תוכן מקודם

משקל תקוע באזורים הבעייתים | אולי זה לא קשור רק לספורט ואורח חיים בריא?

בריאות / לייף סטייל

מחקר חדש מפתיע: הרגל הבריאות העיקרי שבולם תהליכי ירידה במשקל ומעודד השמנה בטנית

כולנו רוצים לרדת קצת במשקל מבלי להתנזר ולאכול רק סלט והאמת? בצדק!  מחקר חדש ומסקרן מוכיח מהו הרגל הבריאות המרכזי שמשפיע על השמנה בקרב נשים וגברים בגילאי 30 פלוס (ולא, זה לא ספורט או נשנוש מול הטלוויזיה). את הכתבה הזו אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס!

 

Screen Shot 2022-02-19 at 8.04.11

מכירים את זה שאתם מחליטים להוריד במשקל? 

כבר הלכתם לתזונאית כדי לקבל תפריט תזונה חדש או שהצטרפתם לתוכנית שומרי משקל כלשהי, אולי אפילו התחלתם לבצע פעילות גופנית באופן קבוע… נראה שהכל הולך לפי התוכנית ואתם אופטימיים שתצליחו להשתחל לתוך אותו המכנס או השמלה שאתם מתכננים ללבוש לאירוע בעוד חודש. 

 

 

אבל מה, השבועות עוברים והמשקל תקוע.

גרוע מזה, אולי אפילו עליתם במשקל! איך זה יכול להיות?

נעים להכיר, תגידו שלום ל״פלטאו״ שלכם.

״תופעת פלטאו״ הינה תופעה מנטלית וגופנית ידועה ומוכרת שתוקפת גברים ונשים שמנסים בכל הכוח לרדת במשקל ולא מצליחים. תזונאים ורופאים רבים מנסים לנבא את הסיבות המסתוריות לפלטאו, החל מגנטיקה בעייתית ועד אורח חיים יושבני אך תתפלאו לשמוע כי הסיבה המרכזית שכל המומחים מסכימים עליה בכלל לא קשורה לגוף שלכם. 

נשנושי לילה | יש סיבה שהגוף שלכם כל כך משתוקק אליהם

קבוצת חוקרים נורבגיים מצאה כי הקשר המרכזי בין השמנה לאורח חיים בריא, דווקא לא קשור למה שיש לכם על הצלחת אלא למה שקורה מחוץ לצלחת שלכם. 

 

בניסוי שערכו החוקרים, הם עקבו אחרי נשים וגברים הנמצאים בתהליך ירידה במשקל. מספר משתתפים רנדומליים קבלו הורמון טבעי בשם: קורטיקוטרופין (תכף נחזור אליו). תוך מספר ימים בודדים, חוו אותם משתתפים: צריכת מזון מוגברת, עלייה משמעותית במשקל ועצירת כל תהליך הרזייה שחוו עד לפני קבלת ההורמון. המשתתפים שקיבלו את ההורמון, נתקפו בולמוסי אכילה בלתי מוסברים עם זיקה לחטיפים מלוחים ופחמימות וצורך עז ב״אוכל מנחם״, בייחוד בשעות לילה. משתתפים אחרים, חוו דיכאון, מצב רוח ירוד וסטרס. 

 

הורמון ה״קורטיקוטרופין״ אותו קיבלו המשתתפים,  למעשה הביא אצלם לעלייה מוגברת בהפרשת הקורטיזול בגוף. קורטיזול (הידוע בשמו: ״הורמון הסטרס״)  נמצא בגוף של כולנו ברמות כאלה ואחרות ומופרש אצלנו באופן טבעי. המחקר מוכיח סופית כי אנשים עם רמות גבוהות של קורטיזול בגוף: לא יצליחו לרדת במשקל ו/או יעלו במשקל מהר יותר מאחרים, בדיוק כמו כמו שקרה למשתתפים בניסוי.

ולכן זה לא מפתיע בכלל שאתם כל הזמן רעבים ועצבניים כשאתם פוצחים בדיאטה חדשה! יתרה מזו, מה הפלא שאתם לא מצליחים להתמיד באף תפריט תזונתי לאורך זמן? יכול מאוד להיות שרמות הקורטיזול בגופכם הן אלה שגורמות לכך.

 

כשיש לכם יותר מדי קורטיזול בגוף, אתם כל הזמן רעבים. גם אחרי ארוחה, אתם מרגישים שאתם חייבים לאכול עוד איזה משהו ולרוב זה לא נגמר בקינוח קטן או תפוח. יתר קורטיזול גורם לכם להשתוקק לאותן פחמימות ריקות וגם מביא למשקל תקוע, בעיקר בבטן (השמנה בטנית). 

 

חלק מהסובלים מעודף קורטיזול בגוף יאלצו לחיות עם סימפטומים כמו: הפרעות שינה, מצבי רוח משתנים, הפרעות עיכול וגם נטייה ברורה לאכילה רגשית.  בקיצור, מה בכ״ז אפשר לעשות כדי להוריד את רמות הקורטיזול בגוף וגם לשבור לתמיד את מחסום הפלטאו (מחסום הירידה במשקל)?

יתר קורטיזול | הורמון הסטרס שעוצר תהליכי דיאטה ומביא לעלייה במשקל

מדבקות דיטוקס: לשבור את מחסום הפלטאו בזמן שאתם ישנים

המצאה פורצת דרך שמגיעה אלינו מיפן מציעה לכם דרך קלה ויעילה לשבור סופית את מחסום הירידה במשקל (לא משנה באיזה תפריט תזונתי אתם!) ולגרום לקורטיזול לעבוד לטובתכם ולא נגדכם. 

 

כולנו מנסים לשמור על אורח חיים מאוזן, לא להיות בסטרס ולהקפיד לקחת את החיים בפרופורציה ושלווה אך לחץ נפשי בחיי היומיום שלנו בלתי נמנע. בדיוק מהסיבה הזו, ההמצאה היפנית הזו עוזרת לכם לנצל את הורמון הסטרס (ע״ע קורטיזול) דווקא כדי כן לרדת במשקל. 

 

 

רמות קורטיזול בדרך כלל גבוהות במיוחד כשאתם קמים בבוקר והן נמוכות ביותר בשעות הערב המאוחרות, בסביבות חצות. כן, שמעתם נכון, הקורטיזול בגוף בשעות הלילה: נמוך בחצי לעומת הבוקר. זו בדיוק השעה שבה אתם ישנים עמוק וזה בדיוק הזמן שבו הגוף שלכם אמור לטפל באותם קילוגרמים שתקועים באזורים הבעייתים כבר חודשים רבים. 

 

בפועל, זה לא קורה. איך בכ״ז משנים את המצב? תמשיכו לקרוא.

אז, על מה מדובר?

NUUBU הינו סוג מיוחד של מדבקת דיטוקס שמסייע בירידה במשקל ע״י הרגעת הגוף וניקוי רעלים. על פי הרפואה האלטרנטיבית, בגוף האנושי ישנם למעלה מ-360 נקודות דיקור. יותר מ-60 מנקודות הדיקור נמצאות בכפות הרגליים, בדיוק במקום שבו אתם מדביקים את NUUBU.

 

 

המדבקות מכילות מרקחת צמחי מרפא מיוחדת שתורמת לאיזון הגוף ולהאצת המטאבוליזם. המדבקות ממריצות את 60 נקודות הדיקור בכפות הרגליים ונותנות בוסט נוסף לתהליך הירידה במשקל ולחילוף חומרים מהיר יותר עקב רמות הקורטיזול שנמוכות יותר בשעות הלילה. כל זאת, כדי שלא תפספסו את חלון ההזדמנויות הקריטי הזה שקורה רק בזמן שאתם ישנים. 

 

אתם הולכים לישון כרגיל והמדבקות עושות את העבודה, התהליך הינו בטוח ולא פולשני. 

מדבקות NUUBU | מדביקים על כפות הרגליים ומנצלים לטובה את ירידת הקורטיזול בגוף

איך זה בעצם עובד?

שלושה גורמים מרכזיים הופכים את מדבקות NUUBU ליעילות במיוחד בשבירת מחסום הפלטאו והורדת סטרס: 

 

רפואה סינית מסורתית

ניקוי רעלים והרגעה דרך כפות הרגליים אינו רעיון חדש, מדובר בשיטה שידועה כבר מאות שנים ברפואה הסינית המסורתית. הרפואה האלטרנטיבית מנצלת מזה שנים את העובדה שבלילה הגוף מתפנה לניקוי וירידה מואצת במשקל.

 

נקודות אקופונטורה בכף הרגל 

על פי תורת האקופונטורה העתיקה, נקודות ספציפיות בכפות הרגליים קשורות באופן ישיר לפעילות הקיבה, מחזור הדם ומערכת העצבים. גירוי נקודות אלה משפיע על מחזור הדם ותורם להפחתה דרמטית בתחושת הרעב ולירידה בצריכת המזון.

 

רפלקסולוגיה להרזיה מזורזת

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול מוכרת הגורסת כי מניעת לחץ נפשי דרך נקודות גירוי דומיננטיות בכף הרגל מפעילה תגובות בגוף התורמות לזירוז הירידה במשקל וכן לפעילות בריאה יותר של הטחול, הקיבה והלבלב. מדבקות NUUBU לוחצות את אותן נקודות גירוי בכף הרגל אליהן מתייחס גם הטיפול הרפלקסולוגי. 

פדים NUUBU | מחוללים סערה ברשת. לקוחות טוענים שהמוצר אמין

בעידן בו אנו חיים היום, קשה לדעת על מי לסמוך ומוצרים דומים ל: NUUBU צצים ברשת כמו פטריות אחרי הגשם. קל להתבלבל ולחשוב שהפדים האלה זהים לשלל מדבקות ופאטצ׳ים שקיימים בשוק אבל מאכזבים מאוד במבחן התוצאה, בייחוד עבור מי שניסה פתרונות הרזייה שונים ומגוונים וממשיך להתאכזב.

בקיצור, האם המוצר מצדיק את ההתלהבות?

ממערכת המדור מוסרים כי לאחר מחקר מקיף שערכנו, מוצר זה אכן עונה לחלוטין על כל הבטחות היצרן (עבור לקוחות שעוקבים אחר ההוראות על האריזה). ביקורות הצרכנים ברשת אמיתיות גם בארץ וגם בחו״ל והן רבות וממשיכות להגיע למערכת שלנו מדי יום.

יחד עם זאת, לאחר התקשורת עם היצרן הרשמי בישראל נמסר לנו כי כמות היחידות בישראל מוגבלת ביותר ולא ידוע האם נשארו יחידות במלאי.

כדי לבדוק האם נותרו יחידות זמינות של פדים NUUBU במלאי, יש ללחוץ כאן

תגובות ברשת

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 צרכנים יקרים, שימו לב!

 אל תיפלו בפח ותרכשו חיקויים דומים שאינם המוצר המקורי בכתבה זו. הגיעו אלינו חדשות מצערות כי מתחרים רבים מנסים לחקות את הפדים המדוברים   במוצרים אחרים שדומים במראה ובמחיר אך ממש לא מספקים במבחן   התוצאה. 

 לבדיקת מלאי עבור NUUBU המקורי, יש ללחוץ כאן

מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר זה וכן לפני כל שינוי בהרגלי התזונה. תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם. תוכן זה הינו תוכן פרסומי. המידע המתואר בדף זה מבוסס על תוצאות שהושגו ע״י כמה אנשים שהשתמשו במוצר. התוצאות וההערות הן להמחשה בלבד וייתכן שלא תקבל את אותן התוצאות באמצעות המוצר. דף זה יכול לקבל כסף עבור קליקים שיובילו לרכישת המוצרים שצוינו בעמוד זה. מוצרי NUUBU אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או מצב מסוים, אלא נועדו להוות השלמה לטיפולים המבוצעים באופן מקצועי.

0%