תוכן פרסומי

נולדתי לכסף ואני יודע, עשירים לא עובדים יותר קשה ממך

פורסם: ה- 29 אוקטובר, 2023 בשעה 13:52

אני מה שרובכם יגידו עליו ״נולד לכסף״ או התיאור היותר חביב עלי: ״נולד עם כפית זהב בפה״. אבא שלי הוא מנכ"ל של תאגיד פרטי ידוע, נולדתי וגדלתי בשכונה מהמעמד הגבוה שכולכם שמעתם עליה. למדתי בתיכון פרטי אקסקלוסיבי, חברי כיתתי קבלו מכוניות ספורט מתנה ליומולדת, טסו במטוס פרטי וביקורים בחנויות שאנל ודיור היו דבר שבשגרה עבורם. 

את כל חיי העברתי סביב אנשים עשירים (רבים מהם מככבים באופן קבוע במדורי הרכילות והפיננסים שלכם),  בעלי ממון שהאינפלציה לא מפחידה אותם ושתמיד, אבל תמיד רצו להטיף לי על כסף. פעם האמנתי שאין דבר שכסף לא יכול לקנות, אם יש לך מספיק ממנו. אחרי הכל, כולם (כולל כולם) מסביבי טענו ולמדו אותי שככה זה עובד בחיים. היום אני יודע שזה לא נכון, יש ועוד איך דברים שכסף לא קונה ואני יכול להוכיח את זה.

הסתקרנת? תמשיך לקרוא! 

ואז זה קרה...העשירים הבינו שיש דברים שכסף לא יקנה להם

איך הולך המשפט הידוע: ״רק כשאתה מאבד משהו אתה לומד להעריך אותו באמת?״, תופתעו לשמוע שאני לא מדבר פה על אהבה או על כסף אלא דווקא, לא תאמינו, על ניקיון. לפי נתונים שנאספו מתקופת הקורונה, עשירים רבים נקלעו למצוקה נפשית רצינית כשהם הבינו לפתע שאף אחד לא ינקה אחריהם בזמן הקרוב. מילות חיפוש כמו ״איך לנגב״ ו- ״איך להפעיל שואב אבק״ עלו בצורה דרסטית במנועי החיפוש ברשת, לפי מידע שנמצא דרך מקורות מהימנים ב- google trends, אי שם בתקופת הלוק דאון. 

לוסי צ׳לנג׳ר, בעלת חברת נקיון אקסקלוסיבית בלונדון שמספקת מנקות ומנקים למיליונרים ברחבי העולם מספרת: ״בסגר הראשון, היו לי לקוחות שהתקשרו אליי בבהלה ושאלו אם הם צריכים לשים את כלי הכסף ותכשיטי הזהב שלהם במכונת הכביסה ואחרים שדרשו לדעת איך מחליפים שמיכת פוך?״.  

רבים מתושבי האפר איסט סייד, שכונה המזוהה עם מעמד ״הכסף הישן״ בניו יורק אפילו הציעו לעובדי הניקיון שלהם לגור איתם בביתם המרווח לסגר שיתופי רק כדי שימשיכו לנקות אחריהם. ג׳קלין, בעלת  בית מרווח במיוחד במנהטן ששהתה בהסגר עם בעלה במשך 58 ימים מלאים, הציעה לעוזרת הבית שלה לעבור לגור איתה ועם בעלה אך העוזרת העדיפה להישאר עם משפחתה וג׳קלין נאלצה לפענח בעצמה איך להפריד בין כביסה לבנה וצבעונית והאם צריך לשטוף בסבון את השטרות שיש לה בכספת (סיפור אמיתי). וככה יצא שמגפה עולמית היא זו שהבהירה לעשירים שכסף לא קונה הכל. 

אפילו האנשים העשירים ביותר בעולם שוטפים כלים

אם חשבתם שטרנד הניקיון בקרב העשירים נגמר בזמן המגפה, אז טעיתם. מגזין פורבס חשף כעת כי בקרב האנשים העשירים ביותר בעולם נמצא כי הם עדיין מתעקשים לבצע מטלות בית כמו להוציא את הזבל וללכת למכולת. הסקר בדק את 65 האנשים העשירים ביותר על פני כדור הארץ ומצא כי למרות שכולם יכולים להעסיק עובדי בית, המיליארדרים רוצים לפנות מזמנם היקר כדי לבצע מטלות בביתם. 

האנשים מספר 3 ו-5 העשירים בעולם (מי שכולכם בוודאי מכירים!) – שניהם חשפו את הרגל שטיפת הכלים שבכיור, בכל לילה ואף העלו תמונה כהוכחה בחשבון הטוויטר שלהם. ניקיון עשירים זוכה לכינוי המשעשע: ״היוגה החדשה לעובדי המוח״ מפני שהוא נמצא כמעצים תחושת הישגיות, סיפוק, מרגיע ומעודד יצירתיות מוגברת עבור מי שמעביר את רוב שעות היום במשימות מאתגרות נפשית ודורשות שכלית.  

מוכח: אנשים עשירים עושים רק דבר אחד שונה ממך

אז איך העשירים מנקים שאלתם? הא! שאלה מצוינת. פתרון טכנולוגי מתקדם במיוחד מציף את הרשתות החברתיות בימים אלה ומגלה את הסוד הכמוס של אלה שבתיהם מצולמים למגזינים  של עיצוב-פנים והלייפסטייל הנחשבים ביותר. אם תמיד שאלתם את עצמכם איך בתים שגרים בהם אנשים ומשפחות נראים כאילו הם רק הרגע שופצו או נבנו? אתם חייבים להמשיך לקרוא! 

הסיבה שקשה לנו לדמיין את נשיא ארה״ב משפשף את התבנית השומנית של העוף בתנור או את החריצים השחורים באמבטיה היא בגלל שלעשירי-על יש טריקים שלא כוללים סקוץ׳ ישן וקרצוף שומנים. תראה, עשירים לרוב ישתמשו עליך בטענת שווא המעייפת של ״השגתי את כל מה שיש לי בכישרון ועבודה קשה״ אבל (וזה אבל גדול) גם עשירים ואולי נכון לומר, בעיקר העשירים מחפשים את קיצורי הדרך. הם לא אוהבים לעבוד קשה. ההבדל היחיד בינך לבינם זה שהם לא מוותרים עד שהם מוצאים דרך להשיג בדיוק את מה שהם רוצים ולהשיג את מה שהם רוצים, כמה שיותר מהר. וגם בתחום הנקיון הם עושים את זה אחרת מכל השאר. 

העשירים מנקים, אבל לא מלכלכים את הידיים

הסתקרנתם? גם אנחנו, ובכן, תכירו את סינושי! הגאדג׳ט הזה כבר חולש על כל שכונות היוקרה והווילות הענקיות והפך במהרה להיות חברם הטוב ביותר של צלמים, מפיקים וסטייליסטים לעיצוב הבית. לצוות המדור נודע לאחרונה שחברות ניקיון רבות כבר רכשו לכל מנקה לפחות שתי יחידות של המוצר הזה ולקוחותיהם מדווחים שזה חותך את שעות הנקיון בחצי!!!! בזכות ההמצאה הזו, גם חברות הניקיון יכולות להכניס יותר בתים ללוז וגם הלקוחות מקבלים את אותו שירות בחצי מחיר, ובינינו, מי לא אוהב את זה? 

זה טריק הניקיון המושלם לעשירים אבל בעיקר למי שאוהב את הבית שלו לבן מנצנץ אבל שונא להתלכלך ומחפש את החיים הטובים (והקלים!). הסינושי הזה הפך ויראלי לגמרי אבל הרבה לקוחות מתלוננים שהמלאי אוזל עוד לפני שהם מצליחים לסיים את ההזמנה בגלל שאנשים עם פרוטקציות (כמו עשירים וחבריהם) כבר מכורים לסינושי ומזמינים אותו מראש בכמויות, הם פשוט מעבירים את הלינק הזה ביניהם ודרך הוואצאפ והמיילים. 

ובכ״ז, על מה אנחנו מדברים?

סינושי הוא מנקה פלאים חשמלי ומולטי תכליתי, למעשה: הוא מנקה ה-כ-ל. אבל באמת. הכל. 

המכשיר הזה מותאם באופן מדויק לכף היד שלך, כאילו זה היה אייפון הגרסה האחרונה. האמת שהופתעתי לגלות שהעיצוב שלו מזכיר את המוצרים של אפל או דייסון. זה מוצר יפיפה וניכר שמישהו פה ממש חשב לעומק על העיצוב של המכשיר הזה ולא רק על הביצועים. 

המנקה האלחוטי הזה רק נראה תמים אבל שלא תטעה, הוא חיית ניקיון מאוד רצינית והיצרן אפילו מתחייב על זה שהוא אשכרה חותך את זמן הניקיון ביותר מחצי! פוסטים ברשת של צרכנים שלקחו את ההבטחה הזו צעד אחד קדימה אפילו בחנו את זמן הניקיון לפני ואחרי השימוש ומדדו את זה בטלפון שלהם. הם נאלצו להתבדות בסקפטיות שלהם כי זה הוכח כיעיל וגם מהיר. אז ככה שזה לא מפתיע כי סינושי עוצב במיוחד כדי לחתוך לך את זמן הניקיונות. בוא נודה בזה, גם לנו וגם לעשירים יש דברים יותר חשובים בחיים מלנקות.

אז, איך הדבר זה עובד?

אז ככה, אתה לא צריך יותר לגעת בסמרטוט, ספוג או אפילו סבון ומים. אין בזה צורך יותר. פשוט קח את הסינושי שלך והוא יעשה את כל העבודה במקומך. אתה גם לא מלכלך את הידיים עם סמרטוטים מסריחים וישנים (שצריך לכבס או לזרוק אח״כ) ואתה גם מנצל רק עשירית מהאנרגיה שהיית משקיע בדרך הישנה. כמה חכם, ככה פשוט. 

כשראש המכשיר מחובר לקצה הקצר, הידית האלגנטית בצורת R מתיישבת בנוחות לתוך כף ידך ומסירה כל לכלוך שתעמיד מולה. כל אחד מראשי המברשת גמישים מאוד וניתן להשתמש בהם כדי לנקות משטחים רחבים וגומחות חמקמקות. ל-סינושי יש מנוע עוצמתי וכוח מקסימליים שמשולבים עם מהירות פעולה כפולה שתשיג לך תוצאות ניקיון מטורפות ותאתר גם את הפינות הנסתרות שבהן הלכלוך הצטבר במשך שנים (איפה שהאצבעות והמגבונים לא נכנסים), כמו: אריחים, מסילות חלון, תריסים, פינות מקלחת, חריצים או כל נקודה מציקה שלא מפסיקה להטריד אותך (לכולנו יש אחת כזאת).

עד כאן הכל טוב, אבל זה יעמוד בהבטחות שלך?

שמע, השימוש ב- סינושי באמת מביא סטנדרט חדש בניקיון. אגב, זה מוצר חדש יחסית בארץ אבל ביפן יש את זה בכל בית כבר כמה שנים טובות, הם לא זזים בלי המוצר הזה.  לא משנה אם אנחנו עשירים יותר או פחות, אם יש דבר אחד שמשותף לכולנו ומניע את גם את עשירי העל זה הדחף הקיומי לתעדף את מה שבאמת חשוב בחיים (בריאות, כסף, משפחה וכדומה), בזמן שאנחנו חיים בסביבה נקייה. כולנו אוהבים את זה, לא משנה כמה כסף יש לנו בבנק. 

העניין הוא שאתה ממש לא צריך לבחור בבית נקי על חשבון מה שחשוב לך בחיים. כל שניה מיותרת שאתה שם בניקיון, זה שניה מבוזבזת שלך בדברים אחרים בחיים שלך. אנחנו ב2023, זה כבר לא העידן של להזיע בשפשוף מעל הכיור או המקלחת עם בגדי נקיון, כמו בתקופה של ההורים שלך. הזמן שהשקעת בניקיונות יורד ביותר מ-70%-80% והכי חשוב, אתה לא צריך להיאבק יותר עם הסטרס שמסביב לניקיונות (כמו להתווכח עם האישה או הילדים). למה שתוותר על בילויים או תנקה לתוך הלילה או בסופש, במקום לשבת לקפה עם חברים או לרבוץ על הספה? עכשיו אתה יכול לשכוח מכל הבלגן הזה ולהפסיק להקריב את עצמך לניקיון. אתה שווה יותר מזה ואתה יודע את זה. 

נו...אז בקיצור, מה זה נותן לי בסוף?

טוב, אז ככה, הנה כל היתרונות של סינושי: 

  רב תכליתי
סינושי מנקה הכל כולל הכל: חפצים, משטחים, פינות, ספות, תנורים ומה לא. הוא תחרותי בעיקר במשטחים גדולים שבהם הוא מכסה לכלוך רחב בזמן אפס. אתה כבר לא צריך להתעסק עם סכינים וחפצים חדים שיש לדחוף לפינות שקשה להגיע אליהם, הסיבים שלו מגיעים לכל חור. למכשיר הזה יש מברשות שונות לניקיון של צמיגים, דלתות, חלונות, דלפקי מטבח, סירים ומחבתות, זכוכיות, תנורים ואפילו בדים, תאמין או לא. זה בית חרושת לניקיון, אצלך בבית.

  אלחוטי
תוריד לך מהראש  את כל העניין של שקע חשמלי בחדר השירותים או כבל מאריך שמסתרך אחריך בזמן שהרצפה רטובה. עם סינושי, אתה יכול לנקות כל הלכלוך שהיד שלך מגיע אליו בבטיחות, בקלות ובכל חדר בבית או בחוץ.

  סוללה נטענת וארוכה
סינושי יכול לפעול רצוף עד 45 דקות, אחרי כל טעינה. זה מספיק זמן כדי לנקות את מרבית הדברים בחדר בגודל ממוצע. לרוב החברים שלי יש כבר לפחות שתי יחידות סינושי. כאשר הם משתמשים באחד, הם מטעינים את השני.

  ניקיון בקלי קלות
קרצוף של לכלוך דוחה, שאריות סבון ישן ועובש שחור בין האריחים זה תמיד מגעיל, גם לחולי הניקיון שבינינו.  הכי מרגיז זה שלא משנה כמה קשה אתה מנסה, זה בדרך כלל אף פעם לא מרגיש או נראה נקי ״כמו חדש״. כשהמברשת של סינושי מסתובבת במהירות שיא, היא מקרצפת כ״כ עמוק, מצחצחת ומנגבת כמו שאף יד אנושית מסוגלת להתחרות בביצועים האלה (ותאמין לי, ניסיתי). והחלק הטוב ביותר הוא ש- סינושי מגיע  לשכבות שאתה לא מצליח להגיע אליהן באמצעות סקוץ׳ רגיל או כל חפץ חד או מתכתי אחר (שגם פוגע במשטח). בזכות הסיבים האוטומטיים, סינושי מסיר רק את הלכלוך ,מבלי להזיק לרכוש שלך. מה שנקרא, טכנולוגיה במיטבה. זו ההזדמנות שלך לתת עוד כמה שנים טובות לריהוט והמכשור בבית שלך ולשמור מקרוב על רכוש ישן שממש יקר ללבך (וינטאג׳).

  עמיד במים
בגלל הפיתוח המעולה שלו, ל- סינושי אין בעיה להתרטב. אתה יכול להשתמש בו כדי לנקות כיורים ומקלחות בזמן שהמים זורמים ואתה אפילו יכול להשתמש בו כדי לקרצף בריכות. וקבל את זה, כש- סינושי מתלכלך לך, פשוט שטוף אותו במים זורמים וקצת סבון. זה באמת עד כדי כך פשוט. אתה לא צריך לסכן את עצמך בהתחשמלות בשביל בית נקי, עזוב אותך, זה לא שווה את זה.

  חוסך בזמן וכסף
אם אתה שונא לנקות ולוקח שירותי ניקיון, סינושי הוא המתנה המושלמת עבורך. או שפשוט תיתן את זה למנקה שלך, אתה תחתוך את התשלום השעתי שלה בחצי, אם לא יותר, מבטיח לך. המחיר מצחיק כי הוא גם מנקה וגם חוסך לך ים כסף. מן הסתם, צריך להחזיק אותו ביד, אבל בזה זה נגמר. אפילו הידיים והבגדים נשארים יבשים. תדמיין לעצמך כמה כסף, אנרגיה וזמן אתה הולך לחסוך. כל הזמן שתוסיף יכול לשמש אותך לדברים ולאנשים שאוהבים אותך! החיים המודרניים הופכים את ניקיון הבית לפחות מורכב. זה משתלם וזה יחסוך לך הרבה זמן וכסף.

סינושי מוסיף שעות ביום ושנים לחיים, אז לא פלא שהעשירים חיים יותר (מוכח מדעית)

זה אולי יפתיע אותך לשמוע אבל סקר חדשני מראה שעשירים חיים יותר מעניים. כן, כן, מה ששמעת. החוקרים מצאו שגברים ב-1% הפיננסי העליון בארה"ב (האלפיון העליון) יכולים לצפות לחיות עד גיל 87.3, כמעט 15 שנים יותר מאלה שב-1% התחתון (מעמד הביניים ומטה). הפער לנשים היה 10 שנים. ובבריטניה, מחקר נוסף בבריטניה מצא שאנשים עניים מתים בערך עשור מוקדם יותר מאלה שמצבם טוב יותר. 

מכשירי ניקיון כמו סינושי הם הסוד הגדול ביותר שמסתירים האנשים האלה שנראים לנו שיש להם הכל והכל הולך להם. אלה שמצליחים גם להראות מעולה, עם בית מצוחצח, חשבון בנק מנופח ואפילו שיניים לבנות יותר, הסיבה? הם מוצאים קיצורי דרך, הם לא מבזבזים זמן על מה שכולם. 

לקוחות סינושי מכורים כ״כ ונשבעים שהם מסיימים לנקות את הבית בזמן מגוחך ולכן יש להם יותר זמן כדי להירגע ולבלות עם יקיריהם, כמו כן יותר זמן לתחביבים או לעבודה. הבעיה היחידה שתישאר לך אחרי שתקנה לעצמך סינושי זה למצוא מה לעשות עם כל הזמן הפנוי הזה, אתה מוכן לזה?

בנוסף, משתמשי סינושי כבר לא צריכים להשתעבד לחומרי נקיון אגרסיביים וידיים סדוקות ומצחינות מאקונומיקה, הם מנקים את כל החדרים בכזו קלות שכל זה זיכרון ישן עבורם. יותר מזה, סינושי מחטא הכל ונשאר גם מחוטא בעצמו. אתה לא צריך לכבס סמרטוטים לפעם הבאה או לקנות חדשים ולפגוע בסביבה, אתה אפילו לא צריך לייבש את הסחבות הישנות האלה במייבש או בחלון- פשוט שוטף את סינושי וזהו.  ז-ה-ו. 

זה שווה את הכסף שלך?

הצחקת אותי, אפילו לחשדן כמוני התשובה פה ברורה מאליה: כן, כן ושוב פעם כן.  ל-סינושי אין מתחרים בניקיון עמוק, לא מוצרים אחרים בשוק (אין לו מתחרים) ובטח לא בהשוואה לניקיון ידני. בזכות המנוע החשמלי והעוצמתי שלו, הוא מגיע עם שני הילוכים שמאפשרים למברשות להסתובב בכוח נגדי: שלב יסודי במהירות נמוכה ושלב עמוק ומהיר יותר. הסיבים הפנימיים מקרצפים וסופגים והסיבים שבחוץ מאיצים את הניקיון. אפילו ללכלוך והעובש השחורים, הישנים והעקשניים ביותר אין סיכוי נגד המנוע החזק הזה, שלא רואה אותם ממילימטר. 

סינושי מצליח להעלים לכלוך ישן, עובש וחיידקים וגם שומן, שאריות מזון וכתמים שכבר התרגלת לחיות איתם. תתכונן לראות את החלקים הלבנים בספות והשטיחים שלך שכבר שכחת איך הם נראים. סינושי גם מטפל בחיידקים ואורגניזמים שגורמים למחלות ומתרבים בחשאיות מתחת לאף שלך: במכסי הניקוז, מאחורי הבית שימוש ובסדקים הכי קטנים בין האריחים ואפילו ברצפה ובל נשכח, במקלחת. לא תאמין כמה חיידקים מטפסים על החפצים שהכי קרובים אליך ואל המשפחה שלך בזמן שאתה קורא שורות אלה. הם באים במגע עם העור, המזון והעיניים שלכם. אל תעמיד אתכם בסיכון, אתה חייב את זה לעצמך. 

כמו שציינתי כבר, סינושי  מגיע בלי כבלים והעיצוב היוקרתי שלו מתאים בדיוק לכף היד. זה חוסך ממך את השימוש בסבון וחומצות שמסכנות את דרכי הנשימה שלך, למרות מה שטוענים היצרנים. 

טוב, השתכנעתי, אחריות יש?

סינושי זמין אך ורק ברשת, דרך האתר של היצרן המקורי בלבד. אבל זה לא הכל! היצרן גם נותן לך  ערבות של 30 ימים להחזר כספי מלא, אפילו שאתה לא באמת תרצה להחזיר את המוצר הזה. חשוב לי לציין, החברה הזו מוכרת את סינושי אך ורק באינטרנט, זו הסיבה שהמחיר כזה נמוך. במקום שאתה תספוג את עלויות השכירות, הקופאים והארנונה שלהם, אתה נהנה מהנחה של מוצר פרמיום במחיר רצפה.

והכי הכי חשוב, כקורא שלי אתה מקבל 50% הנחה באופן אוטומטי! 

מפני שהחברה סומכת על חוות הדעת שלי, הצלחתי להשיג לך הנחה נוספת, רק בגלל שקראת עד פה והלכת על זה. יחד עם זאת, אני ממש לא יודע כמה המבצע הזה יהיה זמין, בגלל ש- סינושי ממשיך להציף את הרשת ולהתפרסם וככל הנראה המבצע המיוחד שארגנתי לך יסתיים בקרוב… הנחה של 50% וערבות להחזר כספי מלא בתוך 30 ימים זמינים כאן באתר הרשמי.

כדי לוודא שאתה באמת מקבל את סינושי המקורי, אתה צריך לקנות אותו רק מהאתר הרשמי של החברה, שאותו אתה יכול למצוא כאן.

הזמן את סינושי באינטרנט והוא ישלח ישירות לביתך, אתה לא צריך לאסוף אותו משומקום. אפילו אם מעולם לא עשית קניות באינטרנט לפני כן, אני מבטיח לך שלא תהיה לך שום בעיה בביצוע ההזמנה. אבא שלי כבר סבא והוא הזמין לעצמו סינושי אחד בלי אף בעיה. זה מאוד פשוט לאנשים בכל הגילאים.

מסקנה: האם זה מתאים לך?

רוצה לחתוך ביותר מחצי את זמן הניקיון שלך? נמאס לך להריח כמו אקונומיקה בשביל בית נקי? עייף ממרפקים כואבים וידיים יבשות? מריח כמו לטקס בכל פעם שהבית צריך שינקו אותו? 

ענית כן לפחות על אחת מהשאלות האלה? תלחץ כאן מהר, כי סינושי נחטף כמו לחמניות חמות. 

אין פה שאלה בכלל, המקרצף של סינושי זה בדיוק מה שאתה צריך.

קבל אותו הביתה ותראה בעצמך. שים טיימר ותבדוק כמה זמן אתה חוסך כשאתה משתמש ב- סינושי, אין יותר פשוט מזה, ההוכחות ידברו בעד עצמם. אני אכלתי את הכובע. 

אם זמן הניקיונות לא ייחתך בחצי, אתה תקבל החזר כספי מלא. אבל בוא נודה בכך, כל חסכון בזמן יהיה שווה את ההשקעה הכספית בהמצאה הגאונית הזאת, לא ככה?

תהנה מ- סינושי ותעשה מה שבא לך בזמן שהתפנה לך, תודה לי אח״כ. אתה הרווחת את זה. אל תבזבז את חייך בניקיונות חסרי מהות, הבית שלך ימשיך להתלכך בכל פעם אחרי שאתה מסיים לנקות, זה שעון חול שאתה לעולם לא תנצח מולו. קח לך סינושי  ותשים את הזמן שלך על הדברים שבאמת חשובים בחיים: פאן, משפחה, ספורט, מה שחשוב לך. 

עדכון חשוב: מערכת המדור מבקשת מהצרכנים שלא לפנות אלינו בשאלות לגבי סינושי, מכיוון שנכון לתאריך 27/10/23, המלאי של סינושי אזל. היצרן הבטיח לשלוח לישראל יחידות אחרונות לרכישה מהירה ישר מהמפעל בישראל. אם אתה מעוניין להשיג לך סינושי ישר מהיצרן, תלחץ כאן.

אל תעשה את הטעות ותזמין רק אחד כי אין לדעת מתי היצרן ישלח עוד מלאי לארץ (אם בכלל). 

כתב ויתור: תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל או לרפא כל מחלה או מצב. עמוד זה אינו נושאת באחריות לדיוק המידע הכלול באתר זה או זמין באמצעותו, ומידע זה נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו נועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בכל מוצר בריאותי או פעילות גופנית. לעולם אל תתעלם מעצות רפואיות המבוססות על מידע שנקרא או נגיש באינטרנט ללא ייעוץ רפואי. העדויות באתר זה הן ממשתמשים בפועל של המוצרים ו/או השירותים שלנו והוגשו באמצעים שונים. הם ניתנו מרצון ולא הוצע או ניתן פיצוי. ייתכן שהתוצאות אינן אופייניות ולא ניתן להבטיח אותן. המוצר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואינו מבטיח תוצאות. זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון להגנת הצרכן. הסיפור המוצג באתר זה והאדם המתואר בסיפור אינם חדשות אמיתיות. במקום זאת, הסיפור הזה מבוסס על התוצאות שהושגו על ידי כמה אנשים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המתוארות בסיפור ובהערות הן אילוסטרטיביות ועשויות שלא לשקף את התוצאות שאתה משיג עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור קליקים על או רכישות של מוצרים המופיעים באתר זה

0%