ההנחיות בכתבה הזו, תוכלו כבר הלילה לסלק את הרעלים מגופכם. 

 

משרד הבריאות: ״חשיפה ממושכת למתכות כבדות עלולה לגרום למחלות שונות ואף לסרטן״

התחלנו את המחקר שלנו בבדיקה מעמיקה באתר של משרד הבריאות ובעוד מספר מקורות מוסמכים ברשת. הופתענו לגלות כי הרעלים שסביבנו נמצאים ב:

– מתכות כבדות כגון: עופרת, כספית, קדמיום, ארסן, ניקל, אלומיניום

מוצרי טיפוח קוסמטיקה, מי שתייה, מוצרי היגיינה, בישום, כימיקלים סביבתיים כגון חומרי הדברה, חומרי ניקוי ומוצרים דומים אחרים

– מזון מעובד ומשומר, דגנים, פירות, ירקות עליים, קפאין, אלכוהול, צדפות, דגים ומזון מן החי, שומן טראנס ומוצרי מזון נוספים 

– תחנות דלק, אריזות פלסטיק, קופסאות שימורים, זיהום אויר, עישון, תרופות וחיסונים, סתימות שיניים ושלל מקומות ציבוריים 

ככל שהעמקנו במקורות המידע, הבנו מהר מאוד שרעלים ומתכות כבדות הם נושא שנוגע בכולנו ולא באמת ניתן לברוח מחשיפה ממושכת לחומרים אלו. 

יתרה מזו, באתר משרד הבריאות הישראלי צויין בדיוק כך: 

״מתכות כבדות אינן מועילות ויש להן השפעה מזיקה על תפקוד חילוף חומרים תקין, גם בכמות קטנה״.


גם נטורופתים מסבירים מהו בדיוק הנזק שנגרם לגופנו עקב אותם רעלים שמצטברים בו במשך השנים.

דיטוקס | אולי גם אתם סובלים מעומס יתר של מתכות כבדות ורעלים

נטורופתים: ״הגוף לא מסוגל להתמודד עם עומס רעלים וזו הסיבה לרוב התחלואה בבני אדם. גם שוחרי הבריאות בסכנה״

ובכן, מספר נטורופתים בכירים הרחיבו עבורנו על הנושא: ״מערכת פינוי הרעלים בגוף האדם החיי את אורח החיים המודרני, איננה מסוגלת להתמודד עם כל הרעלנים שמסביב וכן אלו שהוא מייצר בעצמו (ע״ע: סטרס, פסולת מטאבולית, מיעוט בפעילות גופנית ועוד), זאת הסיבה לרוב המחלות והוירוסים שנטפלים (בקלות) לאנשים במשרד, במקומות ציבוריים ומבני משפחה״.

המידע הזה נשמע הגיוני אבל היה לנו חשוב להביא לכם את המידע הכי מהימן שיכול להיות ולכן גם שאלנו:

 

״אבל, הגוף לא מנקה את עצמו? הרי יש לנו כבד וכליות בדיוק לשם המטרה הזו, לא? ומה לגבי מי ששותה שייקים ירוקים ואוכל בריא, זה לא מספיק?״

 

וזו התשובה שקבלנו:

״ראשית, חשוב לי להדגיש שאנשים בריאותניים הם לא חסיני רעלים כי למשל רעלים שמגיעים מהאדמה, מזיהום אויר או ממקומות ציבוריים, נתפסים לכולנו באותה מידה. 

 

מה שכן, הגוף שלנו כן מנקה את עצמו כל הזמן כדי לפנות פסולת החוצה. אבל (וזה האבל הגדול): מתכות כבדות, מלחים, חומצות ורעלים, שוקעים עמוק ברקמות השונות ובאיברים ספציפיים והגוף לא מצליח להיפטר מהם. למשל: שאריות של תרופות, עודף מלח או זיהום אויר ישארו תקועים בגוף לעיתים גם 20 שנים. בנוסף, מערכת החיסון של כולנו מייצרת רעלנים בזמן העיכול ככה שהרעלים לא באמת מתנקים מעצמם החוצה״.

גסטרולוגים מאשרים:
״בין 60 ל-70 אחוזים מתפקודי מערכת חיסונית תקינה מתאפשרים רק בזכות מערכת עיכול חיונית וחזקה. דיטוקס זה לא המלצה, זו חובה בריאותית״

גסטרולוגים (מומחים למחלות במערכת העיכול) מצהירים: ניקוי רעלים (מה שמכונה: ״דיטוקס״) זו פעולה מומלצת ואפילו חשובה מאוד. 

 

רבים מאיתנו משוכנעים שתופעות ״רגילות״ לגמרי כגון:

עייפות כרונית, בעיות בבטן, עצירות, מעי רגיז, כאבי ראש, הזעת יתר, בעיות שינה, קשיים בריכוז, קושי לרדת במשקל – הם עניין שבשגרה אבל ישנה סבירות גבוהה מאוד שכל התופעות הללו קורות עקב רעלים שהצטברו בגוף במשך שנים. 

 

דיטוקס עם רפידות (פדים) | רוב האוכלוסיה סובלת מרעלים במערכת העיכול

״רוב האנשים מסתובבים עם רעלים במעיים, כבד חלש, מעי רגיז ואין להם בכלל מושג כי זה לא עולה בבדיקות ואז הם בטוחים שזה מצב רגיל ובכלל לא מקשרים את זה לרעלים. 

עומס יתר של רעלים בגוף יכול לבוא לידי ביטוי בלשון צהובה או לבנה או בצואה רכה ולעיתים גם בריח רע מהגוף או מהפה. גם קושי לרדת במשקל מעיד על רעלים במערכת העיכול״, כך נאמר לנו ע״י מומחה רפואה אלטנטיבית שמנהל קליניקה ידועה במרכז הארץ.

מסקנה: אין תחליף לאורח חיים בריא אבל, כן אפשר לנקות רעלים שכבר שקעו

קיום של רעלים ומתכות בגוף זו אמנם עובדה אבל אתם ממש לא חייבים להשלים איתה. כמו שבטח הבנתם, הבשורה הטובה היא שכל אחד יכול לבחור לעשות ניקוי רעלים יזום אחת לכמה זמן.

 

חשוב שתדעו שעקב כוח המשיכה, הרעלים שוקעים כלפי האדמה, כלומר: אל כף הרגל שלכם. לא משנה באיזה שיטת ניקוי רעלים (דיטוקס) תבחרו או אם בכלל, כדאי שתדעו שאת הרעלים ששקעו אתם יכולים לנקות כבר הלילה.

פדים NUUBU | מחוללים סערה ברשת. לקוחות טוענים שהמוצר אמין

דיטוקס חדש: רפידות צמחים לנטרול רעלים

לפי התחקיר שעשינו, מצאנו כי מיטב המטפלים והמומחים הבכירים בישראל ממליצים לנקות את הרעלים אל מחוץ לגוף, ישירות מכף הרגל, בלילה, בזמן שאתם ישנים. 

 

כל מי ששאלנו, ציין בפירוש כי רפידות (פדים) צמחים לניקוי רעלים הן הדרך היעילה והמהירה ביותר לנקות באופן מיידי את כלל המתכות הכבדות והרעלים שתקועים בגוף. 

 

״מניסיוני, שבועיים של שימוש ברפידות, שווה ערך לחודשיים של תוכנית ניקוי רגילה ואת התוצאות רואים מהר מאוד. 

בעצם, כבר אחרי הלילה הראשון, תראו על גבי הרפידה עצמה את כמות הרעלים השחורים שיצאו מכף רגלכם. אצלנו בקליניקה אנחנו משתמשים אך ורק במותג איכותי שנקרא NUUBU״ כך שיתף אותנו מנהל הקליניקה .

הרופאים מכריזים: ״אל תחכו למחלות, תנקו את הרעלים. רפידות NUUBU מסייעות לדיטוקס קצר ויעיל״

על פי רפואת המזרח העתיקה, כפות הרגליים של האדם מחוברות לכל האיברים הכי חיונים בגוף. אלפי קצוות עצבים מסתיימים בכפות הרגליים, לכן כפות הרגליים מלאות בנקודות ריפוי.

 

רפידות NUUBU מהוות דרך חדשנית לדיטוקס שמובסס על שיטה יפנית עתיקה לייצור תהליכי ניקוי (דיטוקס) בגוף האדם ודרך העור. שמירה על הבריאות באמצעות הצמדת רפידות הרגליים מבית המותג העולמי NUUBU זה צעד קל והכרחי שלא דורש מכם אף מאמץ או שינוי באורח החיים. למעשה, תהליך הניקוי עם NUUBU יעורר בכם רעננות מחודשת כזו שתעודד אתכם להקפיד על אורח חיים בריא יותר.

 

 

במעמד זה, חשוב לציין כי רפידות NUUBU  לניקוי רעלים: עשויות מתערובת צמחים 100% טבעית בלבד, ללא תוספות, ללא שימוש במערכת העיכול, ללא עומס על הכבד וללא התוויות נגד עם תרופות או תוספי תזונה כאלה ואחרים.

 

 

לידיעתכם, להלן רשימת הרכיבים המלאה שכל רפידה מכילה בתוכה

טורמלין, חומץ במבוק,ויטימין סי,צ'יטוסאן,סיבים צימחיים,דקסטרין,עלי דוקודומי, חומץ עץ,עלה שסק.

פדים NUUBU | מרכיבים טבעיים בלבד, משתלב בקלות באורח חייכם

מבחן התוצאה, צרכני NUUBU מרוצים ורעננים

כדי לקיים את ההבטחה לצייד אתכם בהנחיות מדויקות לנייקוי קל ומהיר, יצרנו קשר גם עם צרכני NUUBU וביקשנו לדעת האם המוצר אכן מהימן כמו שסיפרו לנו אנשי המקצוע בכתבה זו. לפני שאתם רצים לקנות, חשוב שתקראו מה היה לצרכנים להגיד: 

״הבטן לא נפוחה כמו בלון אחרי כל ארוחה. הלכתי לדיאטניות, עשיתי צום, הורדתי מזונות והייתי שניה לפני התערבות רפואית כשבעצם כל מה שהייתי צריכה זה ניקוי מהרעלים שדגרו אצלי שנים בגוף. הרפידות האלה באמת מספקות את ההבטחה״

ככה מספרת לנו יעל בן-משה, סטודנטית בת 24 מרמת-גן.

 

פנינו גם ל- חיים לוי, נהג מונית בן 53 מראשון לציון שהפתיע אותנו בתשובתו:

״האמת,אשתי דחפה אותי לזה, אני אמרתי לה שזה שטויות. יש לי כרס בירה (לא גדולה) ואני לא ישן טוב בלילה, אז ניסיתי. וואלה, תוך שבועיים, נעלמו השחורים מסביב לעיניים ואני ישן כמו תינוק. כשראיתי את המדבקות השחורות שיצאו לי מהרגליים, הבנתי שזה לא שטויות״.

 

צרכנים רבים אליהם פנינו טענו שהם חשים רגועים יותר, אנרגטיים במיוחד ובכלל, שהם חשים קלילים ושמחים. 

 

לסיכום, לאור התחקיר המקיף שערכנו, אנחנו תומכים וממליצים לכם על ניקוי רעלים יזום, בייחוד אם לא ערכתם כזה לאחרונה או אולי מעולם. אני מאשרים כי רפידות הניקוי מבית NUUBU עומדות במבחן התוצאה ומהוות מוצר מהימן וטבעי לניקוי רעלים קל ומהיר. 

 

אם אתם מזדהים עם התוכן בכתבה זו, אנו ממליצים לפנות לאתר הרשמי של יצרן NUUBU.

 עדכון חשוב!!!

 מהיצרן הרשמי של NUUBU נמסר כי ישנו ביקוש גבוה 
 מאוד למוצר זה. אנו מבקשים מכם שלא לפנות למערכת המדור עם שאלות. כדי לבדוק האם נותרו רפידות NUUBU במלאי, יש ללחוץ כאן

כדי לבדוק האם נותרו יחידות זמינות של פדים NUUBU במלאי, יש ללחוץ כאן

תגובות ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 קוראים יקרים, שימו לב!

 אל תיפלו בפח ותרכשו חיקויים דומים שאינם המוצר המקורי בכתבה זו. הגיעו אלינו חדשות מצערות כי מתחרים רבים מנסים לחקות את הרפידות המדוברות במוצרים אחרים שדומים במראה ובמחיר אך ממש לא מספקים במבחן התוצאה.  לבדיקת מלאי עבור NUUBU המקורי, יש ללחוץ כאן

מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר זה וכן לפני כל שינוי בהרגלי התזונה. תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. מוצרי NUUBU אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב מסוים, אלא נועדו להוות השלמה לטיפולים המבוצעים באופן מקצועי.

0%