תוכן מקודם

הזדקנות מוצלחת | מחקר חדש יכול להראות לכם איך לעכב את השנים באופן טבעי

בריאות / לייף סטייל

הגיל כן קובע:
תגלית חדשה נלחמת בהזדקנות התאים בגוף

ב-4 באוגוסט 1997 נפטרה ז'אן לואיז קלמנט בגיל מפולג במיוחד: 122 שנים ו-164 ימים. מלבד העובדה שמותה עלה לכותרות, גילה של ז'אן עורר שאלה מרתקת בקרב חוקרים ומדענים: 

 

מה הסיבה שאנשים מסוימים מצליחים לחיות יותר ממאה שנים ואחרים לא? יצאנו לבדוק וחזרנו עם תשובות מפתיעות במיוחד. על הכתבה הזו אסור לכם לוותר. 

 

Screen Shot 2022-02-19 at 8.04.24

רבים שואלים את עצמם, מדוע לאחר גיל 30 נראה כי ההזדקנות של הגוף והפנים שלנו מתרחשת מהר במיוחד? זה כמעט כאילו היינו מוגנים מהזקנות עד שנות ה30-40,  ואז ההגנה לפתע נעצרת והזמן משיג אותנו! 

 

ובכן, תתפלאו לשמוע שיש לכך קשר מועט לגנטיקה. מדענים גילו כבר לפני מספר שנים שזה יכול שזה קשור להצטברות של מה שנקרא "פסולת סלולרית".

הסיבה הסמויה לכך שהגוף מזדקן מהר יותר באופן משמעותי לאחר גיל 30

מה זה "פסולת סלולרית"? פשוט מאוד, במהלך חייך הגוף שלך עובר תהליך המכונה חלוקת תאים. לכל תא בגופנו יש "תוחלת חיים" מסוימת וכשאותו תא מת הוא מוחלף בתאים חדשים שלאחר מכן משתלטים על תפקידו. תהליך זה של חלוקת תאים הוא חיוני והינו אחד ממנגנוני המפתח לתפקוד תקין של גופנו.

 

למרבה הצער, כאשר תא מת, הוא משאיר אחריו: פסולת תאית, זוהי פסולת מיותרת שהתא משאיר אחריו בתוך הגוף שלנו. העניין שהוא שכאשר פסולת תאית מצטברת, היא פוגעת בתאים שמסביב, מה שמאיץ את המוות של כל סוגי התאים, כולל נוירונים (תאי עצב המוליכים מידע). 

 

כשאנחנו צעירים, הגוף שלנו משתמש בתהליך המכונה אוטופגיה כדי "לנקות" את כל שאריות הפסולת התאית שמצטברת. אפשר לחשוב על אוטופגיה כמו "רובוט שואב האבק" של הגוף עצמו – אוטופגיה מנקה אוטומטית את כל הפסולת שהתא משאיר אחריו.

 

 

המלכוד: כמו ברובוט שואב אבק אמיתי, יכולות האוטופגיה של הגוף שלנו יורדות עם הזמן (באופן טבעי). בדומה לזה שרובוט שואב אבק נתקל בקיר שוב ושוב, גם האוטופגיה בגופנו הופכת פחות ופחות יעילה. 

פסולת תאית | האם ידעתם שהתאים שלכם פוגעים בכם ככל שהשנים עוברות?

במילים אחרות, שמתם לב שהשינה בלילה כבר לא כזו עמוקה כמו פעם? שאנחנו נראים הרבה יותר מבוגרים מהגיל האמיתי שלנו (מבלי ששינינו כלום באורח החיים שלנו)? שמת לב שעם הזמן נגמרת לך האנרגיה מהר מדי, הרבה יותר מבעבר? שיותר מורכב לך להכנס למצב של פוקוס וריכוז? 

 

כל זה קורה לך בגלל שיכולות האוטופגיה של הגוף שלך חלשות הרבה יותר מפעם. הצטברות של פסולת תאית היא זו שהופכת את כל הגוף שלך לאיטי וחלש יותר ולכן סימני הזיקנה מורגשים במיוחד ובפתאומיות. בקיצור, מה אפשר לעשות כדי להחזיר את הכוח והחיוניות לגוף וגם להרגיש ולהראות צעירים יותר? 

תגלית מרגשת שמגיעה אלינו מיפן מבשרת חדשות מרגשות עבור מי שמעוניין להפוך את המצב הגופני הקיים ולהשיב לעצמו את התפקודים התאיים שהיו לו לפני עשרות שנים…

שיטה חדשה ופורצת דרך להפחית פסולת תאים ולהחזיר שנים של כוח וחיוניות לאחר גיל 30

פריצות דרך מדעיות שמגיעות אלינו מיפן  הראו שיכולה להיות דרך קלה ויעילה להסיר במהירות פסולת תאים ולעזור לתאים הקיימים להתנהג כאילו הם צעירים ב-5, 10 או אפילו 15 שנים ממה שהם באמת.

דמיינו את זה כמו "עדכון חומרה" עבור אותו שואב האבק הרובוטי שבגופנו. כאמור, אם התאים שלכם לא נפגעים מהצטברות של פסולת תאים, הם יכולים סוף סוף לתפקד כמו שצריך. 

 תארו לעצמכם להרגיש את האנרגיה והחיוניות שהיו לכם לפני 15 או 20 שנה… איך אתם נהנים משינה עמוקה ונינוחה בכל לילה… כשאתם מסתכלים במראה ורואים גרסה צעירה ומושכת יותר של עצמכם. 

 

 

אמנם, כל זה עשוי להיראות כמו חלום או פנטזיה כלשהי אבל התגלית המדעית החדשה הזו יכולה למעשה להחזיק את המפתח להחזרת השעון לאחור בתהליך ההזדקנות של הגוף. הרי, כולנו שמענו או מכירים את אותם אנשים שהזמן אצלם עצר מלכת והזיקנה לא משפיעה עליהם… אם תקבלו הצצה לתוך גופם, זה מה שתגלו. 

הזדקנות מוצלחת: אז על מה מדובר?

על פי הרפואה האלטרנטיבית ורפואה יפנית עתיקה, בגוף האנושי ישנם למעלה מ-360 נקודות דיקור. יותר מ-60 מנקודות הדיקור נמצאות בכפות הרגליים. כפות הרגליים שלנו הן האזורים הרפלקטיביים של האיברים הפנימיים שלנו.

 

NUUBU, סוג מיוחד של מדבקת דיטוקס, ממריץ את 60 נקודות הדיקור בכפות הרגליים ומסייע בניקוי הגוף. המדבקות מכילות מרקחת צמחי מרפא מיוחדת שמסירה רעלים ותאים ישנים מכפות הרגליים. כל זאת נעשה בצורה בטוחה ולא פולשנית. עם כל לילה שעובר, המדבקות הופכות פחות ופחות שחורות. 

 

 

ניקוי רעלים מסייע להצערת העור ולעור להיראות קורן יותר. נראה שגם השיער כבר לא מאפיר באותה המהירות. לקום מהמיטה יכול להיות קל יותר. בשימוש קבוע, כאבים בגוף נחלשים מיום ליום, במידה ויש כאלה.

כפות הרגליים שלכם | משקפות את תהליך ההזדקנות והאיברים הפנימיים בגוף

אנטי אייג׳ינג טבעי, איך זה עובד?

שלושה גורמים מרכזיים הופכים את מדבקות הדיטוקס מבית NUUBU ליעילות במיוחד בתהליך התחדשות התאים:

 

רפואה סינית מסורתית

ניקוי רעלים דרך כפות הרגליים אינו רעיון חדש, מדובר בשיטה ידועה מזה מאות שנים ברפואה הסינית המסורתית. הרפואה האלטרנטיבית מנצלת מזה שנים את העובדה שמערכת העצבים שלנו קשורה זו בזו בכל הגוף. אם מגרים נקודה מסוימת, הדבר משפיע ישירות על שאר הגוף.

כוח הכבידה במחזור הדם

עובדה מוכחת ברפואה הינה כי כאשר אלמנטים מזיקים נדחפים במחזור הדם, הם תמיד נוחתים אל הגפיים התחתונות ובמיוחד לכפות הרגליים. כוח הכבידה עוזר גם הוא להביא את המתכות הכבדות והזיהומים האלה לרגלינו – המקום שבו מודבק NUUBU.

מטאבוליזם מוגבר בלילה

המדבקות מאיצות ירידה במשקל! ידוע כי הפעלה המתמדת של דרכי העצבים גם תורמת לחילוף חומרים מואץ (מטאבוליזם). גם אם משתמשים במדבקות רק למשך הלילה, ההשפעה עובדת לאורך כל היום. זירוז חילוף החומרים בגוף מביא להאצת חילוף החומרים ולכן גם להרזייה.

מדבקות מבית NUUBU: אל תתבלבלו, זה לא עוד ״סתם מדבקות״

חשוב לנו לציין כי כיום, שוק הרפואה האלטרנטיבית רווי מדבקות דיטוקס דומות במראה ובמחיר. NUUBU טוענים  שזה לא ״עוד מדבקות״ שיוצאות בהבטחות סרק שלא עומדות במבחן התוצאה ושמדובר במוצר וותיק בשוק עם מיליוני לקוחות מרוצים מסביב לעולם.

 

קצרנו לכם את שלל יתרונות המוצר לעומת המתחרים, כפי שנמסר לנו מלקוחות מרוצים ברשת: 

1. מטפל בבעיה מהמקור

בעוד הרפואה המערבית מטפלת בסימפטומים, המדבקות מכוונות לשורש הבעיה: התאים. 

2. טבעי וידידותי לסביבה

תערובת צמחי המרפא נאספו הישר מהיערות ביפן. המדבקות מכילות 100% רכיבים טבעיים בלבד. 

3.מסייע בהפגת מתחים

NUUBU מסייע בהורדת הלחץ הנפשי iמרגיעות את כפות הרגליים מההתשישות.

4.עוזר להפחית חרדה

המדבקות מבטיחות להשתחרר מהסטרס בזמן השינה. לאחר מספר ימים, ניתן יהיה לתעורר בבוקר יותר שלווים.

5. תורם לשינה איכותית

בין אם אתם מתקשים לישון או לא, המדבקות יעזרו לכם. המדבקות נותנות ביטחון לכפות הרגליים והופכות את הלילות לשקטים יותר.

6. אפקט אנטי אייג'ינג

 המדבקות עוזרות לנקות את הנקבוביות, הפחתה באקנה ובעיות עור אחרות. צפו שהעור שלכם ייראה קורן וצעיר יותר.

 

פדים NUUBU | מחוללים סערה ברשת. לקוחות טוענים שהמוצר אמין

בעידן בו אנו חיים היום, קשה לדעת על מי לסמוך ומוצרים דומים ל: NUUBU צצים ברשת כמו פטריות אחרי הגשם. קל להתבלבל ולחשוב שהפדים האלה זהים לשלל מדבקות ופאטצ׳ים שקיימים בשוק אבל מאכזבים מאוד במבחן התוצאה, בייחוד עבור מי שניסה פתרונות הרזייה שונים ומגוונים וממשיך להתאכזב.

בקיצור, האם המוצר והתמורה עבור המחיר מצדיקים את ההתלהבות?

ממערכת המדור מוסרים כי לאחר מחקר מקיף שערכנו, מוצר זה אכן עונה לחלוטין על כל הבטחות היצרן (עבור לקוחות שעוקבים אחר ההוראות על האריזה). ביקורות הצרכנים ברשת אמיתיות גם בארץ וגם בחו״ל והן רבות וממשיכות להגיע למערכת שלנו מדי יום.

יחד עם זאת, לאחר התקשורת עם היצרן הרשמי בישראל נמסר לנו כי כמות היחידות בישראל מוגבלת ביותר ולא ידוע האם נשארו יחידות במלאי.

כדי לבדוק האם נותרו יחידות זמינות של פדים NUUBU במלאי, יש ללחוץ כאן

תגובות ברשת

 צרכנים יקרים, שימו לב!

 אל תיפלו בפח ותרכשו חיקויים דומים שאינם המוצר המקורי בכתבה זו. הגיעו אלינו חדשות מצערות כי מתחרים רבים מנסים לחקות את הפדים המדוברים   במוצרים אחרים שדומים במראה ובמחיר אך ממש לא מספקים במבחן   התוצאה. 

 לבדיקת מלאי עבור NUUBU המקורי, יש ללחוץ כאן

מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר זה וכן לפני כל שינוי בהרגלי התזונה. תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. מוצרי NUUBU אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב מסוים, אלא נועדו להוות השלמה לטיפולים המבוצעים באופן מקצועי.

0%