תוכן מקודם

דיטוקס למתקדמים | מדבקת כף רגל לרעלים וקילוגרמים מיותרים

בריאות / לייף סטייל

המדבקות שמאיצות מטאבוליזם, האם אפשר לרדת במשקל מתוך שינה?

לאחר שכבשו את הרשת בתגובות מנשים וגברים שניסו אותם, החלטנו גם אנחנו לברר מה באמת מסתרר מאחורי פדים (מדבקות) ההרזייה שמצהירים כי הם מנקים רעלים שחורים (וקילוגרמים מיותרים) דרך כף הרגל. 

״ירדתי 2 מידות במכנסיים, זו הדרך הכי קלה לרדת במשקל״ – ככה אמרה לנו אחת המרואיינות. כתבה חדשה במדור, שממש חבל לכם לפספס! 

Screen Shot 2021-10-20 at 17.05.09

שומן עקשן זו לא המצאה או סוג של מיתוס כלשהו, מדובר בתופעה שתוקפת גברים ונשים שינסו בכל כוחם להוריד את אותם 5 ק״ג שתקועים במקומות הכי מטרידים ולא יצליחו (שלא באשמתם). לעיתים קרובות, מצב זה גם מלווה בדימוי עצמי נמוך ונסיונות חוזרים ונשנים להרעבה עצמית או ״דיאטות כאסח״ שמובילות לבסוף לעלייה במשקל שגבוהה בהרבה מהמשקל המקורי.

בשל סיבות אלה ואחרות, דיי ברור מדוע פדים חדשניים העונים לשם NUUBU הפכו ללהיט שכבר השתלט על ארה״ב ועכשיו הגיע גם למחוזותינו. טיפול בצמחים דרך כפות הרגליים היא מסתבר שיטה קדומה וידועה בה נוהגים כבר דורות רבים בכפרים הרחוקים של צפון יפן.
פדים NUUBU | למה כולם כל כך מתלהבים מהמוצר הזה? יצאנו לבדוק עבורכם

הפדים המדוברים מכילים תערובת צמחי מרפא ומודבקים על כפות הרגליים, תוך כדי שינת הלילה שלכם. המוצר מיועד גם לירידה במשקל וגם להפחתת סטרס, תוך כדי ניקוי רעלים (דיטוקס) מהגוף.

מאחורי הבשורה הזו עומדת קבוצת מדענים אמריקאים שלקחו את עקרונות השיטה היפנית והפכו אותה למוצר שגם בעולם המערבי יכולים להנות ממנו (אגב, הצמחים בתוך הפדים עצמם – מגיעים הישר מיערות ביפן).

ערכנו עבורכם תחקיר מקיף ושאלנו רופאים, מומחים וגם לקוחות, האם הפדים של NUUBU הם עוד טרנד דיאטה פופולרי שיבאס אותנו או שאולי הפעם מדובר במוצר אמין שישחרר אותנו סופית מ״דיאטות כאסח״ וצומות מיצים למיניהם.

חפשנו תשובות לגבי אמינות הפדים של NUUBU אצל רופאים ומצאנו כי הם תומכים במוצר הזה, דווקא מכיוון שיעילותו כה פשוטה, ברורה ומבוססת על נקודות אקופונקטורה שמצויות בכף הרגל שמוכחות גם ברפואה המערבית. 

הרופאים המומים: פתרון חסכוני ולא פולשני

רופאים הסבירו לנו כי המדבקות אכן מהוות פתרון יעיל ו- 100% טבעי, לפני שפונים לפתרונות פולשניים ויקרים אחרים כמו קיצור קיבה או שאיבת שומן. כאמור, הפדים הם חיצוניים ולא חודרים לתוך הגוף והשימוש בהם חוסך אלפי שקלים על טיפולים וכדורים.

 

אז רופאים תומכים אבל עניין אותנו גם מה יגידו לנו תזונאים כי כאמור, כולנו מבינים את הקשר שיש בין הצלחת שלנו לבין ירידה במשקל אבל מה הקשר בין כף הרגל לבין השומן שתקוע בבטן, בירכיים או בצוואר? 

 

 היינו ממש סקרנים לשמוע מה יגידו לנו תזונאים בכירים על הפדים של NUUBU

תזונאים ממליצים: במקום לאסור מזונות, עדיף לשחרר רעלים

תזונאים אמרו לנו כי דווקא תהליכי הדיאטה המוכרים ושלל איסורים על מזון הם בדיוק מה שמכניס את הגוף למצב מגננה וסטרס ובעצם זה מה שבולם את תהליך ההרזייה וזה קורה בייחוד כשאתם ממש נצמדים לתפריט מופחת קלוריות. שמעתם נכון: דווקא כשאתם ממש מנסים (ורוצים) לרזות, בדיוק אז הגוף שלכם במגננה ולא משתף פעולה. זו עובדה, להורמון הסטרס הזה קוראים: קורטיזול. 


תזונאים מעידים כי הפדים של NUUBU הם גילוי מהפכני לאנשים שרוצים לרדת במשקל וההסבר הוא פשוט: כשאתם במנוחה, יורד מדד הקורטיזול בגוף וזה הזמן שהפדים עושים את העבודה ומאיצים את חילוף החומרים (בזמן השינה). 

תזונאים אמרו לנו כי: ״הפדים מעוררים את קצוות העצבים ומזרזים את המטאבוליזם תוך כדי הלילה. לאחר שימוש לילי קבוע במדבקות, אפקט הזירוז נמשך גם לאורך הימים עצמם וירידה במשקל מורגשת מדי יום. הבונוס? הגוף יוצא ממצב המגננה ונכנס למצב רוגע, את הרעלים שיוצאים מהגוף אתם תמצאו בבוקר, על גבי המדבקות שתסירו מכף הרגל״. 


אז, אולי הרזייה דרך כפות הרגליים, בזמן שינה – היא כל מה שחלמנו עליו? 

דיטוקס הפדים של NUUBU | הרעלים בגוף עוצרים את תהליך ההרזייה שלכם

מטפלים מכריזים: פרודוקטיביות, פוקוס ושינה עמוקה

הרחקנו לכת ושאלנו גם מטפלים ויועצי בריאות מה דעתם על הפדים
וזה מה שגילינו:

״הרעיון של פדים מבוסס על רפואה סינית מוכחת שקיימת כבר למעלה מ- 2000 שנים. לפי הרפואה הסינית, גוף האדם כולו משתקף בכפות הרגליים ולכן זהו מרכז האנרגיה של הגוף. איזון הגוף דרך כפות הרגליים מאיץ פעילות תקינה של כלל מערכות הגוף. זו הסיבה ששימוש יומיומי בפדים של NUUBU מעלה את רמת הפרודוקטיביות, ניהול זמן, פוקוס ואף תורם לשינה עמוקה ואיכותית״ . 

הופתענו לגלות שגם במקרה הזה, מטפלים ויועצי בריאות מוסמכים מסכימים פה אחד. 

נדמה שאיפה שלא בדקנו, קבלנו פידבקים מצוינים לגבי אמינות המוצר הזה כך שממש כבר חיכינו לחקור מה ללקוחות ברשת יש להגיד על NUUBU.

לקוחות נרגשים: ״הקילוגרמים פשוט נשרו ממני״

״אני הסקפטית הכי גדולה שיש! אין דיאטה שלא ניסיתי, אין. כבר עברתי צום לסירוגין, ניקוי מיצים, דיאטה אורז, פליאו, קיטו… באמת ניסיתי הכל. מה שקנה אותי זה שקראתי שדיאטות (וזה לא משנה איזה) מכניסות למצב סטרס (אפקט הקורטיזול) ולכן נתתי צ׳אנס לפדים האלה. מה אני אגיד, הקילוגרמים פשוט נשרו ממני. לא האמנתי שבגיל שלי, אני יכולה עוד לרדת במשקל, רק שהתחלתי להדביק את הפדים הירידה הגדולה במשקל הגיעה פתאום״

 

ככה מספרת לנו שושנה, בת 54 מראש העין. אבל, סיפורי ההצלחה לא נגמרים שם: 

 

״כל שבוע אני יורדת במשקל, עכשיו אני כבר בשבוע השלישי – במצטבר כבר ירדתי 2 מידות במכנסיים. אני לא בדיוק יודעת איך זה עובד בלילה אבל אני פשוט מרגישה שיש לי יותר אנרגיה להזיז את עצמי ופחות רצון לנשנש מהצלחות של הילדים״, 

 שיתפה אותנו קרן, אמא לאחר לידה, בת 34 מתל-אביב.

משתמשים רבים שראיינו טענו כי מאז שהם ישנים עם הפדים, הם חשים רגועים ושלווים ובכלל, הם חשים יותר בשליטה על גופם והמצב הנפשי שלהם.

פדים NUUBU | מחוללים סערה ברשת. לקוחות טוענים שהמוצר אמין

בעידן בו אנו חיים היום, קשה לדעת על מי לסמוך ומוצרים דומים ל: NUUBU צצים ברשת כמו פטריות אחרי הגשם. קל להתבלבל ולחשוב שהפדים האלה זהים לשלל מדבקות ופאטצ׳ים שקיימים בשוק אבל מאכזבים מאוד במבחן התוצאה, בייחוד עבור מי שניסה פתרונות הרזייה שונים ומגוונים וממשיך להתאכזב.

בקיצור, האם המוצר מצדיק את ההתלהבות?

ממערכת המדור מוסרים כי לאחר מחקר מקיף שערכנו, מוצר זה אכן עונה לחלוטין על כל הבטחות היצרן (עבור לקוחות שעוקבים אחר ההוראות על האריזה). ביקורות הצרכנים ברשת אמיתיות גם בארץ וגם בחו״ל והן רבות וממשיכות להגיע למערכת שלנו מדי יום.

יחד עם זאת, לאחר התקשורת עם היצרן הרשמי בישראל נמסר לנו כי כמות היחידות בישראל מוגבלת ביותר ולא ידוע האם נשארו יחידות במלאי.

כדי לבדוק האם נותרו יחידות זמינות של פדים NUUBU במלאי, יש ללחוץ כאן

תגובות ברשת

 צרכנים יקרים, שימו לב!

 אל תיפלו בפח ותרכשו חיקויים דומים שאינם המוצר המקורי בכתבה זו. הגיעו אלינו חדשות מצערות כי מתחרים רבים מנסים לחקות את הפדים המדוברים   במוצרים אחרים שדומים במראה ובמחיר אך ממש לא מספקים במבחן   התוצאה. 

 לבדיקת מלאי עבור NUUBU המקורי, יש ללחוץ כאן

מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר זה וכן לפני כל שינוי בהרגלי התזונה. תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. מוצרי NUUBU אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב מסוים, אלא נועדו להוות השלמה לטיפולים המבוצעים באופן מקצועי.

0%