דליות ברגלים וורידים בולטים? תעשה את זה לפני השינה

אם אתם סובלים מבעיות ורידים והפרעות בזרימת הדם, אל תפספסו את הכתבה הזאת שיכולה לשנות את חייכם.

18-03-2023

ככל שהשנים עוברות, אני מרגישה הרבה יותר דומה להורים,לסבא ולסבתא שלי בהמון דרכים שונות. למרבה הצער,נפל לי האסימון שירשתי מהם גם את הבעיות הבריאותיות שהם התמודדו איתן שנים ארוכות.

אמא שלי החלה להתלונן על ורידים בולטים ונפיחות בכף הרגל עוד כשהייתי צעירה.

כנראה שהיא ירשה את הבעיות הרפואיות האלה מאמא שלה,כלומר סבתי.לפחות יש לנו נושא משותף שכולנו יכולות לדבר עליו כשאנחנו דנות ביעילות של כל תרופות הסבתא שהיא ניסתה על עצמה במשך עשורים רבים.

אני חושבת שהיא כבר ניסתה כל דבר שאפשר להניח על כף הרגל.

צמחי מרפא,עשבי תבלין,פירות…

כל מה שאתם יכולים לקנות בסופרמרקט, לגדל בגינה או למצוא בצידי הדרך…

היא נוהגת להקדיש יום אחד בשבוע לחיפוש חנות מוצרי טבע חדשה כדי לנסות עוד תרופת סבתא הזויה .

סבתא שלי היא מהגרת מרומניה, כך שהיא מניחה על הרגליים שלה תרופות עממיות מוזרות שעברו מדור לדור.

כשהתחלתי לסבול מהבעיות האלה החלטתי לפנות לתרופות סבתא שעוברות מדור לדור במשפחה שלי.

התחלתי לחרוש את האינטרנט בחיפוש מידע על הנושא.

קודם כל התחלתי לחקור לעומק על שום ובצל-שני מרכיבים נפוצים בתרופות העממיות והמסורתיות שסבתא שלי השתמשה בהן שקל מעוד לזהות על פי הריח החריף שמכה חזק באף.

קלטתי שהסוד מאחורי היעילות שלהם הוא כנראה האיכויות נוגדות הדלקת שלהם.

עברתי על שאר הדברים המוזרים שסבתא שלי שלי שמה ברטיה שלה- כל מיני צמחי מרפא,תבלינים,ירקות ומה לא.

כשעשיתי את המחקר המקיף שלי, מוצר מסקרן אחד כל הזמן קפץ לעין.

בדקתי את המוצר לעומק ולא האמנתי למראה עיניי.

נתקלתי בטונות של מאמרים,כתבות בלוג ודיונים בפורומים המוקדשים לבעיה שסבלתי ממנה- דליות ורידים וכפות רגליים נפוחות. כולם ללא יוצר מהכלל לא הפסיקו לשבח ולהלל את יכולות טיהור וניקוז הרעלים המדהימות של מדבקות לכף הרגל מבית Nuubu שחוללו ניסים ונפלאות והעלימו את הבעיה הרפואית שמיררה את חיי.

גם ההרכב המיוחד והמאוזן של המוצר החדשני הזה הרשים אותי לטובה,הוא הכיל נבחרת מנצחת של מרכיבים טבעיים שנקשרו אליהם סגולות ריפוי של מגוון רחב של מחלות מעבר לבעיה הבריאותית שהציקה לי.

עם חומץ עץ במבוק(חזרן),עלי שסק,צמח ה"זיקית" (הוטוניה לבובה) וחומץ- שעל רוב המרכיבים האלה אפילו סבתא שלי לא שמעה- קראתי על התכונות נוגדות הדלקת ונוגדות החיידקים של מדבקות הפלא לניקוי הרעלים והתרומה הרבה שלהן לתפקוד תקין ויעיל של מערכת החיסון.

הזמנתי בלי לחשוב פעמיים שתי אריזות של Nuubu וכבר חיכיתי לרגע שבו אוכל להניח את הידיים שלי עליהן ולהיפטר פעם אחת ולתמיד מהבעיה הרפואית שהציקה לסבתי האהובה במשך שנים רבות!

החבילה הגיעה בדואר ישירות לדלת הבית שלי הרבה יותר מהר משציפיתי!

לאחר שקראתי בעיון את הוראות השימוש על האריזה,הופתעתי לגלות שהן הרבה יותר נוחות ופשוטות לשימוש מהרטיה המסורבלת של סבתא שלי שהשאירה בלאגן אטומי- כל מה שצריך זה להצמיד את המדבקה לתחתית כף הרגל ולישון איתה במשך הלילה. זה כל הסיפור.

היא נשארת דבוקה לכף הרגל בלי להשתחרר וליפול באמצע הלילה, כך שתוכלו לשים אותה בראש שקט וללא דאגות ולשכוח ממנה במשך היום!

ניסיתי את מדבקות הפלא לניקוי רעלים ועפתי עליהן!

כבר לאחר השימוש הראשון הרגשתי שיפור משמעותי ותחושת הכובד וחוסר הנוחות ברגליים שלי הצטמצמה באופן משמעותי, לפתע הנעליים שלי ישבו הרבה יותר טוב על כף הרגל כשלפני זה הן לחצו בטירוף בגלל כל הנפיחות שסבלתי ממנה.

סבתא שלי הייתה ספקנית ולא האמינה במוצר הזה בתחילת הדרך. אבל זה ממש לא מפתיע כשלוקחים בחשבון שהיא חיפשה פתרון יעיל במשך כמה עשורים וניסתה אינספור מוצרים שונים שאף אחד מהם לא סיפק את הסחורה,בעוד שלי הספיק חיפוש של כמה דקות בגוגל.

אבל כשהיא סופסוף הסכימה לנסות את מדבקות ניקוי הרעלים Nuubu, היא לא האמינה למראה עיניה.

לילה אחד עם מדבקת הפלא סיפק תוצאות טובות יותר מאשר שנים רבות עם תחבושות בצל, כך שהיא הייתה מאוד מרוצה מהמוצר הזה!

ובגלל שכל המשפחה מהצד של אמא שלי סובלת מהבעיות האלה, אני עובדת כרגע על להזמין מארז מדבקות לכולן כדי שהן יהנו מהתוצאות המדהימות שלהן!

ועכשיו תוכלו להשיג אותן במחיר מציאה חד פעמי כי מדבקות הפלא Nuubu זמינות כרגע במבצע חסר תקדים לכבוד חגיגת יום השנה להשקה שלהן!

קוראי הכתבה הזאת מקבלים הנחה בלעדית של 70% על מארז 10 חבילות של מדבקות ניקוי הרעלים לכף הרגל Nuubu .

זוהי פרסומת ולא כתבת חדשות, בלוג או עידכון על הגנת הצרכן

מידע

כתב ויתור:
 *תוצאות פרטניות עשויות להשתנות.
מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל או לרפא כל מחלה או מצב. Nuubu אינה מציגה כל מצג ואינה נושאת באחריות לדיוק של כל מידע הכלול באתר זה או זמין באמצעותו, ומידע זה נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו נועד או משתמע להוות תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בכל מוצר בריאותי או פעילות גופנית. לעולם אל תתעלם או תוותר על ייעוץ רפואי בהתבסס על מידע כלשהו שנקרא או הושג באתר אינטרנט זה.
העדויות באתר זה מגיעות ממשתמשים בפועל של המוצרים ו/או השירותים שלנו והוגשו במגוון דרכים. הם ניתנו מרצון ולא הוצע או ניתן פיצוי. ייתכן שהתוצאות אינן אופייניות ולא ניתן להבטיח אותן.
המוצר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואינו מבטיח תוצאות.
זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות אחרונים, בלוג או עדכון להגנת הצרכן הסיפור המוצג באתר זה והאדם המוצג בסיפור אינם חדשות מעולות. הסיפור הזה מבוסס למדי על התוצאות שהושגו על ידי אנשים מסוימים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המוצגות בסיפור ובהערות הן אילוסטרטיביות ועשויות שלא להתאים לתוצאות שתשיג עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור קליקים על או רכישות של מוצרים המופיעים באתר זה. כל ההצלחות בהפחתה במשקל הושגו גם באמצעות דיאטה מופחתת קלוריות ותוכנית ספורט מתאימה.
זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות אחרונים, בלוג או עדכון להגנת הצרכן הסיפור המוצג באתר זה והאדם המוצג בסיפור אינם חדשות מעולות. הסיפור הזה מבוסס למדי על התוצאות שהושגו על ידי אנשים מסוימים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המוצגות בסיפור ובהערות הן אילוסטרטיביות ועשויות שלא להתאים לתוצאות שתשיג עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור קליקים על או רכישות של מוצרים המופיעים באתר זה. כל ההצלחות בהפחתה במשקל הושגו גם באמצעות דיאטה מופחתת קלוריות ותוכנית ספורט מתאימה.
הערת פרסום: אתר זה והמוצרים והשירותים המוזכרים באתר הינם פרסומות. אתר זה הוא פרסומת ולא פרסום חדשותי. כל האנשים המופיעים בתמונות באתר זה הם דוגמניות. הבעלים של אתר זה והמוצרים והשירותים הנזכרים באתר זה מספקים שירות להשוואה ורכישה לצרכנים בלבד.

0%