ADVERTORIAL

גרמי לעיניים שלך להיראות צעירות יותר, כמו בשנות הנעורים של חייך

העיניים שלי הסגירו שאני בת 50, אבל אחרי השימוש במרימי העפעפיים של קונטורס, אף אחד לא מנחש בת כמה אני.

Screen Shot 2022-04-01 at 12.05.45
Screen Shot 2022-04-01 at 12.11.26
התמונה להמחשה בלבד | התוצאות שונות בהתאם למבנה העין
כשהייתי בשנות ה-20 לחיי, בקושי התאפרתי. הייתי שמה שכבת מסקרה ויוצאת מהבית. התגאתי ביופי הטבעי שלי, במראה הפנים הרענן שלי ובעור חלק ונטול הקמטים. אבל בימים אלה, כשאני מסתכלת במראה, אני בקושי מזהה את האישה שמביטה בי בחזרה.
 

מילים שיכולות לתאר את העפעפיים המזדקנים שלי:

אם הפתגם אומר, "העיניים שלך הן החלונות לנשמתך", לא היית רוצה וילונות מדהימים? העפעפיים שלי ספגו הרבה לאורך השנים. לפעמים אנשים חושבים שאני זועפת, מוטרדת או עייפה בגלל העפעפיים הנפולים שלי.

מה שאני באמת צריכה, זה סוג של פתרון קסם מיידי. משהו שלא כואב ועובד מהר!

שקלתי את האפשרויות שלי, אבל כל דבר בימינו מגיע עם סיכון גבוה למה שיכול להיות פרס קטן.

Screen Shot 2022-04-01 at 12.24.00
Screen Shot 2022-04-01 at 12.28.08
בין אם את הולכת ליום אחד בספא או למרפאה המתמחה במיצוק עור, רוב הסיכויים שאת מוציאה מאות, אולי אפילו אלפי דולרים. מטיפולי תדר רדיו ועד לטיפולי הפנים הפופולריים לקמטים, זה יכול לעלות יותר ממה שציפית. טיפולים הם נהדרים כאשר את רוצה לבזבז קצת על עצמך או לבלות יום בספא עם הבנות, אבל לא כפתרון יומיומי קבוע.
 
Screen Shot 2022-04-01 at 12.36.51
ראיתי תוצאות מדהימות אצל אחרים, אבל אני עדיין לא מוכנה להתחייב לניתוח. אם רק הייתה דרך להראות לך מה היו התוצאות לפני שנכנסים מתחת לסכין…

האם 50 הוא ה-20 החדש?

לפני כמה חודשים, חגגתי את ה-5-0 הגדול.
 
Screen Shot 2022-04-01 at 12.39.52
התקשרתי לחברה שלי מירי ובקשתי ממנה לבוא לתמיכה נפשית. היא בת 55, יצאה לאחרונה לפנסיה, ונראית מדהים. היא לובשת את גילה היטב ומשדרת ביטחון עצמי.
 
"אני לא יודע מה לא בסדר איתי, מירי!" נשכבתי על רצפת חדר הארונות שלי
 
"מותק שלי, את חייבת לקום מהרצפה אם אנחנו מתכוונות לטפל בהזמנות ליום ההולדת שלך!" היא ציחקקה ועזרה לי להתאפס על עצמי. אני מניחה שזה היה קצת מצחיק לראות אישה בוגרת בוכה מה ללבוש
 
"תאמיני לי, עברתי את אותו הדבר בדיוק כשמלאו לי 50. לעזאזל, נשברתי אפילו כשמלאו לי 30! אני יודע שזה לא נראה, אבל היה לי קשה להשלים עם הגוף המזדקן שלי, במיוחד הפנים שלי."
 
ממש הופתעתי מזה. היא תמיד כל כך בטוחה בעצמה!
 
Screen Shot 2022-04-01 at 12.50.38
מירי שלפה את תיק הקוסמטיקה שלה והראתה לי בדיוק את אותם פסי תיקון שהיא משתמשת בהם.
 
"את יכולה לנסות מותגים אחרים, אבל זה באמת הכי טוב שיש, אני אומרת לך מנסיון. בכל פעם שאני מניחה אותם, אני מרגישה שלמה יותר ואני כבר לא מתביישת בעיניים הנפולות שלי. הפסים הקטנים האלה גורמים לי להרגיש כאילו אני בשנות ה-20 לחיי!"
Screen Shot 2022-04-01 at 12.54.31

תכירי את קונטורס (contours RX)- רצועות תיקון להרמת עפעפיים מיידית

אם מעולם לא ניסית (או שמעת על) רצועות תיקון לעיניים שלך, המטרה היא שהן יגדירו מחדש את העפעפיים שלך ויעצבו אותם מחדש. הרצועות קלות לשימוש ומתלבשות באופן מושלם על גבי העפעפיים שלך כדי להרים באופן טבעי וליצור עיניים גדולות ונועזות יותר.
Screen Shot 2022-04-01 at 13.01.40
הרצועות של קונטורס, ניתנות ללבישה כל יום ומגיעות ברוחב שונה כך שתוכלי לשחזר את העפעפיים שלך למראה האידיאלי שלך. הרעיון נשמע מדליק אבל עדיין לא השתכנעתי שזה המוצר המתאים עבורי ולכן ערכתי מבחן קצר. בעין אחת שמתי את רצועות קונטורס (contours RX) ובעין השניה שמתי מותג גנרי אחר וככה בדקתי את יעילות הרצועות למשך שבוע. או לפחות ניסיתי. 

להלן התוצאות:

Screen Shot 2022-04-01 at 13.08.09
כשפתחתי את הקופסה של קונטורס הופתעתי לטובה לראות שיש גדלים שונים של רצועות שנעות בין 4 מ"מ ל-7 מ"מ. זה מגיע בקופסה נוחה לשמור על הסדר של כל הרצועות יחד עם פינצטה נחמדה כדי להרים בקלות את הרצועות מהמשטח.
 
אם את עוקבת אחרי הוראות היצרן, זה די קל ליישם. היום לבשתי את רצועות ה-5 מ"מ. הרצועות נראות ממש טבעיות. הרצועה שקופה ומשתלבת היטב בגוון העור שלי והיא סופר נוחה. אני בקושי שם לב שהיא שם! ויותר חשוב, העפעף שלי נראה מורם והעיניים שלי נראות עירניות מתמיד!
 
עכשיו נעבור למותג הגנרי שניסיתי. המוצר השני מגיע רק במידה אחת. אם אני משווה את זה ל- קונטורס: אני מנחשת שזה אולי ברוחב 3 מ"מ-4 מ"מ? המוצר הגנרי לא מגיע עם פינצטה, ושני הצדדים של הרצועה דביקים. קצת קשה להרים אותו, אבל ברגע שאני עושה מאמץ ומניחה אותו על העין שלי, נראה שהוא נשאר במקומו.
Screen Shot 2022-04-01 at 13.08.17

אחרי שלבשתי את שתי הרצועות, גיליתי שהרצועות של קונטורס נשארו במקום כל היום ולא זזו כלל. המותג השני, לעומת זאת, איבד את הדביקות שלו לאחר ארבע שעות ופשוט נפל.

 
הוא גם נפל בזמן הכי גרוע שאפשר! שילמתי על קפה כשהבריסטה לחש בנימוס, 
"סליחה, אבל אני חושב שהעפעף שלך מתקלף". הייתי מבועתת, רציתי להעלם באותה שניה!
 
המותג הגנרי גם גרם לעפעף שלי לתחושת גירוד ועור אדום, אז אני לא חושבת שאמשיך ללבוש אותם. אני חוששת שזו יכולה להיות תגובה אלרגית לדבק או לחומר של הרצועה. אחרי שקראתי קצת, הבנתי שהרצועות של קונטורס: נבדקו על ידי רופא עור, אושרו רפואית, ללא לטקס (זה כנראה מה שהיה במותג השני), והיפואלרגניים. לא פלא שזה מרגיש כל כך נוח!
Screen Shot 2022-04-01 at 13.32.15
התמונה להמחשה בלבד | התוצאות שונות בהתאם למבנה העין
היום אני לובשת את קונטורס על שתי העיניים ומשתמשת ברצועת ה- 4 מ"מ להרמה טבעית. אני לא מתאפרת יותר מדי מלבד מסקרה, אז אני חושבת שהרוחב הזה מושלם למראה היומיומי שלי. 
Screen Shot 2022-04-01 at 13.08.36
עד כה, אני נלהבת מהתוצאות שקיבלתי עם קונטורס. אני אוהבת שהם חד פעמיים, אז אני יכולה ללבוש זוג חדש ורענן כל יום ולבחור רוחב שונה בהתאם למראה שאני הולכת עליו.
 
אני רואה הבדל ניכר בעיניי וקיבלתי מחמאות מכולם! כמה נשים, אפילו שאל אותי אם נכנסתי 'מתחת לסכין'! הן היו המומות כשספרתי להן על הסוד הקטן שלי.
Screen Shot 2022-04-01 at 13.08.45
הלילה אני הולכת לאירוע עבודה מפנק. אני חושבת שזה דורש רצועה של 7 מ"מ. לאחר שהנחתי את הרצועות, הנחתי את הצללית שלי בצורה חלקה! אני אוהבת את העומק שהרצועה מעניקה לעין שלי וכמה שהאיפור ממשיך להיות חלק. אני לא יכולה לחכות להשוויץ עם המראה החדש שלי!
Screen Shot 2022-04-01 at 13.38.20

תהיות אחרונות

אם יש לך עיניים נפולות, שמוטות, עייפות ואת מחפשת אלטרנטיבה טבעית שתיתן לך את העומס הזה, את חייבת לנסות את הרצועות המקוריות של קונטורס (Contours RX – Lids By Design). זה המוצר הכי בטוח (כמו ששמת לב, ממקור ראשון). קונטורס זו הדרך הקלה ביותר להשיג עיניים מורמות ומודגשות. אני לובשת אותן כל יום כחלק משגרת היומיום שלי. אני מרגישה יפה ובטוחה יותר לגבי עצמי והמראה שלי. לא חשבתי שארגיש כך שוב, במיוחד בשנות ה-50 לחיי.
Screen Shot 2022-04-01 at 13.46.50

לכל מי שרוצה להיכנס לסוד היופי המדהים הזה, אני אוסיף את הקישור לאתר היצרן הרשמי. בפעם הראשונה שניסיתי להזמין, לצערי כולם אזלו. אז אם הייתי במקומך, כנראה הייתי מצטיידת בכמה חבילות! חבל שתתרגלי למראה החדש שלך ואז תגלי שאזל המלאי, כי את כנראה בסופו של דבר גם תלבשי אותם כל יום!

תוצאות מדהימות!
תוצאות מדהימות!
חדווה לוי
Read More
״תוצאות מדהימות! את תתאהבי בהם ותשימי אותם מדי יום! יותר טוב מאיפור עיניים! לבשתי אותם בזמן השחייה והם לא נפלו.״
ביי ביי לעפעפיים נפולים
ביי ביי לעפעפיים נפולים
איילת סלע
Read More
״יש לי צניחה רצינית בעין ימין. אני לעולם לא כותבת ביקורות אבל המוצר הזה שינה את חיי. אני שוכחת שזה שם וההרמה היא שלמות. הבטחון שלי חזר״
משתמשת בפעם הראשונה וכבר מכורה
משתמשת בפעם הראשונה וכבר מכורה
מבשרת ציון
Read More
הלכתי לראות מנתח עבור העפעפיים הכבדים שלי והיה לי יקר מאוד. פתרון מצוין: הרצועות הקטנות למראה יום טבעי והגדולות יותר למראה לילה מודגש״
Previous
Next

הודעה חשובה מהיצרן: הרצועות של קונטורס הן חד-פעמיות ומיועדות לשימוש יומיומי. יש למוצר ביקוש רב בזכות אפקט ההרמה המיידי שמורגש במראה העין. נכון לימים אלה, נותרו יחידות ספורות במלאי. לקוחות רבות שהתרגלו למוצר, בשימוש קבוע, מדווחות כי הן מזמינות מראש מספר רב של חבילות. במידה ונותר מלאי, אנחנו ממליצים לבצע הזמנה גדולה ולעשות הזמנה של מספר חבילות. לבדיקת מלאי קיים, יש ללחוץ כאן

תגובות ברשת

11 תגובות

  1. אני לא זזה בלי הרצועות האלה. הטריק הזה סוחב הכל; זיעה, ים בריכה, יום ארוך בעבודה… אפילו לבעלי אין מושג! שווה כל שקל

  2. זה עובד כמו קסם. צריך להתאמן בהתחלה על הקטע של ההדבקה אבל זה לא מסובך. אחרי היום הראשון, כבר היה לי ברור שזה הולך להיות חלק בלתי נפרד ממני. אין על קונטורס.

  3. לפני שאני אשתמש בהם – מה קורה לעור הדק של העפעף אם מדביקים עליו כל יום את החומר המדביק?

  4. חומרי ההדבקה נבדקו ע״י צוות רופאים ועברו את כל המבחנים הרפואיים ולכן הם בטוחים לשימוש. את לא צפויה לחוש אף תופעות לוואי ע״י שימוש יומיומי.

  5. כמה רצועות בחבילה? כי הרי אני צריכה 30 לחודש, לא?
    אני מאד חוששת איך אדביק לעצמי את זה לבד, ואין מי שיעזור לי בזה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוצאות עשויות להיות שונות זוהי פרסומת, ולא הבלוג או המוכר בפועל. הסיפור המתואר בדף זה והאדם המתואר משמעות למטרת פרסום. הסיפור מבוסס על תוצאות שהושגו על ידי כמה אנשים שהשתמשו במוצר זה. התוצאות וההערות הן להמחשה וייתכן שלא תקבל את אותן תוצאות באמצעות המוצר. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים המוצגים בעמוד זה. כתב ויתור: מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב מסוים, אלא נועדו להוות השלמה לטיפולים המבוצעים באופן מקצועי.

0%