תוכן פרסומי

הרופאים מבולבלים: מפל ארומתרפיה כובש את ישראל בסערה

נכתב ע״י: ברק לביא 2/10/22 14:58

נדיר שמומחים מסכימים על משהו: מה שהופך את הניצחון של "מפל הארומתרפיה" הזה, שכרגע כובש את הרשת בסערה, למובן עוד יותר.

״ספירואל״ הוא שמו של המוצר המהפכני הזה שהוא למעשה סטארט-אפ חדש שמגיע מ: ליטא ומעניק שלווה ורוגע לאנשים לחוצים משני צדי האוקיינוס ​​האטלנטי! הרעיון של מוצר הרפיה מיוחד זה פשוט כמו שהוא גאוני!

אפקט הארומתרפיה גם מאט את תהליך ההזדקנות וגם עוזר לך לרדת במשקל מהר יותר!

מאחורי המוצר עומדת קבוצת מדענים בעלי שם ששמו את גורם הלחץ בפרספקטיבה הוליסטית, כלומר: הם פיתחו מכשיר המאפשר לכל אדם להירגע תוך דקות ספורות, לא משנה מתי ולא משנה איפה.

בלי צחוק: סטרס מאיץ עלייה במשקל ומגביר תהליכי הזדקנות!

התוצאות של מפל הקטורת המרשים הזה משמחות כעת מומחים בכל רחבי העולם: אלפי קונים נהנים מאפקט הרוגע ומשוויצים בשמחה בהצלחותיהם בתהליך ירידה במשקל עם העוזר הקטן והקסום שצץ ברשת. לפתע, רבים מסוגלים להשתלב שוב בבגדיהם הישנים, והם מקבלים מחמאות מחברים וקרובי משפחה על כמה הם נראים שוב צעירים ובכושר

סלבס וכוכבי טלויזיה מאוהבים במפל הזה

האם אי פעם תהיתם איך ידוענים לעיתים רחוקות לחוצים ותמיד בכושר שיא בלי צורך להתאמץ במשך שעות של אימונים או מדיטציות? למרות שהם יכולים להוציא הרבה כסף על מאמנים אישיים, הם מעדיפים להשתמש במוצרי ארומתרפיה כמו ספירואל כי התוצאות מדהימות וקלות!

טיפול ארומתרפי הוא הסוד של השמור של סלבס בארץ ובעולם: בזכות זה הם תמיד במצב מושלם ונראים בקלות צעירים מהגיל האמיתי שלהם בעשרות שנים

"מפל הרפיה": סוד הרזייה ורוגע שפועל על כל החושים בגוף

תוהה איך זה עובד? שלושת הגורמים הללו הופכים את ספירואל לפתרון האולטימטיבי:

𝟏) ניתן לייחס את רעיון מפל הקטורת כבר בתקופת מצרים העתיקה: למטרות פולחן או ריפוי, ניחוחות שימשו את המצרים והיוונים, כמו גם את הסינים וההודים שידועים מזה מאות שנים בגזרת הדקיקה וחילוף חומרים זריז.

השפעת הריחות על כלל איברי הגוף הוכחו כבר בווריאציות הראשונות של ארומתרפיה והיו ידועות בסגולותיהם עוד במצרים העתיקה.

𝟐) כאשר המרכיבים של ספירואל מתאדים ואנו מריחים אותם, הם מעוררים מסרים מיוחדים הנשלחים למערכת הלימבית של המוח (המערכת השולטת ברגשות כגון: חרדה, אושר ולחץ). מה שמשפיע במידה רבה על רמת האיזון הכללית בגוף שלך.

הניחוח הייחודי של ספירואל מוריד אז את רמת הלחץ של כל הגוף שלך, אשר בתורו גם מסייע לטפל במגוון בעיות נפשיות ופיזיות.

𝟑) אחד ממקורות הלחץ הגדולים ביותר עבור אבותינו היה חוסר מזון. כשאתה לחוץ, אינסטינקט ההישרדות העתיק הזה מופעל ואתה אוכל יותר מדי למרות שאתה לא רעב בכלל, רק לחוץ.

זה מה שרבים מכנים: ״אכילה רגשית״. ספיראל יכול להוריד את רמת הלחץ שלך בטווח הארוך ואתה תהיה פחות רעב ותרד במשקל מהר יותר.

הרופאים נרגשים: חסכו אלפי שקלים הודות ל- ״מפל ההרפייה״ (ספירואל)

אפילו רופאים מתלהבים מהמוצר מכיוון שיעילותו כל כך פשוטה ומוכחת בבירור. אבל הם גם מדגישים היבט נוסף: בעוד שרבים מוציאים הרבה מאוד כסף על שיטות הרפיה משוכללות, מפל הקטורת הפשוט הזה למעשה מאפשר מאפשר חלופה זולה וטבעית וגם עמידה לאורך זמן רב.

הרפיה לגוף ולנפש: לקוחות ספירואל מאושרים יותר, רזים יותר ופחות בסטרס

מדוע זה כך? ניתן להסביר זאת בקלות: מחקרים רבים מצאו שרמת מתח מוגברת לא רק יכולה להפריע רגשית, אלא גם מפריעה דרמטית על גורמים כמו: שביעות רצון אישית, פרודוקטיביות ופוקוס. לעומת זאת, מי שלא נתון לקריסה תמידית תחת לחצי היום יום, שמח יותר וחי חיים בריאים בהרבה.

גולשים ברשת מאשרים: ספירואל יותר מסתם "קטורת"

יחד עם זאת, הדבר היחיד שלקוחות מתחו עליו ביקורת הוא המחיר, שהוא גבוה יחסית ומחירו הוא קצת יותר מ100 ש״ח עבור "מפל קטורת". עם זאת, קונים רבים אפילו לא מבינים שעם ספירואל הם לא רק קונים מוצר ייחודי שנראה יפה בכל בית.

אבל גם מכשיר מהפכני שתוכנן במיוחד כדי לשפר את רווחתם ובריאותם של כל יושבי הבית על ידי רגיעה ושלווה פנימית על סמך שנים של ידע ארומתרפי קדום ומוכח.

מעבר לזה, המראה השובה של ספירואל ימגנט אותך ואת כל הסובבים, בעוד שחרוטי הקטורת הטבעיים שלו גם מספקים לך רמה עמוקה יותר של הקלה טיפולית.

לא מרוצה? כספך יוחזר (היצרן מציע גם אחריות להחזר ל- 30 יום)

מידע חשוב: כרגע היצרן עדיין מציע 50% הנחה לכל הלקוחות החדשים. עם זאת, המלאי כבר מצטמצם מאוד.

אם תרצו לנסות את ספירואל עכשיו במחיר ניסיון אטרקטיבי במיוחד (כולל 50% הנחה) ועם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, שווה להיות מהיר!

לחצו כאן לבדיקת מלאי קיים בזמן אמת.

הצעה בלעדית:

– 50% הנחה למזמינים דרך אתר זה בלבד.

נצל הנחה זו כל עוד היא נמשכת, ההנחה תפסק ללא כל התראה מוקדמת. 

זמין רק לזמן קצר

ביקורות הגולשים ברשת

חנה מזרחי
חנה מזרחי
אלפי מנשה
Read More
הזמנתי את זה כי חשבתי שזה לא יכול להזיק לנסות. בלילה הראשון שמתי לב לשינה עמוקה יותר אבל חשבתי שאני מדמיינת. לאחר כמה לילות, אני כבר בטוחה: אני מתעוררת רגועה יותר והשינה רצופה. מוצר נהדר.
סיגל כהן
סיגל כהן
רמת גן
Read More
בסוף היום אני נרגעת עם המפל הזה. אני מכינה לי כוס תה ושמה את הריח המועדף עלי. זה ממש עוזר לי לנשנש פחות בלילה מול הטלוויזיה. זה לא דומה לאף קטורת רגילה שניסיתי- באתי סקפטית ובסוף קניתי שניים. תודה!
יוסי אוחיון
יוסי אוחיון
באר שבע
Read More
אני ממש אוהב נרות ודיפיוזרים (מפיצי ריח) בבית אבל המפל זה משהו אחר. מעבר לריח המדהים, האפקט של העשן נותן אווירה מיוחדת ושלווה. כל החדר מרגיש שליו פתאום. אני מכור למוצר הזה! ממליץ!
Previous
Next

תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. תוצאות עשויות להיות שונות מאדם לאדם. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. הבעלים אינו ממליץ או תומך בשום חברה מסוימת. ייתכן שיחולו תנאים, התניות והחרגות. לא נערכו בדיקות לגבי היעילות והבטיחות של מוצר זה על ידי מנהל המזון והתרופות (FDA) של ארה“ב. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, למנוע, לטפל או לרפא מחלה כלשהי. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. התייעצו עם הרופא שלכם לפני ביצוע שינוי בשגרה הרפואית הרגילה שלכם.

0%