תוכן פרסומי

שיטה חדשה להילחם בעודף משקל:
מדבקות הפלא הדיסקרטיות האלה יעזרו לך להוריד את השומן הבטני (ירידה במשקל מדי בשבוע!)

04/09/22 | מאת: דנה כהן

5/5
slim_patch_1
תוצאות עשוית להשתנות

חייבים להוריד מהשומן הבטני שלכם וכבר לא מאמינים שזה אפשרי? אמרו לכם שזה סוג השומן היחידי שפשוט לא ניתן להגיע עליו (או להוריד אותו רק במכון כושר)? מסתבר שעכשיו אתם דווקא יכולים לחשב מסלול מחדש.

תוצאות מדהימות של טיפול חדשני להרזיה פותח לאחרונה, כאשר כל שעליך לעשות הוא להניח את המדבקה המהפכנית הזו על העור שלך והשומן הבטני יורד בהדרגה מעצמו. זה לא דורש דיאטות קיצוניות או פעילות גופנית סדירה. האם אנו עומדים בפני הירידה במשקל של העתיד? כל הסימנים מראים שכן.

 

מאחורי המוצר הזה עומדת קבוצת מדענים צרפתים ששמו להם מטרה: למצוא פתרון טבעי לבעיית השומן הבטני ולהאיץ ירידה משמעותית במשקל. 

רופאים נרגשים: אנו נחשפים להתקדמות גדולה בשיטות טבעיות לטיפול בעודף משקל

אפילו רופאים נלהבים מהמוצר הזה מכיוון שיעילותו כה פשוטה וברורה. המדבקות מהוות פתרון אלטרנטיבי ו- 100% טבעי, לפני שממהרים לגשת לרפואה מערבית ופתרונות פולשניים ויקרים אחרים. במקום זה, המדבקות אינן חודרות לגוף והשימוש בהן חוסך אלפי שקלים על טיפולים וכדורים שלא מוכחים את יעילותם פעם אחר פעם. 

בניסוי בו השתתפו 5,000 נשים וגברים עם דרגות שונות של עודף משקל (במשך 30 יום) הם עברו טיפול חדשני לירידה במשקל שכלל שימוש יומי במדבקת הפלא על חלק נבחר בגוף.

התוצאות הפתיעו את יוצרי המוצר בעצמם.

התברר ש:

  • אצל כל המשתתפים קצב חילוף החומרים גדל פי 2-3 לאחר השימוש המדבקה.
  • 89% מהמקרים הצליחו לרדת במשקל בקביעות מדי שבוע, כבר מתחילת השימוש.
  • 91% מהנשים ראו שיפור משמעותי בצלוליט (בעיקר באזור הירכיים).
  • ב-94% מהמקרים, הנבדקים הפסיקו לנשנש בין הארוחות, הרגישו שבעים יותר למשך זמן רב יותר.
  • ב-97% מהנבדקים לא הופיע אפקט היו-יו והירידה במשקל המשיכה גם אחרי השימוש.

בתעשייה כיום, יש אפילו קולות שקוראים למדבקה הזו "מבערת שומן" ו"אוכלת הקלוריות".

" מדבקת הפלא היא הטכניקה החזקה ביותר של שריפת שומן הטבעי שאי פעם נתקלתי בה.
ראיתי במו עיני איך ללא רחמים גברים ונשים הורידו את הקילוגרמים העודפים.
היא הייתה יעילה גם במקרים של עודף משקל מתקדם ובחלקים הקשים ביותר בגוף, כגון, הבטן או הירכיים.
שלא לדבר על זה שהנבדקים מרגישים שבעים ואנרגטיים יותר. זה באמת הרשים אפילו אותנו".

מדוע זה עובד?

במהלך 9 שעות הפעולה של מדבקה בודדת, מופעל האנזים LPL אשר מפעיל סוג של "תחנת כוח" בגוף המאיצה את המרת חומצות השומן האגורות בתאי השומן לאנרגיה.

בדרך זו, תאי השומן מתכווצים והקילוגרמים נושרים.

 

נוסחה זו מבוססת על מערכת ״תרמית״: כי לאחר הנחת המדבקה על פני העור, המרכיבים הפעילים משחררים חומרים הממריצים את חילוף החומרים, ממזערים את תחושת הרעב ומפחיתים צלוליט.

 

השכבות המיוחדות של המדבקה מכילות חומרים ממקור 100% צמחי המביאים לזירוז בחילוף החומרים וליצירת אפקט ההמרה לאנרגיה מדי יום (גם בלילה), מה השמאפשר לאבד משקל ללא שינוי מהותי באורח החיים וללא דיאטה קיצונית.

 

"אחרי לידת בני מצאתי את עצמי עם בטן רופסת, סימני מתיחה וצלוליטיס.
למרבה המזל, לא ויתרתי והחלטתי לנסות את המדבקות האלה. עודפי השומן ירדו ממני במהירות, למרות שלא הייתי בדיאטה מיוחדת או ספירת קלוריות. לאחר חודש של טיפול, אני שוקלת 56ק"ג והחזרתי את הגזרה שלי מלפני ההריון.
בנוסף, הנראות של הצילוליט ירדה במידה ניכרת, אז אני לא מתכוונת להפסיק את השימוש במדבקות.
תודה לכם!"

תוצאות עשויות להשתנות

איך זה עובד?

זה מה שקורה לגוף, בתהליך של 30 ימי שימוש במדבקת הפלא: 

  • שבוע ראשון – זרימת אנרגיה, קצב חילוף חומרים מואץ, ירידה במשקל של 1-2 ק"ג (בהתאם לנטייה של הגוף)
  • שבוע שני – שיפור במצב הרוח, צמצום ס"מ בירכיים, הפחתה בשינויים בצלוליט ב-40%, הפחתת תחושות הרעב וירידה בבולמוסי אכילה, ירידה נוספת במשקל.
  • שבוע שלישי – השטחת הבטן – סימון ברור של קו המותניים, הפחתת תכולת השומן ב60-80%, ירידת מתמשכת במשקל.
  • שבוע רביעי – הפסקה מוחלטת של אכילה בין הארוחות, ירידה משמעותית של צלוליט, המשך ירידה הדרגתית במשקל (תלוי בנטיית הגוף האישית)

השפעות מוכחות: מדבקת הפלא זו ממש לא ״עוד מדבקה״

בדיקות רפואיות אישרו כי מדבקת הפלא תורמת לירידה מהירה ואפקטיבית במשקל. השיטה פועלת יום ולילה, מגרה באופן פעיל את הגוף לשרוף תאי שומן ולהאיץ את חילוף החומרים בגוף. אפשר לומר שהחומרים הטבעיים שכלולים במדבקה, לאחר שחרורם בעור, הופכים את הגוף למכונת שריפת שומן אמיתית.

 

מדבקת הפלא מסוגלת לעורר את מרכז דיכוי הרעב במוח שלנו. זה משפיע על ההיפותלמוס (האזור במוח האחראי על תאבון) שמשדר את האות שהקיבה מלאה, הרבה אחרי שהארוחה העיקרית הסתיימה.

 

המדבקה גם מעכבת את פעולת ההורמונים האחראים על הרעב,

כך שאנחנו לא נסחף לקינוחים ומנה שניה ונמנע מלנשנש מספר רב של קלוריות מתוך שעמום או ״קרייבינג״.

גם תזונאים ממליצים בחום על המדבקות האלו​: ״דיאטות הן העבר, השימוש במדבקה הפלא בטוח וטבעי״

שומן אינו שורף את עצמו, ולכן צריך לעזור לו על ידי האצת חילוף החומרים, עיכול מזון ביעילות, הגבלת ספיגת השומן שמגיע עם האוכל וגורם לך להרגיש שובע לאורך זמן.

כל זה אפשרי עם מדבקת הפלא מבלי להתחיל דיאטת כאסח חדשה או להעביר שעון רבות במכון כושר.

המדבקה מתאימה לגברים ונשים בכל הגילאים, בעלי שומן עודף באזורים בעייתים בגוף (לא משנה כמה אתם רוצים להוריד, אם מדובר ב2-3 קילו או יותר).

הנה קישור ישיר לאתר הרשמי של היצרן (מספר חבילות בודדות נותרו*)

עדותה של ג'ולי, בת 34

"היום ששינה את חיי"

שאלנו את ג'ולי איך זה שלפני 6 שבועות היא שקלה 103ק"ג, והיום אנחנו רואים אישה רזה, חייכנית וחסרת עכבות לחלוטין. הנה התשובה שלה:

״שמעתי הרבה דברים טובים על השיטה הזו.

אז אמרתי לעצמי: לכי על זה!

באמת רציתי לשנות את חיי.

רציתי לרדת במשקל כדי מעל לכל, שאוכל להרגיש טוב עם עצמי. רציתי לדעת אם אוכל ללבוש מידה M, ואם בכל זאת אני אוכל למשוך גבר שיתאהב בי״ 

"אני איבדתי משקל כל יום"

״זה לא ייאמן, אבל כבר אחרי 3-4 ימים שמתי לב לשינויים הראשונים בגוף. התחלתי לאבד סנטימטרים במותניים ובירכיים. הצלוליט נעלם. הרגשתי קלילה יותר ויותר מדי יום, ומה ששימח אותי מאוד, הפסקתי לחשוב על מה שיש במקרר ועל הארוחה הבאה. אני לא מסתירה שזו הייתה הבעיה הכי גדולה שלי. זה מדהים, אבל אני בקושי רעבה בין הארוחות! זה מעולם לא קרה לי לפני כן. אני הרגשתי שבעה במשך זמן רב אחרי ארוחת בוקר, צהריים וערב ואיבדתי משקל במהירות

ג׳ולי מאוסטרליה לאחר השימוש במדבקות הפלא במשך 60 ימים

תוצאות עשויות להשתנות

בסופו של דבר, במשך 6 שבועות ירדתי כמה וכמה מידות!

אי אפשר היה לזהות את הגוף שלי. לא להתחמק יותר מהשתקפות שלי במראה. לא עוד להרגיש בושה מול אחרים. לא עוד להסתיר את גופי מתחת לבגדים רחבים.

סוף סוף יכולתי להשתזף בבגד ים בלי שום מבוכה״.

מה הופך את מדבקת הפלא ליעילה כל כך?

איך זה עובד?

הגולשים ברשת מרוצים: יעילות מוכחת!

10,000+ Satisfied Customers

4.9/5
5/5

הודות לשימוש במדבקות הפלא עודפי השומן שהצטברו בגופה של ג'ולי במהלך השנים ירדו אחרי שנים של דיאטות שנכשלו.

כמו כן, אפקט היו-יו לא מופיע, מה שאומר שתאי השומן התפרקו לחלוטין ולתמיד.

קמיל מניו- יורק לאחר השימוש במדבקות הפלא במשך 30 ימים

תוצאות עשויות להשתנות

מרגרט מפריז לאחר השימוש במדבקות הפלא במשך 5 חודשים

תוצאות עשויות להשתנות

איילין מלונדון לאחר השימוש במדבקות הפלא במשך חודשיים

תוצאות עשויות להשתנות

הרפיה לגוף ולנפש: משתמשי מדבקת הפלא יותר פרודוקטיביים ופחות לחוצים

כמה פעמים ענית את עצמך בדיאטות מדומות שלא עשו כלום ורק החמירו את המצב? כמה פעמים הרגשת כניעה כשהקילוגרמים חזרו בגדול אחרי שדיאטה הסתיימה? כמה פעמים בכית כשהסתכלת על ההשתקפות שלך במראה?

 

הגיע הזמן לסיים את זה ולהתחיל פרק חדש לגמרי בחייך. בלי לבזבז הון תועפות, בלי סיכון בסיבוכים או תקופת החלמה ארוכה, כמו במקרה של שאיבת שומן. זה הזמן שלך לשנות הכל ולהחזיר את הבטחון העצמי שלך.

 

אם אתה רוצה להשיג תוצאות כמו ג'ולי, גיבורת המאמר הזה, לחץ על הקישור למטה. זה יעביר אותך לאתר הרשמי של היצרן, שם תקבל הנחה מיוחדת. אני ממליץ לך לעשות זאת בהקדם, מכיוון שמספר ההנחות היומיות המוענקות מוגבל ולא כולים זוכים לנצל את ההנחה הזו.

עדכון חשוב!

שימו לב! בעקבות הביקוש ההולך וגדל של מדבקת הפלא עלו בשוק חיקויים רבים. מדבקת הפלא המקורית הינה המוצר היחידי שבאמת מביא לירידה בשכבות השומן הבטני ומביא לירידה במשקל. צרכנים יקרים, אל תפלו בפח ותרכשו מוצרים שנראים דומה ומבטיחים הבטחות שווא ואח״כ מאכזבים במבחן התוצאה. מדבקות הפלא נרכשו כבר ע״י מליוני לקוחות מרוצים ברחבי העולם ולקוחות חוזרים שראו פלאים.  מהרו להזמין לפני גמר המלאי כי המדבקות נחטפות מהרשת כמו לחמניות חמות. 

היכן אוכל להשיג את המבדקה הזו?

אתה יכול למצוא אותו ישירות באתר הרשמי על ידי

לחיצה כאן .

נ.ב.: בנוסף, מדבקת הפלא מוגנת על ידי אחריות להחזר כספי של 30 יום. פשוט שלח להם דוא"ל אם אתה לא מרוצה ותקבל את כספך בחזרה.

תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. תוצאות עשויות להיות שונות מאדם לאדם. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. הבעלים אינו ממליץ או תומך בשום חברה מסוימת. ייתכן שיחולו תנאים, התניות והחרגות. לא נערכו בדיקות לגבי היעילות והבטיחות של מוצר זה על ידי מנהל המזון והתרופות (FDA) של ארה“ב. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, למנוע, לטפל או לרפא מחלה כלשהי. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. התייעצו עם הרופא שלכם לפני ביצוע שינוי בשגרה הרפואית הרגילה שלכם.

מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר זה וכן לפני כל שינוי בהרגלי התזונה.התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. מוצר זה לא מיועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב מסוים, אלא נועדו להוות השלמה לטיפולים המבוצעים באופן מקצועי.

0%