תוכן פרסומי

בריאות וצרכנות

בית > טרנדי > טיפים לניקיון

ההמצאה היפנית (והגאונית) הזו תחסוך לך שנים של ניקיון

וגם.. למה המוצר הזה הפך להיות כ״כ ויראלי ברשת?

ה-27 בספטמבר, 2023, 9:17

מחקר שנערך לאחרונה בקרב 2,000 ישראלים בדק ומצא כי הישראלי הממוצע מבלה 5 שעות ו-54 דקות בשבוע בניקיון. נשים מנקות 22% יותר מגברים. אם את אישה, את ״מבלה״ כמות מטורפת של 13 ימים מלאים בשנה על ניקיונות! עם תוחלת חיים ממוצעת של 77 שנים, המשמעות היא ששלוש שנים מחייך היקרים מושקעים רק בניקיון, הזוי לא?

אבל, מה אם היה אפשר לקצר את הזמן הזה? האם אתה יכול לדמיין לעצמך שאתה עושה בזמן הזה משהו שדווקא ממלא אותך וגורם לך לאושר, הרבה יותר מאשר לנקות? או פשוט ללהעביר את הזמן הזה בלא לעשות כלום ו/או להירגע בבית או בגינה?

על מה מדובר?

אם יש לך אינטרנט, כבר בטוח ששמעת בשבועות האחרונים על מוצר שנקרא: סינושי. זה הפך ויראלי לגמרי. בין אם דרך הוואצאפ או מחברים ופשוט בכל מקום. (כבר התעצבנתי קצת מכל התמונות והסרטונים שהחברים שלחו לי כל יום כשהם מתלהבים מה- סינושי שלהם…).

סינושי הוא מקרצף כף יד חשמלי וגם אלחוטי שלוקח ממך את כל הניקיונות המעצבנים ועוצב במיוחד כדי להוריד לך  את זמן הניקיונות, כי בוא נודה בזה, יש דברים יותר כייפים בחיים מלנקות. היצרן כל כך בטוח במוצר הזה שהוא מראש מבטיח החזר כספי מלא אם סינושי לא מקצר את זמן הניקיונות שלך לפחות בחצי (וכנראה יותר).*

האמת שבהתחלה לא חשבתי על זה יותר מידי, מכיוון שאני מאוד קשור לדרך המסוימת שבה אני מנקה את הבית  ויודע שהכל באמת באמת מבריק. עצוב לומר אבל אפילו המנקות שניסיתי, לא עשו עבודה טובה כמוני, אז אני כבר נחול אכזבות יש לציין.

האמת שבהתחלה לא חשבתי על זה יותר מידי, מכיוון שאני מאוד קשור לדרך המסוימת שבה אני מנקה את הבית  ויודע שהכל באמת באמת מבריק. עצוב לומר אבל אפילו המנקות שניסיתי, לא עשו עבודה טובה כמוני, אז אני כבר נחול אכזבות יש לציין.

לאט לאט ממש התחלתי לחלום בהקיץ על כל הדברים המהנים שיכולתי לעשות  עם הזמן שלי במקום לנקות, כשממש הפלגתי עם המחשבות, כבר אפילו מצאתי את עצמי נוסע לחו״ל ומעביר שם ימים שלמים (ואפילו שבוע) או יושב בשדרה מתחת לבית ומגלגל כוס קפה אחרי כוס קפה במשך שעות. אחחח… זה נעים.

יאללה, ננסה מה יש לי להפסיד

כולם יעידו שאני בחור סקפטי וכן, אני שונא  שמרמים אותי כצרכן אז החלטתי לעשות טובה לציבור שלם והחלטתי לרדת בעצמי לעומק העניין. אחרי הכל, אם הצרכן יצא בכזו הבטחה מוגזמת (לקצר את הזמן הנקיון לפחות בחצי), אני חייב לשים את המוצר הזה במבחן. אולי בסוף, אני באמת יטוס לחו״ל עם כל הימים האלה שאני אחסוך על קרצוף תבניות תנור ומרצפות אמבטיה. 

למחרת ההחלטה שלי, הגיע יום הנקיונות לקראת סופש: אז הגדרתי טיימר לפני שהתחלתי את שגרת הניקיון שאני עושה לפחות פעמיים בשבוע (לפני סופש אני מנקה יותר לעומק). תחושת החפזון האיצה בי, אפילו שלא היה לי מושג מול מי אני מתחרה פה. הרגשתי שהפעם הייתי זריז מהרגיל וזה הרגיש מדהים לסיים לפני הזמן.

לאחר שסיימתי, הסתכלתי ישר בשעון, בלי לבזבז אף שניה מיותרת והייתי סקרן מאוד לראות כמה זמן לקח לי. מעולם לא מדדתי את זה. אלוהים! זה לקח כמעט 4 שעות!!! 4 שעות??? כן, בדיוק 3 שעות ו-48 דקות!!!! 

(צילום המסך האמיתי בטלפון שלי מאותו היום)

ואז התחלתי לעשות את החשבון...

המשמעות היא שאני מנקה לפחות 8 שעות מידי שבוע… זה מעל ל- 30 שעות בחודש! אז אם ההבטחה של היצרן נכונה, עם סינושי יכולתי בעצם לחסוך 16 שעות מידי חודש ואפילו יותר? זה מתנקז ל-8 ימים בשנה! המשכתי לחשב… בתקופת חיים, יכולתי לחסוך כמעט שנתיים שלמות של ניקיונות!!!! שנתיים שלמות של זמן פנוי… פשוט ככה? זה ים זמן! 

נדהמתי לחלוטין וכמובן שמיד הזמנתי את סינושי. אם יש סיכוי אפילו פצפון שהדבר הזה עובד כמו שכולם מעידים, אני מוסיף לעצמי שנתיים של רווחה. הודות למבצע ההנחה הנוכחי (אספר על כך בהמשך), סינושי עלה לי פחות ממה שקולגות סיפרו לי שהם קנו אותו ועם הבטחה להחזר כספי מלא בתוך 30 ימים. אז ככה שממילא אין לי פה מה להפסיד.

הזמנתי את סינושי, והעמדתי אותו במבחן זמן מול תוצאה (בוא נראה מי זוכה, אני או הוא)

סינושי הגיע לאחר 3 ימים בלבד. זה מגיע באריזה נחמדה עם הוראות בעברית ומרגיש מאוד איכותי. המנוע מאוד שקט ועדיין נראה חזק. אבל כל זה לא היה חשוב לי.
בשבילי, הדבר היחיד שנחשב: האם סינושי ינצח אותי בזמני הניקיון או לא?

בשישי למחרת, הגדרתי שוב את הטיימר שלי במטרה לשלב את סינושי כמה שיותר לתוך שגרת הניקיונות הרגילה שלי ככל שניתן. אז השתמשתי בו בחדר השירותים- בשביל המקלחת, האמבטיה, האריחים, הכיורים ואפילו המראה. במטבח, הוא עזר לי לקרצף את התנור, הסירים, התבניות לתנור והמחבתות הגדולים והבינוניים שאינם נכנסים למדיח הכלים או אלה שתופסים הרבה מקום. בסלון, אפילו הצלחתי להוציא כתם ישן מהשטיח (כבר הצלחה!) ואפילו הברקתי את הכריות והמושבים (לא מגיע לזה בדר״כ).

בכל הזמן הזה נזהרתי שלא לנסות לנקות מהר יותר מהרגיל כדי לא להרוס את התוצאות, אבל כן לקחתי את הזמן כדי לנקות את כל הבית ביסודיות עד שהייתי 100% מרוצה. סקרן במיוחד, רצתי לטלפון (כמעט החלקתי) כדי לעצור את הטיימר. ואז… זה קרה, לתדהמתי הגמורה,

זה מה שראיתי לנגד עיניי, התוצאה החדשה בטיימר הייתה 1:36 שעות!

מה? איך זה יכול להיות? קצרתי את הניקיונות בשעתיים!!!!

(כמובן שהתוצאה הסופית שלכם יכולה להיות שונה)

לקחתי צילום מסך כי הייתי חייב לתעד את הרגע הזה. לא רק שהשתמשתי בפחות מוצרי ניקיון ובכנות, הכל נראה נקי יותר מהרגיל! ניקיתי בדיוק מה שאני בד״כ מנקה ברחבי הבית ואפילו יותר (גם ספה ושטיח) והייתי אנרגטי ועירני כאילו לא עבדתי בכלל. הייתי בשוק. בכנות, הרגשתי שמצאתי קיצור דרך סודי בחיים. מעולם לא חוויתי משהו דומה לזה.

כבר עברו 3 שבועות מאז שהתחלתי להשתמש ב- סינושי מדי שבוע. אני כל כך משוכנע במוצר הזה שהצלחתי לשכנע את עורכי המגזין המקוון הזה שמתמקד בצרכנים לאפשר לי לכתוב את מאמר האורח הזה בגלל שאני רוצה שכמה שיותר ישראלים ישמעו על המציאה המטורפת הזו, אין אין אין דבר כמו זה. אין. כל מי שמנקה (גם לא חולי נקיון כמוני) יוכל להפיק תועלת מההמצאה הגאונית הזאת. אפילו הבן שלי יכול לנקות עם זה (נגמרו התירוצים חביבי). 

אז, איך סינושי עובד?

אז ככה, אתה לא צריך יותר להשתמש בסמרטוט, ספוג או אפילו סבון ומים. אין בזה צורך יותר. פשוט קח את סינושי והוא יעשה את כל העבודה במקומך. אתה גם לא מלכלך את הידיים עם סמרטוטים מסריחים וישנים (שצריך לכבס או לזרוק אח״כ) ואתה גם מנצל רק עשירית מהאנרגיה שהיית משקיע בדרך הישנה. כמה חכם, ככה פשוט.

כשראש המכשיר מחובר לקצה הקצר, הידית בצורת R מתאימה בנוחות לכף ידך והופכת את הקרצוף למשחק ילדים. כל אחד מראשי המברשת גמישים מאוד וניתן להשתמש בהם כדי לנקות משטחים רבים וגומחות חמקמקות.

ל-סינושי מנוע עוצמתי וכוח מקסימליים שמשולבים עם מהירות פעולה כפולה שתשיג לך תוצאות ניקיון נפלאות ותמצא אפילו את הנקודות הנסתרות שבהן הלכלוך הצטבר במשך שנים (איפה שהאצבעות והמגבונים לא נכנסים), כמו: אריחים, מסילות חלון, תריסים, פינות מקלחת, חריצים או כל נקודה מציקה שלא מפסיקה להטריד אותך (בוא נודה בזה, לכולנו יש אחת כזאת).

השימוש ב- סינושי באמת מביא סטנדרט חדש בניקיון. כולנו אנשים עסוקים שרוצים לתעדף את הדברים שהכי חשובים לנו ולרווחתנו אבל בלי לוותר על בית מצוחצח כמו שכולנו אוהבים. עם סינושי, אתה לא צריך לבחור בין בית נקי לבין מה שחשוב לך. אתה לא צריך להעביר שעות בצחצוח מייגע, ניגוב וייבוש שהם מאוד סיזיפיים. הזמן שהשקעת בניקיונות יורד ביותר מ-70%-80% והכי חשוב, אתה לא צריך להאבק יותר עם הסטרס שמסביב לניקיונות (לא צריך להתווכח יותר עם האישה או הילדים), לוותר על בילויים או לנקות לתוך הלילה, עכשיו אתה יכול לשכוח מכל הבלגן הזה.

מה כזה מיוחד ב- סינושי?

אז בקצרה, הנה כל היתרונות של סינושי: 

  רב תכליתי

סינושי מנקה הכל כולל הכל: חפצים, משטחים, פינות, ספות, תנורים ומה לא. הוא תחרותי בעיקר במשטחים גדולים שבהם הוא מכסה לכלוך רחב בזמן אפס. אתה כבר לא צריך להתעסק עם סכנים וחפצים חדים שיש לדחוף לפינות שקשה להגיע אליהם, הסיבים שלו מגיעים לכל חור. למכשיר הזה יש מברשות שונות לניקיון של צמיגים, דלתות, חלונות, דלפקי מטבח, סירים ומחבתות, זכוכיות, תנורים ואפילו בדים, תאמין או לא. זה בית חרושת לניקיון, אצלך בבית.

  אלחוטי

תוריד לך מהראש  את כל העניין של שקע חשמלי בחדר השירותים או כבל מאריך שמסתרך אחריך בזמן שהרצפה רטובה. עם סינושי, אתה יכול לנקות כל הלכלוך שהיד שלך מגיע אליו בבטיחות, בקלות ובכל חדר בבית או בחוץ.

  סוללה נטענת וארוכה

סינושי יכול לפעול רצוף עד 45 דקות, אחרי כל טעינה. זה מספיק זמן כדי לנקות את מרבית הדברים בחדר בגודל ממוצע. לרוב החברים שלי יש לפחות שתי יחידות סינושי. כאשר הם משתמשים באחד, הם מטעינים את השני.

  ניקיון בקלי קלות

קרצוף מיוזע של לכלוך, שאריות של סבון ישן ושחור ועובש בין האריחים זה תמיד מייגע ומגעיל, גם לחולי הנקיון שבינינו.  הכי מרגיז זה שלא משנה כמה קשה אתה מנסה, זה בדרך כלל אף פעם לא מרגיש או נראה נקי ״כמו חדש״. כשהמברשת של סינושי מסתובבת במהירות שיא, היא מקרצפת כ״כ עמוק, מצחצחת ומנגבת כמו שאף יד אנושית מסוגלת להתחרות בביצועים האלה (ותאמין לי, ניסיתי).

והחלק הטוב ביותר הוא ש- סינושי מגיע  לשכבות שאתה לא מצליח להגיע אליהן באמצעות סקוץ׳ רגיל או כל חפץ חד או מתכתי אחר (שגם פוגע במשטח). בזכות הסיבים האוטומטיים, סינושי מסיר רק את הלכלוך ,מבלי להזיק לרכוש שלך. מה שנקרא, אוטומציה במיטבה. זו ההזדמנות שלך לתת עוד כמה שנים טובות לריהוט והמכשור בבית שלך בזכות ניקיון יסודי יותר

  עמיד במים

בגלל ההנדסה המעולה שלו, ל- סינושי אין בעיה להתרטב. אתה יכול להשתמש בו כדי לנקות כיורים ומקלחות בזמן שהמים זורמים ואתה אפילו יכול להשתמש בו כדי לקרצף בריכות. ושמע את זה, כש- סינושי מתלכלך לך, פשוט שטוף אותו במים זורמים וקצת סבון. זה באמת עד כדי כך פשוט. אתה לא צריך לסכן את עצמך בהתחשמלות בשביל בית נקי, עזוב אותך, זה לא שווה את זה.

  חוסך בזמן וכסף

אם אתה שונא לנקות ומשכיר את שירותיהם של אחרים כדי לעשות את העבודה, סינושי הוא המתנה המושלמת עבורך. או שפשוט תתן את זה למנקה שלך, אתה תחתוך את התשלום השעתי של המנקה בחצי לפחות, אם לא יותר, מבטיח לך. המחיר הוגן כי הוא גם מנקה וגם שוטף. מן הסתם, אתה צריך להחזיק אותו ביד, אבל בזה זה נגמר. אפילו הידיים והבגדים שלך לא יירטבו. תדמיין לעצמך כמה כסף, אנרגיה וזמן אתה הולך לחסוך. כל הזמן שתוסיף יכול לשמש אותך לדברים ולאנשים שאוהבים אותך! החיים המודרניים הופכים את ניקיון הבית לפחות מורכב. זה משתלם וזה יחסוך לך הרבה זמן.

סינושי מוסיף לך שעות ביום ושנים לחיים

אלפי אנשים ברחבי העולם כבר רכשו את סינושי ומשוויצים איתו ברשת החברתית. לכולם יש חיים טובים יותר ובית מבריק יותר ולא בכדי. למעשה, הבתים שלהם הרבה יותר נקיים מאי פעם ( בכנות, "חולי ניקיון מושבעים" נדהמו לגמרי). כעת גברים ונשים בכל הגילאים יכולים לנקות במהירות שיא וביעילות חסרת תקדים.

מכשירי ניקיון כמו סינושי הם הסוד הגדול ביותר מאחורי המראה המושלם של הבתים היפנים היפהפיים שכולנו רואים במגזינים ומקנאים בהם. הלקוחות מסיימים לנקות את הבית בזמן מצחיק ואז יש להם יותר זמן כדי להירגע ולבלות עם יקיריהם, כמו כן יותר זמן לתחביביהם. הבעיה היחידה שתשאר לך אחרי שתקנה לעצמך סינושי זה למצוא מה לעשות עם כל הזמן הפנוי הזה, אתה מוכן לזה?

בנוסף, משתמשי סינושי כבר לא צריכים להשתעבד לחומרי נקיון אגרסיבים וידיים יבשות מאקונומיקה, הם מנקים את כל החדרים בכזו קלות שכל זה זכרון העבר עבורם. יותר מזה, סינושי מחטא הכל ונשאר גם מחוטא בעצמו. אתה לא צריך לכבס סמרטוטים לפעם הבאה או לקנות חדשים ולפגוע בסביבה, אתה אפילו לא צריך לייבש את הסחבות הישנות במייבש או בחלון- פשוט שוטף את סינושי וזהו.  ז-ה-ו. 

זה שווה את הכסף שלך?

הצחקת אותי, אפילו לחשדן כמוני התשובה פה ברורה מאליה: כן, כן ושוב פעם כן.  ל-סינושי אין מתחרים בניקיון עמוק, לא מוצרים אחרים בשוק ובטח לא בהשוואה לניקיון ידני.  בזכות המנוע החשמלי והעוצמתי שלו, הוא מגיע עם שני הילוכים שמאפשרים למברשות להסתובב בכוח נגדי: שלב יסודי בדרגה נמוכה ושלב עמוק ומהיר יותר. הסיבים הפנימיים מקרצפים וסופגים והסיבים שבחוץ מאיצים את הניקיון. אפילו ללכלוך והעובש השחורים, הישנים והעקשניים ביותר אין סיכוי נגד המנוע החזק הזה שלא רואה אותם ממילימטר. 

סינושי מצליח להעלים לכלוך ישן, עובש וחיידקים וגם שומן, שאריות מזון וכתמים שכבר התרגלת לחיות איתם. תתכונן לראות את החלקים הלבנים בספות והשטיחים שלך שכבר שכחת שהיו שם פעם. סינושי גם מטפל בחיידקים ואורגניזמים שגורמים למחלות ומתרבים בחשאיות מתחת לאף שלך:  במכסי הניקוז, מאחורי הבית שימוש  ובסדקים  הכי קטנים בין האריחים ואפילו ברצפה וכמובן, במקלחת. לא תאמין כמה חיידקים מכסים את החפצים שהכי קרובים אליך ואל המשפחה שלך ובאים במגע עם העור, המזון והעיניים שלכם. אל תעמיד אתכם בסיכון, אתה חייב את זה לעצמך. 

כמו שציינתי כברף, סינושי  מגיע בלי כבלים והעיצוב היוקרתי שלו מתאים בדיוק לכף היד. זה חוסך ממך את השימוש בסבון וחומצות שמסכנות את דרכי הנשימה שלך, למרות מה שטוענים היצרנים.

בנוסף, המנקה העוצמתי הזה מסובב את המברשת כל כך מהר וחזק כך שאפילו הלכלוך לא יכול להידבק אליו. כל זה מבוצע מבלי לפגוע או לגרום נזק לך או לרכושך (בניגוד לשיטות אגרסיביות אחרות).

טוב, השתכנעתי, יש הנחה? מה עם אחריות?

סינושי זמין אך ורק ברשת, דרך האתר של היצרן המקורי בלבד. אבל זה לא הכל! היצרן גם נותן לך  ערבות של 30 ימים להחזר כספי מלא, אפילו שאתה לא באמת תרצה להחזיר את המוצר הזה. חשוב לי לציין, החברה הזו מוכרת את סינושי אך ורק באינטרנט, זו הסיבה שהמחיר כזה נמוך. במקום שאתה תספוג את עלויות השכירות והארנונה שלהם, אתה נהנה מהנחה של מוצר פרמיום במחיר רצפה.

והכי הכי חשוב, כקורא שלי אתה מקבל 50% הנחה באופן אוטומטי! 

מפני שהחברה סומכת על חוות הדעת שלי, הצלחתי להשיג לך הנחה נוספת, רק בגלל שקראת עד פה והלכת על זה. יחד עם זאת, אני ממש לא יודע כמה המבצע הזה יהיה זמין, מפני ש- סינושי ממשיך להציף את הרשת ולהתפרסם וככל הנראה המבצע המיוחד שלי יסתיים בקרוב, אחרי שכולם יספרו לחברים שלהם את מה שאני סיפרתי לך…

הנחה של 50% וערבות להחזר כספי מלא בתוך 30 ימים זמינים כאן באתר הרשמי.

בקיצור, האם סינושי מתאים לך?

האם אתה רוצה לחתוך ביותר מחצי את זמן הנקיון שלך? נמאס לך להריח כמו אקונומיקות וחומרי ניקוי בשביל בית נקי? עייף ממרפקים כואבים וידיים יבשות או מריחות כמו לטקס בכל פעם שהבית צריך שינקו אותו? 

אם ענית כן לפחות על אחת מהשאלות האלה, תלחץ כאן מהר, כי סינושי נחטף כמו לחמניות חמות. 

 המקרצף של סינושי זה בדיוק מה שאתה צריך.

קבל הביתה ותנסה אותו בעצמך, הגדר טיימר ובדוק כמוני כמה זמן אתה חוסך בניקיונות כאשר אתה משתמש ב- סינושי, אין יותר פשוט מזה, ההוכחות ידברו בעד עצמם.
אם זמן הניקיונות לא ייחתך בחצי, אתה תקבל החזר כספי מלא. אבל בוא נודה בכך, כל חסכון בזמן יהיה שווה את ההשקעה הכספית בהמצאה הגאונית הזאת, לא ככה?

תהנה מ- סינושי ותעשה מה שבא לך בזמן שהתפנה לך, תודה לי אח״כ. הרווחת את זה. אל תבזבז את חייך בניקיונות, תשתמש ב- סינושי  ותשים את הזמן שלך על הדברים שבאמת חשובים בחיים: פאן, משפחה, ספורט, מה שחשוב לך. 

כדי לוודא שאתה באמת מקבל את סינושי המקורי, אתה צריך לקנות אותו רק מהאתר הרשמי של החברה, שאותו אתה יכול למצוא כאן.

הזמן את סינושי באינטרנט והוא ישלח ישירות לביתך, אתה לא צריך לאסוף אותו משומקום. אפילו אם מעולם לא עשית קניות באינטרנט לפני כן, אני מבטיח לך שלא תהיה לך שום בעיה בביצוע ההזמנה. אבא שלי כבר סבא והוא הזמין לעצמו סינושי אחד בלי אף בעיה. זה מאוד פשוט לאנשים בכל הגילאים.

טיפ:

שמעתי שהרבה אנשים כבר מדברים על ההנחה שהיצרן נתן לי. משמעות הדבר היא
ש- סינושי נמכר בקצב מסחרר ויש סיכוי גבוה שלא יישאר מלאי. אני לא רוצה שזה יקרה לך. זה ממש מבאס!  לכן, אני ממליץ לך לבצע את ההזמנה ברגע זה, אל תדחה את זה לאח״כ או למחר, הזמן כעת, לפני שהמלאי ייגמר!

המבצע הזה עלול להסתיים בכל רגע, אז פעל כעת כדי לנצל את המבצע המיוחד הזה. ואם אינך מרוצה ממכשיר ה- סינושי שלך, אתה יכול להחזיר אותו ולקבל החזר כספי מלא. מבלי שישאלו שאלות!

סינושי הוא מתנה מצוינת לגברים ונשים בכל גיל!

לחץ על הקישור למעלה כדי לראות אם סינושי עדיין מציע הנחה בסך של 50% וערבות להחזר כספי מלא של 30 ימים

9.8

5/5

מצויין

ביקורות

כך המבקרים באתר שלנו דירגו את סינושי.
מבוסס על 13,759 ביקורות

ערך לכסף 99%
איכות 97%
חסכון בזמן 100%

תגיות

ניקיון מטבח אמבטיה טרנדי

לקוחות סינושי אמיתיים

יהודית אדרי
יהודית אדרי
ראשון לציון
Read More
המכשיר הזה מציל חיים! באמת, יש לי שלושה ילדים שלא יודעים לשמור על המטבח נקי אפילו אם הם היו מנסים שיישאר נקי. אבל הם אוהבים גאדג'טים והם די טובים איתם. אז קניתי להם את סינושי החכם הזה וביקשתי מהם ללמוד לעבוד איתו. המטבח שלי מעולם לא היה נקי יותר. הם קפצו על כל הזדמנות לנסות את המכשיר וזה הפך את חיי להרבה יותר קלים.
שרון כהן
שרון כהן
באר שבע
Read More
אני אוהבת לנסות גאדג'טים וטכנולוגיות חדשות. גיליתי שיש מכשיר חדש שיכול להפוך את מאמצי הניקיון שלי למינימליים והתרגשתי מזה כל כך. נהדר! נתתי הזדמנות ל- סינושי ואני פשוט מתה עליו. אני בוודאות אמשיך להשתמש בו.
ליבי דן
ליבי דן
הרצליה
Read More
אני שונאת חיידקים וזו הסיבה שאני עושה ניקיון יסודי בבית, לפחות 3 פעמים בשבוע. למרבה הצער, אני תמיד משתמשת בפתרונות המכילים אמוניה או כלור וזה מסוכן. אני שמחה שאני לא צריכה להסתכן יותר מכיוון ש- סינושי העוצמתי מנקה את כל הלכלוך מבלי שהוא מסכן את בריאותי ומשאיר לי מלא זמן פנוי. תקנו מהר לפני שיגמר.

מחקרים:

https://www.today.com/news/women-do-2-more-hours-housework-daily-men-study-says-t172272

https://tinybeans.com/housework-study-american-parents/ 

זוהי פרסומת ולא מאמר חדשותי, בלוג או עדכון להגנת הצרכן. הסיפור המוצג באתר זה והאדם המתואר בסיפור אינם חדשות אמיתיות. למעשה, סיפור זה מבוסס על התוצאות שהושגו על ידי מספר אנשים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המתוארות בסיפור וההערות הן המחשות ועלולות שלא לשקף את התוצאות שתקבל עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור הקלקות או רכישות של המוצרים המופיעים באתר.

הבהרה: *התוצאות עלולות להשתנות מאדם לאדם. מוצר זה אינו מיוחד לאבחון, טיפול או ריפוי של כל מחלה או מצב רפואי. סינושי אינו מציג ייצוגים ואינו לוקח אחריות על דיוק המידע הכלול או זמין באתר. מידע זה עשוי להשתנות ללא כל הודעה מוקדמת. המידע באתר זה אינו מיועד או משתמע כתחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי. התייעץ הרופא שלך לפני השימוש בכל מוצר בריאותי או פעילות גופנית. לעולם אל תתעלם מייעוץ רפואי המבוסס על המידע שקראת או ניגשת אליו באינטרנט ללא ייעוץ רפואי. העדויות באתר זה הן ממשתמשים בפועל של המוצרים ו/או השירותים שלנו והוגשו במגוון דרכים. הן ניתנו בהתנדבות ולא הוצע או ניתן שום פיצוי. ייתכן שהתוצאות אינן אופייניות ולא ניתן להבטיח אותן. המוצר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי ואינו מבטיח תוצאות. זוהי פרסומת ולא מאמר חדשותי, בלוג או עדכון להגנת הצרכן. הסיפור המוצג באתר והאדם המתאר אותו אינם חדשות אמיתיות. במקום זאת, סיפור זה מבוסס על התוצאות של מספר אנשים שהשתמשו במוצרים אלה. התוצאות המתוארות בסיפור וההערות הן למטרות המחשה ואינן משקפות את התוצאות שתשיג עם מוצרים אלה. אתר זה עשוי לקבל פיצוי עבור הקלקות או רכישות של מוצרים המופיעים באתר.

0%